18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lista bolszewików w PIS

Wiewór • 2017-08-30, 10:26
Chciałem się z Wami podzielić czymś fantastycznym!
Wreszcie ktoś się pofatygował i wykonał listę bolszewików w PIS. Powiem szczerze, że sam jestem zaskoczony bo nie wiedziałem, że jest ich aż tyle!
Lista zawiera co bardziej znanych. Brakuje wielu samorządowców i pierdzistołków. Min. nie ma tak wybitnej persony jak mój faworyt Leonard Krasulski, który pacyfikował strajki w Gdańsku :-D

1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym. Zasłynął ze skazania Bronisława Komorowskiego.
2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.
4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.
6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.
7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.
8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.
9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.
10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.
11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR
13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).
14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. 15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.
16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.
17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.
19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.
20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.
21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR
23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.
24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS
25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie.
26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała do PZPR.

A ty co? Dalej popierasz PIS i krzyczysz "precz z komuną"? :amused:

A na koniec soczysty bonusik. Prosto z pamiątkowego albumu "agenta Bolka".
Zdjęcie przedstawia św. Lecha Kaczyńskiego i towarzysza generała Kiszczaka.
Zastanawiające jest, że "pojmany" opozycjonista jest nadzwyczajnie ubawiony "aresztowaniem" i swoim przesądzonym losem.
Na widok takiego bolszewickiego oprawcy, który "chwyta" ;-) mnie za ramię miał bym zakłopotaną minę przez mimowolne opróżnienie zawartości kiszek prosto w spodnie.
No ale wiadomo. Ja to nie Lech. Lech się niczego nie bał. Śmierci się nie kłaniał. Co mówimy bogowi śmierci!? Nie dzisiaj. To są jego słowa, które przebiegle podj***ł mu jakiś stary grubas.
To zdjęcie jest tym bardziej dziwne ponieważ dziś już wiemy, że Lech nigdy nie był ani zatrzymany ani aresztowany w czasie strajków...

voidinfinity

2017-09-11, 11:34
Ork.Fajny napisał/a:


Dużo od was słyszę co u nich w partii obowiązuje z mało widzę jakiś konkretnych dowodów na powszechność tego hasła :amused:



To masz pecha - bo ja nie będę jakiemuś zielonemu cwe*owi filmików na youtube szukał :amused:

lesiot

2017-09-11, 11:35
Ork.Fajny napisał/a:

Nie rób z tego przykładu który obowiązuje w całym elektoracie



I pewnie kiedy Trump był w Polsce, to kiedy goście z PO przyjechali i Wałęsa, to pewnie okrzyki "precz z komuną" wykrzykiwali sympatycy partii Razem i SLD...

Rany jak Ty próbujesz czarować i rozmywać, żeby tylko PiS chronić.

Ork.Fajny

2017-09-11, 11:55
voidinfinity napisał/a:

To masz pecha - bo ja nie będę jakiemuś zielonemu cwe*owi filmików na youtube szukał :amused:


Jak nie umiesz komuś udowodnić swoich racji w obiektywny sposób to nie podnoś głosu.

_____________________________________________

lesiot napisał/a:

I pewnie kiedy Trump był w Polsce, to kiedy goście z PO przyjechali i Wałęsa, to pewnie okrzyki "precz z komuną" wykrzykiwali sympatycy partii Razem i SLD...

Rany jak Ty próbujesz czarować i rozmywać, żeby tylko PiS chronić.


Raz, z chęcią obejrzałbym jakiś konkretny film.

No tak, jako wyborca raz wyborca Korwina, raz wyborca Narodowców, raz wyborca Grzegorza Brauna na bank mam interes w tym aby chronić PiS :amused:

lesiot

2017-09-11, 12:26
Ork.Fajny napisał/a:

Raz, z chęcią obejrzałbym jakiś konkretny film.


Szukaj, oglądaj nikt Ci nie broni...

Ork.Fajny napisał/a:

No tak, jako wyborca raz wyborca Korwina, raz wyborca Narodowców, raz wyborca Grzegorza Brauna na bank mam interes w tym aby chronić PiS


Widocznie masz... bo jednak bronisz ich wizerunku.

