18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Likwidacja cygańskiego koczowiska we Wrocławiu

Miisiek89 • 2013-04-14, 17:18
Zapewne wielu z Was pamięta temat o koczowisku cyganów we Wrocławiu. Termin na "wyprowadzkę" narzucony przez UM Wrocławia już minął.

Wrocławskie środowiska narodowe chcą zorganizować nieoficjalną likwidację tego miejsca, za które Wrocławianie się wstydzą.
Kod:
We Wrocławiu coraz goręcej wokół koczowiska rumuńskich Romów na działkach przy ul. Kamieńskiego. Portal Nacjonalista.pl pisze: "Problem nielegalnych imigrantów musi być ostatecznie rozwiązany." Narodowe Odrodzenie Polski zaprasza na Facebooku na wydarzenie pt. "Likwidacja cygańskiego koczowiska". Już ponad 400 osób zapowiedziało udział. Czy policja ochroni Romów? Co robią władze Wrocławia, żeby rozwiązać konflikt?

To fragment ze strony gazeta.pl i głupie retoryczne pytania redaktorów.

Cała operacja jest na razie... mało zorganizowana. Rzecznik NOP odcina się od tego. Planowana jest na 20 kwietnia. Nie jestem członkiem NOPu, ONR... Jednakże jako mieszkaniec Wrocławia w pełni popieram plany vice-prezydenta Wrocławia

Jest ich całkiem sporo, więc będzie ciekawie:


Poniżej kilka zdjęć obrazu który szpeci okolice:


Cara_Al_Sol

2013-04-14, 20:49
Jason-X napisał/a:

sprawa prosta -> powiedzieć że jadą do nowego domu -> wsadzić w pociąg -> kierunek przez Oświęcim -> w '39 zadziałało :hitler:


Proszę popraw datę.
Nie 39' tylko 40'.

rusofil

2013-04-14, 20:53
msnrc napisał/a:



Szybka diagnoza. Jesteś:
a) trollem
b) niedoj***na



Ojej, dzieciak z gimnazjum mnie pocisnął, bo napisałam prawdę. Jakie to smutne! Normalnie tak mnie pojechałeś, że się pozbierać nie mogę. Może kiedyś zrozumiesz, że skoro ty i wielu innych tobie podobnych to zwykłe polaczki (nie mylić z Polakami), to nie znaczy, że wszyscy są tacy pok***ieni.

Słomianin

2013-04-14, 21:31
Jak w Izraelu z ciapatymi trzeba. Przekazać datę wyburzenia nielegalnego osiedla i w określony dzień przyjechać buldożerami.

djpaczu94

2013-04-14, 21:50
Oni są wszyscy niedoj***ni, walczą z komuną która upadła w '89. Robią znów rozpie**ol, który więcej nas kosztuje niż te chatki biednych Romów. Mają idoli którzy albo stawali na drodze rozwoju państwa, albo go rozpie**alali podczas 2 w.ś. I najlepsza flaga która podsumuje ich działalność w telegraficznym skrócie


mi...........ol

2013-04-14, 21:51
Benzyną polać razem z mieszkańcami. Taką likwidację to ja rozumiem.
A nie ta kurewska plaga dostanie lepsze mieszkania i będzie syf robiła porządnym ludziom.

Els

2013-04-14, 21:55
rusofil napisał/a:



Ojej, dzieciak z gimnazjum mnie pocisnął, bo napisałam prawdę. Jakie to smutne! Normalnie tak mnie pojechałeś, że się pozbierać nie mogę. Może kiedyś zrozumiesz, że skoro ty i wielu innych tobie podobnych to zwykłe polaczki (nie mylić z Polakami), to nie znaczy, że wszyscy są tacy pok***ieni.



