18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lista bolszewików w PIS

Wiewór • 2017-08-30, 10:26
Chciałem się z Wami podzielić czymś fantastycznym!
Wreszcie ktoś się pofatygował i wykonał listę bolszewików w PIS. Powiem szczerze, że sam jestem zaskoczony bo nie wiedziałem, że jest ich aż tyle!
Lista zawiera co bardziej znanych. Brakuje wielu samorządowców i pierdzistołków. Min. nie ma tak wybitnej persony jak mój faworyt Leonard Krasulski, który pacyfikował strajki w Gdańsku :-D

1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym. Zasłynął ze skazania Bronisława Komorowskiego.
2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.
4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.
6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.
7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.
8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.
9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.
10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.
11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR
13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).
14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. 15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.
16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.
17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.
19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.
20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.
21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR
23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.
24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS
25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie.
26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała do PZPR.

A ty co? Dalej popierasz PIS i krzyczysz "precz z komuną"? :amused:

A na koniec soczysty bonusik. Prosto z pamiątkowego albumu "agenta Bolka".
Zdjęcie przedstawia św. Lecha Kaczyńskiego i towarzysza generała Kiszczaka.
Zastanawiające jest, że "pojmany" opozycjonista jest nadzwyczajnie ubawiony "aresztowaniem" i swoim przesądzonym losem.
Na widok takiego bolszewickiego oprawcy, który "chwyta" ;-) mnie za ramię miał bym zakłopotaną minę przez mimowolne opróżnienie zawartości kiszek prosto w spodnie.
No ale wiadomo. Ja to nie Lech. Lech się niczego nie bał. Śmierci się nie kłaniał. Co mówimy bogowi śmierci!? Nie dzisiaj. To są jego słowa, które przebiegle podj***ł mu jakiś stary grubas.
To zdjęcie jest tym bardziej dziwne ponieważ dziś już wiemy, że Lech nigdy nie był ani zatrzymany ani aresztowany w czasie strajków...

100Burned

2017-08-30, 15:44
@Abraxus na początku myślałem, że z ciebie to jest taki chłopak co nie opowiada się za multikulti brązowymi ku*asami w dupie, bo pisał sensownie na temat ubezpieczeń, przyszłości swojej córki i zapewnie nie chciałby żeby kiedyś jakiś smoluch ją zrugał. Zagrożenie ze strony gównolicych dupczycieli daleko (dzięki PISowi) więc można o nim zapomnieć.

Im więcej takich znamienitych głów tym większa szansa że ten szajs przeniesie się do nas, wówczas halucynacje będą od butów na ryj od asymilowanego z kulturą europejską małpiszona.

sezamkowyRozpierdol

2017-08-30, 15:52
@100Burned

100Burned napisał/a:

Im więcej takich znamienitych głów tym większa szansa że ten szajs przeniesie się do nas, wówczas halucynacje będą o butów na ryj od asymilowanego z kulturą europejską małpiszona.



Jestem Żydem, pracuję z panem Georgem Sorosem, zarabiam 40 tyś dolarów miesięcznie, mi nic nie grozi, mieszkam w Tel-Avivie, wielki Izrael wkrótce przyjdzie odebrać to co nasze czyli nasze kamienice, a jak nie to napuścimy na was jeszcze więcej ciapaków :lol:


100Burned

2017-08-30, 15:56
Wracając do agresywnej polityki względem ue i niemiec.

Chcą nakładać kary za nieprzyjmowanie ciapaków?

Niech najpierw zapłacą za zniszczenia w Polsce przez rozpętaną przez nich wojnę.

Wiewór

2017-08-30, 15:58
@up odetchnąłem z ulgą. Cieszę się, że wróciłeś z powrotem do naszego wymiaru i rzeczywistości :-D

Masz bardzo dobre mniemanie o Polsce skoro uważasz, że jakikolwiek jaskiniowiec zza morza chce tu przyjechać.
Jak myślisz, że PIS w jakikolwiek sposób przyczynił się do zablokowania zalewnia nas dzikimi to jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Oni nie kiwnęli palcem bo są zbyt zajęci kombinowaniem jak się utrzymać przy korycie po następnych wyborach. Wiedzą, że ludzie nie dadzą się nabić w butelkę drugi raz więc próbują przypieczętować swoje panowanie zabraniem sądów. Na razie im nie poszło bo zdradził ich PDA.

