18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Likwidacja cygańskiego koczowiska we Wrocławiu

Miisiek89 • 2013-04-14, 17:18
Zapewne wielu z Was pamięta temat o koczowisku cyganów we Wrocławiu. Termin na "wyprowadzkę" narzucony przez UM Wrocławia już minął.

Wrocławskie środowiska narodowe chcą zorganizować nieoficjalną likwidację tego miejsca, za które Wrocławianie się wstydzą.
Kod:
We Wrocławiu coraz goręcej wokół koczowiska rumuńskich Romów na działkach przy ul. Kamieńskiego. Portal Nacjonalista.pl pisze: "Problem nielegalnych imigrantów musi być ostatecznie rozwiązany." Narodowe Odrodzenie Polski zaprasza na Facebooku na wydarzenie pt. "Likwidacja cygańskiego koczowiska". Już ponad 400 osób zapowiedziało udział. Czy policja ochroni Romów? Co robią władze Wrocławia, żeby rozwiązać konflikt?

To fragment ze strony gazeta.pl i głupie retoryczne pytania redaktorów.

Cała operacja jest na razie... mało zorganizowana. Rzecznik NOP odcina się od tego. Planowana jest na 20 kwietnia. Nie jestem członkiem NOPu, ONR... Jednakże jako mieszkaniec Wrocławia w pełni popieram plany vice-prezydenta Wrocławia

Jest ich całkiem sporo, więc będzie ciekawie:


Poniżej kilka zdjęć obrazu który szpeci okolice:


androgenius

2013-04-14, 19:33
Poliaczki z brudasami staną do walki...jak równy z równym :smiechzula:

Kabe

2013-04-14, 19:34
skalar uważaj bo naklejkę 'dzielny pacjent' dostaniesz :)

babycow

2013-04-14, 19:35
ch*j, Polak nie placi podatkow, oplat... zaraz policja na chate wpada, do cyagnow juz nawet papierow nie wysylaja... japie**ole

CahirAepMawr

2013-04-14, 19:39
Wrocławianie się wstydzą?? Ja się jakoś nie wstydzę i czekam aż te gówna wypie**olą na zbity pysk.

bisfhcrew

2013-04-14, 19:40
k***a, uciekać przed nędzą i żyć w kartonach, przepraszam "szopach" i jeść resztki ze śmietników.

poloo89

2013-04-14, 19:42
trzeba było k***a podlać benzyną w nocy i spalić wszystkich brudasów wp*zdu... dziękuję za uwagę.

Els

2013-04-14, 19:50
W sprawę też zaangażowało się Amnesty International. Kuźwa jak tak wszyscy chcą ich bronić to proszę bardzo, niech ich sobie wezmą do domu, ja mam dość patologii pałętającej się po ulicach Wrocławia, matek które upijają niemowlęta aby spały podczas żebrania i małych cyganiątek uczonych żebrania od momentu w którym zaczęły chodzić. Normalnemu człowiekowi za takie coś dzieci się zabiera, ich nikt nie rusza bo taka tradycja.

rusofil

2013-04-14, 19:50
A komu to przeszkadza? Chyba tylko napinaczom, których pali dupa na samą myśl, że w "ich" kraju mieszkają nie-Polacy. W Polsce jest wiele dzielnic, które są o wiele syfiaste od tego koczowiska, a mieszkają w nich Polacy, więc w czym rzecz? Ja bym prędzej pozbyła się tych, którzy o nie-Polaków stękają najbardziej.

MichaU

2013-04-14, 19:53
rusofil napisał/a:

A komu to przeszkadza? Chyba tylko napinaczom, których pali dupa na samą myśl, że w "ich" kraju mieszkają nie-Polacy. W Polsce jest wiele dzielnic, które są o wiele syfiaste od tego koczowiska, a mieszkają w nich Polacy, więc w czym rzecz? Ja bym prędzej pozbyła się tych, którzy o nie-Polaków stękają najbardziej.



Szybka diagnoza. Jesteś:
a) trollem
b) niedoj***na

siwybis

2013-04-14, 19:54
Ja pie**ole, jeszcze ich karmią w dupę j***ne strażaki miejskie!!! Za moje podatki k***a jeden darmozjad karmi drugiego...

l1nk

2013-04-14, 19:58
c) brudasem cyganskim

!Timon

2013-04-14, 20:09
Jeszcze trochę więcej poprawności polityczne i bierności władz w egzekwowaniu prawa wobec "uciśnionych mniejszości" a zrobi się tutaj pie**olony dziki zachód i wymierzanie sprawiedliwości na własną rękę.
Zupełnie się nie dziwię wk***ieniu ludzi - romowie stoją w Polsce w wielu aspektach poza prawem. Dlaczego?

medowski

2013-04-14, 20:32
Wk***ia mnie fakt ze brudasy dostaja wszystko za Darmo ! k***a jakim prawem ? ile rodzin polskich czeka na mieszkania socjalne i k***a dostac nie moga a tu ch*j wystraczy ze jestes j***nym brudasem i wszystko ci podadza na tacy wk***ia mnie fakt ze nigdy nie widzialem pracujacego cygana a ja musze zapie**alac aby cos osiagnac w tym zyciu....
wk***ia mnie fakt ze jesli cygan dostaje mieszkani to nie mieszka w nim a wynajmuje i zarabia na tym mieszkaniu mieszkajac nadal jak parowki w jedyn ze sqotow k***a mac
Mimo wszysystko nie zazdroszcze im niczego bo sam fakt ze sa cyganami w moich oczach zawsze beda niczym

ellsworth

2013-04-14, 20:41
Jason-X napisał/a:

sprawa prosta -> powiedzieć że jadą do nowego domu -> wsadzić w pociąg -> kierunek przez Oświęcim -> w '39 zadziałało :hitler:


W '39 powiadasz? Może jeszcze czegoś ciekawego się od ciebie dowiemy o historii?