Sanacja... hmmm... ze względu na zapędy autorytarne i faszystowskie, osłabianie dyplomatyczne i militarne Polski na arenie międzynarodowej... to faktycznie są jak sanacja.
Ze względu na dystrybucję pieniądza i politykę gospodarczą, są ciężkimi socjalistami i komuną.
Narodowcy i patrioci z nich żadni... bo najwięcej korzyści z nich ma stolica apostolska (i podległe Watykanowi jednostki terenowe - kościoły katolickie w naszym kraju), USA i Rosja.
A ze względu na walkę z minionym ustrojem... są pieprzonymi hipokrytami, jakich jeszcze nasza Polska ziemia nie nosiła.
A to z jaką zajadłością i satysfakcją dzielą naród i społeczeństwo (podsycając swoistą "wojnę domową") pokazuje, że są najgorszymi do tej pory świniami przy korycie i zdrajcami narodu (skoro szczują Polaka przeciw Polakowi).

voidinfinity

2017-09-11, 12:47
Ork.Fajny napisał/a:


Jak nie umiesz komuś udowodnić swoich racji w obiektywny sposób to nie podnoś głosu.



To nie jest kwestia udowadniania, tylko grasz debila za każdym razem jak racji nie masz.

sa...........os

2017-09-11, 13:33
Cytat:

Hipokryzja, oczywiście. Tylko że tego komucha. Nic więcej. Nie rób z tego przykładu który obowiązuje w całym elektoracie tej głupiej partii. To jest bardzo głupie i szkodliwe.



Ale przecież takich przykładów jest od zaj***nia! Podałem dwa i więcej mi się nie chce. Serio, chcesz by Cię prowadzić za rękę i wyszukiwać każdy jeden przejaw zakłamania tych padalców? Mam poświęcać godzinę na wyszukiwanie tych wszystkich głupot (przy założeniu że w ogóle ktoś to nagrywał)? Jak nie oglądasz TV (co się chwali, bo na pewno zdrowszy jesteś dzięki temu na psychice i nerwach), to ok, ale nie neguj wszystkiego co się tu pisze, skoro po prostu temat Cię nie obchodzi.

Cytat:

Raz, z chęcią obejrzałbym jakiś konkretny film.



A który, to jest TEN JEDEN konkretny, który chcesz zobaczyć? Nie mamy zdolności parapsychicznych.... :roll: Czy pie**olenie z mównicy sejmowej, to nie jest Twoim zdaniem konkretny przykład...? Dostałeś dwa solidne przykłady. W pierwszym wykrzykuje to chyba cała strona tych PiSowskich dzbanów, w drugim jedna z ich ikon.

Ork.Fajny

2017-09-11, 13:49
voidinfinity napisał/a:

To nie jest kwestia udowadniania, tylko grasz debila za każdym razem jak racji nie masz.



Nie. Po prostu wchodzisz w buty takiego typowego gościa z nie za dobrym wykształceniem, który nie za bardzo rozumie sens dyskusji i bardziej rozumie ją jako pyskówkę. Zakładasz że skoro pasjonująco nie daję kontr-argumentów i się na Ciebie nie wydzieram, tylko proszę o wyjaśnienie Twoich argumentów, to jestem kimś kto czegoś nie wie, nie rozumie i w ogóle nie powinien się wypowiadać...

Na tej samej zasadzie, gdybyś był naukowcem to mógłbyś spławić innego naukowca, który recenzuje i sprawdza sens Twojej pracy. Recenzent też zwykle nie daje kontr-argumentów, tylko wytyka błędy i wątpliwości. W takim razie co? Cały świat nauki ma się teraz zatrzymać bo robią coś co nie powinni i grają debili...?


_____________________________________________________


sanctusdiavolos napisał/a:

Ale przecież takich przykładów jest od zaj***nia! Podałem dwa i więcej mi się nie chce. Serio, chcesz by Cię prowadzić za rękę i wyszukiwać każdy jeden przejaw hipokryzji tych padalców?


Nie trzeba mnie prowadzić za rękę. Wystarczyło za pierwszym razem zamiast filmiku jednego jebniętego posła dać filmik z jakiegoś większego wiecu PiS gdzie pada to hasło...
Natomiast Ty albo nie potrafisz takiego wskazać albo nie chce Ci się, więc w takim razie nie licz na to że mnie przekonasz do swojej opinii.


sanctusdiavolos napisał/a:

Mam poświęcać godzinę na wyszukiwanie tych wszystkich głupot (przy założeniu że w ogóle ktoś to nagrywał)?


Skoro to jest takie popularne hasło wśród elektoratu PiSiorów to dlaczego potrzebujesz aż godziny?


sanctusdiavolos napisał/a:

Jak nie oglądasz TV (co się chwali, po na pewno zdrowszy jesteś dzięki temu na psychice i nerwach), to ok, ale nie neguj wszystkiego co się tu pisze, skoro po prostu temat Cię nie obchodzi.