Nie mogę się zgodzić z Twoim zdaniem. Jakoś w wielu krajach borykają się z problemem Cyganów, więc to chyba nie jest jakiś wymysł "polaczków", nawet z rodzimych Indii ich wyj***li.

zbyszko z lublina

2013-04-14, 22:17
czekam na coś o tusku i komoruskim, cyganie i gruzie, a żyda to widziałeś jak cie obrzezał razem z niemcem i ukraińcem,

MadDave

2013-04-14, 22:32
Powinni tam wjechać na pełnej k***ie i nikomu się przed tym nie chwalić . Po ch*jec pański ogłaszali datę wjazdu ? przecież teraz wszystkie troskliwe cioty zaczną chronić te karaluchy przed ich niechybnym losem , najśmieszniejsze jest to że te wszystkie miękkie serduszka broniące mniejszości romskiej prędzej czy później zostaną przez nich oj***ne , myśli sobie taki że wyciągnie ręke do potrzebującego ... tak a ten wraz z dłonią ściśnie też portfel , koleszka ściągnie zegarek , drugi dobierze się do dupy tak dla zasady . Pomaganie cyganom powinno się ograniczyć do wyizolowania tego bydła wielkim murem gdzieś na Syberii . A te łyse pały z narodówki niech raz zrobią coś pożytecznego i spełnią swoją obietnicę , chociaż wiem jak będzie to wyglądać - mur z policjantów wokół koczowiska i grupką 200 łepków krzyczących - Wypie**alać !! Wypie**alać !! do godziny 17 bo matka czeka z kolacją .

bodomgirl

2013-04-14, 22:34
rusofil napisał/a:

A komu to przeszkadza? Chyba tylko napinaczom, których pali dupa na samą myśl, że w "ich" kraju mieszkają nie-Polacy. W Polsce jest wiele dzielnic, które są o wiele syfiaste od tego koczowiska, a mieszkają w nich Polacy, więc w czym rzecz? Ja bym prędzej pozbyła się tych, którzy o nie-Polaków stękają najbardziej.




Wiem, że jesteśmy przedstawicielkami tej samej płci i powinna obowiązywać jakaś komitywa, ale kobieto - weź deskę do krojenia i walnij się nią w czoło.

timmy77

2013-04-14, 23:46
@djpaczu94
Współczuję Ci szczerze. Gdyby nie nietolerancyjność polaków to byśmy mieli muslim patrole tak samo jak w londynie czy gdzieś... A tak to nam jeszcze to nie grozi, u puki na osiedlach będą dresy, puki na paradzie dla gejów i pedałów będzie organizowana kontrparada to będzie w miare znośnie...

A poczytaj sobie kolego gówniarzu o tych r*chach czy organizacjach bo nie wiem jak to nazwać, ale mylisz gnoju nazistów z narodowcami, a to jest złe.

Asmodean

2013-04-15, 00:42
djpaczu94 napisał/a:

Oni są wszyscy niedoj***ni, walczą z komuną która upadła w '89. Robią znów rozpie**ol, który więcej nas kosztuje niż te chatki biednych Romów. Mają idoli którzy albo stawali na drodze rozwoju państwa, albo go rozpie**alali podczas 2 w.ś. I najlepsza flaga która podsumuje ich działalność w telegraficznym skrócie

Obrazek



No k***a....debil.

myn3

2013-04-15, 01:31
@Jason-X

Daj znać co bym piec wcześniej odpalił :D

feniopl1

2013-04-15, 10:14
Ktoś ma link do wydarzenia na fb?

Miisiek89

2013-04-15, 11:51
Narodowcy sciagneli wydarzenie z FB, zpewne Ze zgledu na donosy do administracji FB przez politycznie poprawnych.

lapps

2013-04-15, 12:16
rusofil napisał/a:

A komu to przeszkadza? Chyba tylko napinaczom, których pali dupa na samą myśl, że w "ich" kraju mieszkają nie-Polacy. W Polsce jest wiele dzielnic, które są o wiele syfiaste od tego koczowiska, a mieszkają w nich Polacy, więc w czym rzecz? Ja bym prędzej pozbyła się tych, którzy o nie-Polaków stękają najbardziej.



ja rozumiem, ze ty sluchasz metalu i tobie brud nie przeszkadza, a ukrasc tez ci nie ma co, ale niektorym to jednak przeszkadza