18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lista bolszewików w PIS

Wiewór • 2017-08-30, 10:26
Chciałem się z Wami podzielić czymś fantastycznym!
Wreszcie ktoś się pofatygował i wykonał listę bolszewików w PIS. Powiem szczerze, że sam jestem zaskoczony bo nie wiedziałem, że jest ich aż tyle!
Lista zawiera co bardziej znanych. Brakuje wielu samorządowców i pierdzistołków. Min. nie ma tak wybitnej persony jak mój faworyt Leonard Krasulski, który pacyfikował strajki w Gdańsku :-D

1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym. Zasłynął ze skazania Bronisława Komorowskiego.
2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.
4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.
6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.
7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.
8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.
9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.
10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.
11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR
13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).
14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. 15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.
16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.
17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.
19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.
20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.
21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR
23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.
24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS
25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie.
26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała do PZPR.

A ty co? Dalej popierasz PIS i krzyczysz "precz z komuną"? :amused:

A na koniec soczysty bonusik. Prosto z pamiątkowego albumu "agenta Bolka".
Zdjęcie przedstawia św. Lecha Kaczyńskiego i towarzysza generała Kiszczaka.
Zastanawiające jest, że "pojmany" opozycjonista jest nadzwyczajnie ubawiony "aresztowaniem" i swoim przesądzonym losem.
Na widok takiego bolszewickiego oprawcy, który "chwyta" ;-) mnie za ramię miał bym zakłopotaną minę przez mimowolne opróżnienie zawartości kiszek prosto w spodnie.
No ale wiadomo. Ja to nie Lech. Lech się niczego nie bał. Śmierci się nie kłaniał. Co mówimy bogowi śmierci!? Nie dzisiaj. To są jego słowa, które przebiegle podj***ł mu jakiś stary grubas.
To zdjęcie jest tym bardziej dziwne ponieważ dziś już wiemy, że Lech nigdy nie był ani zatrzymany ani aresztowany w czasie strajków...

lesiot

2017-09-11, 14:29
Cytat:

Moim oryginalnym argumentem było to że ich elektorat tego nie skanduje bo skandują to narodowcy.



Hmmm... nawet źródło którego PiSowski elektorat by się nie powstydził.

Cytat:

Przed głosowaniami, w Sejmie pojawił się prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński. Opozycja przywitała go owacjami, z kolei posłowie PiS krzyczeli "Precz z komuną".


https://dorzeczy.pl/kraj/15894/Rzeplinski-w-Sejmie-Poslowie-PiS-Precz-z-komuna.html

Tu dotyczy wiecu w 2006r.
http://wiadomosci.onet.pl/tablica/precz-z-komuna-a-przede-wszystkim-precz-z-postkomu,1666,270154,41005356,watek.html

Tu o wizycie Trumpa
http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,22059043,trump-w-polsce-politycy-opozycji-i-lech-walesa-wygwizdani-na.html

Tu o marszu w drugą rocznicę katastrofy Smoleńskiej
http://fakty.lca.pl/legnica,news,33448,Precz_z_komuna_czyli_druga_rocznica_katastrofy.html

Wiec z 2015 13 grudnia:
http://www.polskatimes.pl/artykul/9186343,warszawa-marsz-wolnosci-i-solidarnosci-2015-manifestacja-pis-13-grudnia-w-warszawie-zdjecia,id,t.html

I na pęczki jest tego w googlach... przeróżne źródła.
Więc skończ waść i wstydu sobie oszczędź.

sa...........os

2017-09-11, 14:33
Ork.Fajny napisał/a:


To jest doskonałe pytanie, które mnie tylko utwierdza w przekonaniu że twój oryginalny post: "A może takie trochę ukazanie hipokryzji, bo tylko jedna partia wraz ze swoim przygłupim elektoratem pie**oli co chwila "precz z komuną", mimo że ma z tym ustrojem więcej wspólnego niż ktokolwiek inny?" jest wynikiem Twojej niezdrowej nienawiści a nie czegoś co potrafisz racjonalnie uargumentować.