Będę negować WSZYSTKO, co ktoś nie potrafi w żaden sposób udowodnić mimo że uparcie stwierdza istnienie tego. Na tym polega logika myślenia. To że wy tutaj siedzicie się przekonujecie między sobą swoimi pół-prawdami wcale nie jest jakieś takie owocne i pozytywne.
Pomijam już to że połowa ludzi która się tutaj ostała z dawnych czasów to jakieś niezdrowe psychicznie albo płatne trolle typu lesiot. Więc tutaj nie chodzi czasem nawet o negowanie a o nie branie tych rzeczy na serio.

sanctusdiavolos napisał/a:

A który, to jest TEN JEDEN konkretny, który chcesz zobaczyć? Nie mamy zdolności parapsychicznych.... :roll: Czy pie**olenie z mównicy sejmowej, to nie jest Twoim zdaniem konkretny przykład...? Dostałeś dwa solidne przykłady. W pierwszym wykrzykuje to chyba cała strona tych PiSowskich dzbanów, w drugim jedna z ich ikon.


Nie musisz mieć zdolności parapsychicznych. Wystarczy że umiesz czytać i przeczytasz np. Nie rób z tego przykładu który obowiązuje w całym elektoracie tej głupiej partii. / Dużo od was słyszę co u nich w partii obowiązuje z mało widzę jakiś konkretnych dowodów na powszechność tego hasła.
Chyba wyraźnie zaznaczyłem w nich że chcę hasła skandowane przez elektorat na jakiś wiecach a nie pojedynczych ludzi i to z samej partii.

sa...........os

2017-09-11, 13:53
Cytat:

Będę negować WSZYSTKO, co ktoś nie potrafi w żaden sposób udowodnić



Co za uparty przech*j. :roll: Dać mu dowody pod nos, a ten swoje. Byle tylko na swoim postawić. :lol:
Dobra ch*j, każdy kto przeczyta ten temat myślę że sobie wyrobi sam opinię.

Cytat:

Skoro to jest takie popularne hasło wśród elektoratu PiSiorów to dlaczego potrzebujesz aż godziny?



Bo muszę jeszcze przemyśleć czy ten konkretny przykład będzie dla Ciebie tym jedynym i wyjątkowym. :lol: Poza tym muszę sprawdzić całość, co tam gadają i czy nie jest to wyciągnięte z kontekstu etc. Nigdy nie próbowałeś się na żadne źródła powoływać, więc nie skumasz.

Cytat:

dać filmik z jakiegoś większego wiecu PiS gdzie pada to hasło...



Z mównicy sejmowej się nie podoba! Ma być z wiecu! A jak mają być ubrani? Mają mieć słoneczkowe kapelusze i okulary w kształcie serduszek? Inaczej będzie niewiarygodne!? :mrgreen:

Wiewór

2017-09-11, 14:03
Dajcie spokój przecież pisałem, że jego nawet jak zaciągnąć spętanego przed tv i mu puścić wszystkie kompromitujące materiały na temat PIS to on na koniec i tak dozna resetu mózgu jak w man in black i się zapyta gdzie te filmiki o PIS :amused: Jak go zapytasz o tv, który miał przed oczami to powie, że dwie godziny oglądał wojny mrówek bo nie było sygnału.
Psychofani pisu tak mają.

lesiot

2017-09-11, 14:04
Cytat:

Będę negować WSZYSTKO, co ktoś nie potrafi w żaden sposób udowodnić mimo że uparcie stwierdza istnienie tego



Ustawę dekomunizacyjną niby kto napisał i przegłosował? SLD? PO? A może partia Zielonych Sokratesów z Rogami?

Wszyscy wiedzą, że nie jest to ustawa, której celem były porządki "postkomunistyczne" (pomimo , że w kilku komuchów na pewno też uderza bez wątpienia)... a ustawa przeciw "nieswoim" kolesiom komunistom, widać to wyraźnie.
Dowód?
Chociażby 26 dowodów w pierwszym poście tego wątku, mało? Ich jakimś cudem nie obejmie, żadna PiSowska ustawa dekomunizacyjna, ani deubekizacyjna, a zwykłych uczniów po szkołach milicyjnych (którzy później nie musieli być wcale związaniu z "ustrojem") PiSowiskie ustawy obejmują.

sa...........os

2017-09-11, 14:04
Tyle w temacie.