Żaden dzikus nie chce przyjeżdżać do tego kraju bo tu jest po prostu ch*jowo. W tym kraju życie na trzeźwo jest nie do zniesienia. W Polsce jest tak ch*jowo, że tutaj nawet tęcza wychodzi szaro-bura.
Żaden pustynny barbarzyńca nigdy tu nie przyjedzie. Tak jak powiedział któryś z pisowskich polityków. Nie można ludzi przywozić do Polski na siłę. Oni nie chcą tu przyjeżdżać bo tu trzeba pracować 2x więcej za 1/4 co na zachodzie. Nawet murzyni, którzy byli setki lat niwolnikami nie czają jak można tak się dawać j***ć w dupę.
Zasiłki na zachodzie są kilka razy wyższe i nie trzeba robić bachorów, żeby je dostawać a ceny mamy wyższe.
Na dodatek taki dziki małpolud nie będzie w spokoju cieszyć się słodkim nieróbstwem i braniem zasiłków bo mu zaraz na ulicy polskie patryjoty wpuszczą taki wpie**ol, że go zesra wszystkimi jaszczurkami i karaluchami, które wpie**olił na imprezie u szwagra z okazji obrzezania jego córki.
Nawet jak polizei złapie takiego małpoluda w siatkę na dworcu zoo i powie mu, że jedzie do Polski to on k***a położy głowę pod koło radiowozu bo wybierze śmierć zamiast kary mieszkania w Polsce.
Takie są k***a fakty.

sezamkowyRozpierdol

2017-08-30, 15:59
@100Burned

Jak nie zapłacicie polaczki za nieprzyjmowanie ciapaków to nasi przyjaciele z Rosji, Niemiec i Francji wjadą do was czołgami, taki jest plan, w ten sposób szybciej odzyskamy nasze majątki, nasz rodak Kalkstein vel Kaczyński włada waszym krajem i realizuje plan wielkiego Izraela 8-)

100Burned

2017-08-30, 16:06
Abraxus napisał/a:

Tak jak powiedział któryś z pisowskich polityków. Nie można ludzi przywozić do Polski na siłę.



Mniej więcej to powiedział Prezydent Andrzej Duda.

Zasiłki na
Abraxus napisał/a:


Na dodatek taki dziki małpolud nie będzie w spokoju cieszyć się słodkim nieróbstwem i braniem zasiłków bo mu zaraz na ulicy polskie patryjoty wpuszczą taki wpie**ol, że go zesra wszystkimi jaszczurkami i karaluchami, które wpie**olił na imprezie u szwagra z okazji obrzezania jego córki.



To się szanuje.

Gdyby doszło do przymusowej relokacji (jakby PIS na to pozwolił) to mimo że zapewne by sp***olili to narobiliby syfu niesamowitego.



Ej Abraxus ale ty nie mieszkasz w Polsce prawda?




sezamkowy weź idź się zmasturbuj analnie cukinią. Potem leczo zrobisz.

Wiewór

2017-08-30, 16:15
100Burned napisał/a:



Mniej więcej to powiedział Prezydent Andrzej Duda.

Zasiłki na

To się szanuje.

Gdyby doszło do przymusowej relokacji (jakby PIS na to pozwolił) to mimo że zapewne by sp***olili to narobiliby syfu niesamowitego.



Ej Abraxus ale ty nie mieszkasz w Polsce prawda?




sezamkowy weź idź się zmasturbuj analnie cukinią. Potem leczo zrobisz.



Ale umowa o przyjmowaniu dzikich dalej obowiązuje. Po prostu nie ma chętnych petentów do osiedlenia się w tym kraju mlekiem i miodem płynącym :mrgreen:

Też ubolewam, że tu mieszkam. Rodzicie chcieli się wyprowadzić do USA ale niestety mój ojciec chciał dać szansę Polsce...

100Burned

2017-08-30, 16:20
Abraxus to jak ci tu źle... jesteś dorosły, sam o sobie stanowisz... kurde no wiesz na siłę cie tu nikt nie trzyma (chyba).