Jeśli Cię ich elektorat nie interesuje to następnym razem nie uwzględniaj go w swoich wypowiedziach... To wygląda jak sztuczna próba napompowania postu byle jaką treścią byle by było dużo i pseudo-mądrze/ciekawie i potem jak ktoś Cię zapyta o szczegół to Twoje mądrości pękają jak balon przekuty wykałaczką.



k***a mać. :lodowka:
Słuchaj, jeśli Twoja mama i Twój tato głosowali na PiS, to być może mimo wszystko są spoko, ok? Nie mam nic do nich. Może to zakończy tą Twoją śmieszną misję obrony elektoratu PiSu.
Nie mam na myśli CAŁEGO elektoratu, bo nie znam k***a każdego jednego Andrzeja i każdej jednej Haliny. Ale takie teksty słyszałem i od mniej rozgarniętych ludzi z roboty i na wiecach też padały. "Nie umiem udokumentowąć". Lol, k***a, nie rozmawiamy o mechanice kwantowej, tylko o polityce. Skończ już pie**olić, bo nie wiem czy się śmiać czy płakać. :-?
Nie dostałeś się na studia doktorskie, czy gdzie Twoja trauma leży?
Od tej pory pod każdym Twoim postem (w którym zapomnisz o misji Sokratesa i zawrzesz jakąś swoją myśł), będę prosił Cię o źródła. Jeśli mi nie udzielisz odpowiedzi, wiedz że jesteś zaj***nym hipokrytą. Pozdrawiam!

lesiot

2017-09-11, 14:57
Wiec po wybrach, o których PiS mówił, że były sfałszowane:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/marsz-pis-kaczynski-chce-budzic-emocje-nienawisci,498388.html

Obchody na rocznicy Powrotu Gdańska:
http://www.mysl-polska.pl/419

http://www.tvpparlament.pl/aktualnosci/okrzyki-precz-z-komuna-debata-o-kuklinskim/14110131

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/cejrowski-chce-linczu-ryszarda-kalisza-w-wagon-go-i/9d1cy0t

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-skandal-na-sali-sadowej-radna-pis-do-sedzi-dzieci-stalina,nId,1810550

http://www.tvp.info/20161167/funkcjonariusze-bor-udaremnili-atak-na-prezydenta-napastnik-krzyczal-precz-z-komuna

http://niezalezna.pl/19967-13-grudnia-marsz-niepodleglosci-i-solidarnosci

O poglądach elektoratu i poznać ich hasła też można w komentarzach portali proPiSowskich.

Ale spoko... Sadisticowy Sokrates nadal nie wie o co chodzi i nic nie słyszał, ani nie widział...
a źródła i przykłady są niewiarygodne, a tak w ogóle to kto inny to krzyczał.
A tak w ogóle to nie elektorat PIS to pewnie jacyś przypadkowi turyści. I co z tego, że "MY", skoro "ONI" to kiedyś...

sezamkowyRozpierdol

2017-09-11, 16:27
Rogaty to specjalista od tostowania tematów, które wygasły tydzień temu :krejzi:

sezamkowyRozpierdol

2017-09-11, 19:26
Tostuje by każdy widział :lol:

Ork.Fajny napisał/a:

W ramach oszczędności serwera proponuje usunąć dział Polityka i Religie.
Era politykowania na sadisticu skończyła się z dobre dwa lata temu i dzisiaj ten dział leży martwy i głównie służy jako hobby paru trolli, którzy udają autentycznych przedstawicieli lewicy i prowokują wszystkich którzy łapią się na ich haczyk. Czyli prawie nikt, bo prawie nikogo tam nie ma.
Ideą tego działu było wyczyszczenie polityki z głównej. Teraz ten dział jest zbędny bo nie ma już ludzi, którzy publikują za dużo. Ani nie ma też tematów pod którymi toczą się płomienne dyskusje na dwadzieścia stron.
Kasacja działu i modyfikacja regulaminu i zakaz tracenia czasu na pierdołowate mikro-tematy na temat tego co zrobił Jarek, Grzesiek czy Donald i będzie gites.


Ork.Fajny

2017-09-11, 19:46
sanctusdiavolos napisał/a:

Słuchaj, jeśli Twoja mama i Twój tato głosowali na PiS, to być może mimo wszystko są spoko, ok? Nie mam nic do nich. Może to zakończy tą Twoją śmieszną misję obrony elektoratu PiSu.


Chciałem Ci pogratulować. To jest ten sposób w który przegrałeś. Na prawo i lewo rzucasz oskarżeniami i oszczerstwami na temat osoby z którą rozmawiasz albo rodziny tej osoby.
Czytając tego typu żałosne gadki internetowego cwaniaczka, nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci 10 lat rządzenia Jarka.



sanctusdiavolos napisał/a:

Nie mam na myśli CAŁEGO elektoratu, bo nie znam k***a każdego jednego Andrzeja i każdej jednej Haliny.


W takim razie naucz się pisać z sensem bo Twój cytowany przeze mnie post odnosi się do elektoratu jako całości.



sanctusdiavolos napisał/a:

Ale takie teksty słyszałem i od mniej rozgarniętych ludzi z roboty i na wiecach też padały.