Ork.Fajny

2017-09-11, 14:12
Odpowiem tylko na to:

sanctusdiavolos napisał/a:

Z mównicy sejmowej się nie podoba! Ma być z wiecu! A jak mają być ubrani? Mają mieć słoneczkowe kapelusze i okulary w kształcie serduszek? Inaczej będzie niewiarygodne!? :mrgreen:



Moim oryginalnym argumentem było to że ich elektorat tego nie skanduje bo skandują to narodowcy. Pisząc tego typu nie-śmieszne ironie nie wiem czy mam Cię traktować jak idiotę czy jak trolla, bo jak mówię o skandującym elektoracie to chyba oczywiste że chcę film z elektoratem a nie nie filmik z jednym gościem.

Jeśli nie masz dla mnie żadnych konkretów, to ja na tym zakończę. Teraz możesz ze swoimi kolegami jeszcze trochę pośmieszkować jak to bardzo mi doj***łeś.

Szkoda tylko że PiSiory dalej u władzy i dojebią Ci bardziej :amused:

sa...........os

2017-09-11, 14:15
Cytat:

Moim oryginalnym argumentem było to że ich elektorat tego nie skanduje bo skandują to narodowcy. Pisząc tego typu nie-śmieszne ironie nie wiem czy mam Cię traktować jak idiotę czy jak trolla, bo jak mówię o skandującym elektoracie to chyba oczywiste że chcę film z elektoratem a nie nie filmik z jednym gościem.



Nawet jeśli jakimś cudem znajdę archiwalne materiały z takiego wiecu (a wątpię bym był w stanie znaleźć jakieś fragmenty z dziennika sprzed kilku lat), to po czym poznam, że oni akurat byli PiSowcami, a nie narodowcami (bo do tego potem się dojebiesz)? Po swetrach w romby?
Poza tym powtarzam ci matołku, że nie nagrywam tego typu rzeczy na taśmy. Zresztą ja nie piszę tego, by przekonywać jednego upartego buca do swojej racji. Zakładam że ludzie którzy się wypowiadają mają TV i jakieś podstawy by zawierać głos.
A druga sprawa, to tak w sumie ch*j z ich elektoratem, skoro ONI SAMI prezentują taki poziom, nie? :roll:

Cytat:

Teraz możesz ze swoimi kolegami jeszcze trochę pośmieszkować jak to bardzo mi doj***łeś.



Bardziej niż śmieszkować, wolałbym rozmawiać z Tobą na poziomie, ale nie dajesz mi szans, przez swój styl pisania a la "okularnik z kijem w dupie". Bynajmniej nie chodzi o to, że masz inne poglądy.
Zresztą ja w ogóle nie do końca kumam, co Ty chcesz udowodnić.

voidinfinity

2017-09-11, 14:21
@Ork.Fajny

Zatem przyjmijmy założenie, że elektorat popiera partie z której działaniami się zgadza (bo programów politycznych i tak prawie nikt nie czyta).

PIS w głosowaniach popiera socjal, ale zwalczają dawną wierchuszkę (przynajmniej tą, która nie poszła do nich na służbę) - co się pokrywa z takimi ich postulatami jak "wojna z układem".

A kto tworzy układ? Komuchy z PZPR. I stąd "precz z komuną".

Nie znaczy to jednocześnie, że pisowcy nie popierają postulatów socjalnych. Po prostu uważają, że socjalizm tak - ale złodziejstwo nie. Jakby to jakaś różnica była.

Ork.Fajny

2017-09-11, 14:24
sanctusdiavolos napisał/a:

Nawet jeśli jakimś cudem znajdę archiwalne materiały z takiego wiecu (a wątpię bym był w stanie znaleźć jakieś fragmenty z dziennika sprzed kilku lat), to po czym poznam, że oni akurat byli PiSowcami, a nie narodowcami (bo do tego potem się dojebiesz)? Po swetrach w romby?


To jest doskonałe pytanie, które mnie tylko utwierdza w przekonaniu że twój oryginalny post:
"A może takie trochę ukazanie hipokryzji, bo tylko jedna partia wraz ze swoim przygłupim elektoratem pie**oli co chwila "precz z komuną", mimo że ma z tym ustrojem więcej wspólnego niż ktokolwiek inny?" jest wynikiem Twojej niezdrowej nienawiści a nie czegoś co potrafisz racjonalnie uargumentować.


sanctusdiavolos napisał/a:

A druga sprawa, to tak w sumie ch*j z ich elektoratem, skoro ONI SAMI prezentują taki poziom, nie? :roll:


Jeśli Cię ich elektorat nie interesuje to następnym razem nie uwzględniaj go w swoich wypowiedziach... To wygląda jak sztuczna próba napompowania postu byle jaką treścią byle by było dużo i pseudo-mądrze/ciekawie i potem jak ktoś Cię zapyta o szczegół to Twoje mądrości pękają jak balon przekuty wykałaczką.