Jako głowa rodziny chyba jesteś w stanie domowników przekonać do osiedlenia się w postępowym dojczlandzie czy innych europejskich emiratach.

Ti...........ch

2017-08-30, 19:51
100Burned, to że komuś źle w tym grajdole, nie oznacza że musi wyjeżdżać. Zresztą kim ty k***a jesteś, żeby mówić innym co mają robić?

kyrodian

2017-08-30, 22:14
Ale was tu dupa boli :roll:

tycho

2017-08-31, 08:12
Velture napisał/a:

No i co?
Mój ojciec też był w partii i jego koledzy i mnóstwo innych bo jak się nie zapisałeś do partii to nie mogłeś pracować nigdzie w państwowych firmach.
Zmuszano tak ludzi do zapisywania się. Chciałeś pracować to się zapisujesz albo wypie**alaj.
Takie czasy były i 3/4 członków zapisywało się aby mieć święty spokój.

Mojego dziadka tez zmuszono do zapisania się bo był dyplomatą i jasno i wyraźnie bez owijania w bawełnę powiedziano mu, że ma trójkę dzieci na utrzymaniu i nie jest w partii i źle to wygląda i partia mu pomoże zawsze a bez partii to nigdy nie wiadomo jak to z pracą będzie czy nie będzie.

Popytaj się rodziców i dziadków swoich co się działo jak nie zapisywałeś się do partii będąc na państwowej posadzie.


Problem polega na tym, że ciągle komunistyczna kasta jest przy władzy i chodzi z dumnie podniesioną głową. Ci ludzie powinni być zgnojeni na ulicy tak jak oni gnoili ludzi. Ich dzieci i wnuki powinny być ewidencjonowane i powinny im być zamykane wszelkie drogi od studiów wyższych poczynając. A ty powinieneś się wstydzić za dziadka i ojca zamiast się tu nimi chwalić. Jak słysze, że kogoś zmuszono do zapisania się do komuchów żeby mieć troche więcej kartek to mi się słabo robi. Jakoś ogromna cześć społeczeństwa nie kolaborowała z komuchami i z głodu nie zdychała, a co wiecej miała jeszcze siłe walczyć z ruskim okupantem.
P.S. Kiedyś w jakimś komencie się żaliłeś, że ojca masz chorego mam nadzieję że mu się mocno pogorszyło.

Wiewór

2017-08-31, 08:26
@up Nie wymyślaj. Ja też nienawidzę czerwonych ale za czyny rodziców chcesz karać rodzinę i całe przyszłe pokolenia? To jest "sprawiedliwość" rodem z korei pn. Mimo wszystko stoimy trochę wyżej w ewolucji niż ci j***ni kanibale.

tycho

2017-08-31, 08:52
Abraxus napisał/a:

@up Nie wymyślaj. Ja też nienawidzę czerwonych ale za czyny rodziców chcesz karać rodzinę i całe przyszłe pokolenia? To jest "sprawiedliwość" rodem z korei pn. Mimo wszystko stoimy trochę wyżej w ewolucji niż ci j***ni kanibale.


Owszem może jest to niesprawiedliwe, ale innego sposobu nie widzę. Przy władzy jest już kolejne pokolenie, potomkowie komuchów i w dalszym ciągu realizują to co im dzidek z ojcem do głowy nakładli.

Wiewór

2017-08-31, 09:02
Trzeba ich trzymać z dala od państwowej kasy i posadek dla pierdzistołków a nie prześladować.
Czerwoni są jak karaluchy. Oni wszystko przeżyją.

voidinfinity

2017-08-31, 09:31
tycho napisał/a:


Owszem może jest to niesprawiedliwe, ale innego sposobu nie widzę. Przy władzy jest już kolejne pokolenie, potomkowie komuchów i w dalszym ciągu realizują to co im dzidek z ojcem do głowy nakładli.



Problemem to jest głupie społeczeństwo - a nie taki czy drugi cwaniak. Ostatecznie na cwaniaków, ktoś głosuje.

Jedyny sposób na komucha to odciąć od pieniędzy publicznych. W momencie w którym trzeba na taki czy na inny cel z dupy dać pieniądze ze swojej kieszeni następują automatyczna racjonalizacja wydatków.