I znowu. Ktoś gdzieś coś powiedział no przecież to oczywiste. Pass.



sanctusdiavolos napisał/a:

"Nie umiem udokumentowąć". Lol, k***a, nie rozmawiamy o mechanice kwantowej, tylko o polityce. Skończ już pie**olić, bo nie wiem czy się śmiać czy płakać. :-?


Ja bym płakał. Jeśli jesteś na tyle ignorantem aby respektować sensowne zasady dyskusji tylko w dyskusjach naukowych a w polityce żeby każdy mógł pie**olić od rzeczy, no to gratuluję. W taki negatywny sposób.



sanctusdiavolos napisał/a:

Nie dostałeś się na studia doktorskie, czy gdzie Twoja trauma leży?


Wręcz przeciwnie Misiu.



sanctusdiavolos napisał/a:

Od tej pory pod każdym Twoim postem (w którym zapomnisz o misji Sokratesa i zawrzesz jakąś swoją myśł), będę prosił Cię o źródła. Jeśli mi nie udzielisz odpowiedzi, wiedz że jesteś zaj***nym hipokrytą. Pozdrawiam!


Proszę bardzo. Problem jest taki że ja mimo dużego ego potrafię je kontrolować i nie otwieram jadaczki w temacie w którym wydaje mi się że coś wiem tak jak Ty i Twoi koledzy z kółka wzajemnej adoracji.


sanctusdiavolos napisał/a:

Dajcie spokój, bo znowu się chłopaczek pobuczy i będzie się skarżył moderacji, prosząc o usunięcie działu, w którym sam najwięcej głupot pie**oli. :lol:
(przedostatni post)
http://www.sadistic.pl/zglos-problem-z-forum-zasugeruj-zmiany-vt26,1470.htm#comments

On ma ZAWSZE rację. Musi mieć. Tak go widać wychowali.



To wy jak małe internetowe cwaniaczki chodzicie personalnie na skargi do modów (system raportowania w końcu nie istnieje) i dostaję ostrzeżenia za nazywanie was idiotami, więc tego typu gadki o tym aby usunąć ten dział średnio w jakikolwiek sposób mnie ośmieszają. A raczej uszlachetniają bo sam proponuje usunąć dział w którym rzekomo pie**olę najwięcej głupot. Ty nawet głąbie nie wiesz jak kogoś porządnie obrazić albo złapać na hipokryzji :mrgreen:

sezamkowyRozpierdol

2017-09-11, 19:55
@Ork.Fajny

Chłopie, Ty jesteś już tak skompromitowany na tym forum, że ja na Twoim miejscu usunął bym konto :amused:

Websterthe1

2017-09-11, 20:07
Ork.Fajny, Dzieciak nawet trollować nie potrafi i tyle. Dyskutowałem z nim kiedyś w jednym temacie, typowy przykład wojującej ignorancji.

Ork.Fajny

2017-09-11, 21:09
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

@Ork.Fajny
Chłopie, Ty jesteś już tak skompromitowany na tym forum, że ja na Twoim miejscu usunął bym konto :amused:



Skompromitowany :amused:
Te forum umiera, traci użytkowników i degeneruje do takiego typowego niszowego miejsca w którym powoli zostają tylko ci którzy najmniej potrafią ruszyć do przodu z życiem i się kiszą w sosie własnym tego takiego kółka wzajemnej adoracji.
Wszyscy sensowni lewacy, prawacy, faszyści, komuniści czy libertarianie dawno stąd poszli i zostaliście tylko Wy. Średnio mnie interesuje wasze zdanie na mój temat.

Nie mogę usunąć konta bo hard... :-/

sezamkowyRozpierdol

2017-09-11, 22:28
To źle dla Ciebie, że skrajni debile odeszli a zostali ludzie rozsądni? :lol:
Strasznie żałuję, że ewolucja spuściła Twoich wymienionych ulubionych idiotów razem z wodą w kiblu ;-)

sa...........os

2017-09-11, 23:17
Cytat:

Na prawo i lewo rzucasz oskarżeniami i oszczerstwami na temat osoby z którą rozmawiasz albo rodziny tej osoby.



Gdzie ci k***a pajacu rzucam oszczerstwami na temat twojej rodziny? :lol: PODAJ ŹRÓDŁA! Nawet tekstu czytanego nie rozumiesz. Przypomnij sobie tępoto mentalna swoje wypowiedzi pod adresem niektórych użytkowników, bo do takiego poziomu chamstwa i prostactwa, to nawet takiemu knurowi jak mi daleko.

Cytat:

Wręcz przeciwnie Misiu.



Nie dziwi mnie to, ale najpierw pewnie twoi ludzie musieli dojść do władzy. :mrgreen: Zresztą skoro ktoś taki jak Pawłowicz może legitymować się tytułem profesora, to akurat powodów do dumy wielkiej nie ma. Smutne tylko, że taki baran być może niedługo będzie prowadził zajęcia na jakiejś uczelni, albo co gorsza już to robi...
A określenia per "Misiu" zostaw dla swego partnera.

Cytat:

Proszę bardzo. Problem jest taki że ja mimo dużego ego potrafię je kontrolować i nie otwieram jadaczki w temacie w którym wydaje mi się że coś wiem



BUAHAHAHA! k***a, przecież cały czas to robisz w tym temacie! :lol: :lol:
"Potrafię kontrolowac swoje ego". Buahhahahah, to już pozostawiam pod ocenę kogokolwiek, kto miał z tobą do czynienia.

Cytat:

To wy jak małe internetowe cwaniaczki chodzicie personalnie na skargi do modów (system raportowania w końcu nie istnieje) i dostaję ostrzeżenia za nazywanie was idiotami, więc tego typu gadki o tym aby usunąć ten dział średnio w jakikolwiek sposób mnie ośmieszają.



Wy znaczy k***a kto? Potaj źródła na poparcie teorii, że kiedykolwiek się skarżyłem na ciebie do moderacji. W innym wypadku jesteś pie**olonym hipokrytą. Czas, start! 8-)
Ty serio myślisz że jesteś dla mnie jakimś problemem, wartym angażowania kogokolwiek?

Ork.Fajny

2017-09-12, 06:36
sezamkowyRozpie**ol,
Rozumiem że np. Sanctusdiavolos, który w swoim oryginalnym poście pisze o zachowaniu elektoracie a potem stwierdza że zachowanie elektorat go nie obchodzi, jest rozsądne? :amused: Darujmy sobie te sztuczki i czarowanie. Jesteście po prostu w stałym trybie katastrofy bo Jarek wygrał i jak przychodzi ktoś takie jak ja - Korwinowo/Narodowiec, który już od ~10lat narzeka na władzę i nie ma zamiaru dołączyć do waszego psychotycznego kółka, to atakujcie tą osobę jak jednego z PiSiorów. Tyle. I ch*ja z tego mieć będziecie.
No i kończę na tym naszą rozmowę.


sanctusdiavolos,
Jako że nie interesuje mnie pyskówka z jakimś odważnym internetowym cwaniaczkiem i skoro zdecydowałeś się zignorować kawałki mojego postu w którym jeszcze jako tako w jakiś sposób nawiązuję do naszej oryginalnej rozmowy o elektoracie PiSiorów, niezbyt interesuje mnie kłótnie z kimś takim jak Ty.

lesiot

2017-09-12, 07:40
Hmmmm... to już norma, że jak Cię "zmażdżyłem" to rozmywasz temat i uprawiasz wycieczki personalne.

Ponad wszelką wątpliwość zostało Ci udowodnione, że zarowno PiS i jak elektorat PiS to zgraja hopokrytów pokrzykująca przy wieku okazjach "precz z komuną" jednoczesne chroniącą "swoich komunistów". Baaaa... ich walka z komuną poprzez ustawy, nigdy - nawet w założeniach, nie miała rozliczać przeszłości tylko jest to taki bat na mityczny już "układ" i parasol dla swoich (pierwsza lista Macierewicza, była pierwszym działaniem o takim samym efekcie).

Niby nie chcesz się angażować w polityczne narzekanie na władzę... ale cały czas tu jesteś jednak. Fakt tylko taki, że nie narzekasz na władzę, bo w specyficzny sposób, bronisz ib starasz się oczyścić ich z arzutów tu przytaczanych - taki marny adwokacik PiSu z Ciebie.

mrkler

2017-09-12, 10:57
Tak jest niestety od zarania dziejów w Polsce. Przez te popie**olone wojny lewacko-prawackie w naszym kraju był, jest i będzie taki pie**olnik. Niestety takie skrajne sp***oliny potrafią się zjednoczyć i walczyć ramię w ramię, nie zbaczając na swoje wypaczone przekonania tylko w razie wojny. Przykład wojna Polsko-Bolszewicka gdzie każdy się jednoczył bez względu na światopogląd żeby za pięć lat napie**alać się i zabijać się między sobą w imię ideologii czyli nic nie wartego gówna. Dzisiaj jest jeszcze gorzej bo narobiło się odłamów i tak się tłuka miedzy sobą te ideologicznie zmixowane zjeby a zwyczajni obywatele muszą patrzeć i cierpieć.