18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewackie postrzeganie świata

Sz...........jk • 2012-06-17, 17:51


Łot takie postrzeganie świata przez rzesze kosmopolitycznych ludzi, myślcie jak wam przykazano! Samodzielne myślenie = zło wszelakie, faszyzm i totalitaryzm!

anonymousm

2012-06-17, 23:21
Członkowie ONAnizacji kibicowskiej są tak prawdomówni, że ja im wierzę, że taka osba nigdy nie istniała.

mlooodykutax

2012-06-17, 23:28
Albert Einstein napisał artykuł w którym tłumaczył że komunizm nie ma nic wspólnego z socjalizmem który to właśnie popierał. Kolejny to Nikola Tesla. On to na pewno nie gonił za pieniędzmi. A o patriotyzmie wiem że to wrażliwy temat więc napiszę tylko że szanuję pamięć o poległych w różnych wojnach. O religii też mi sporo nawytykaliście że żadna religia nie namawia do zła... A święta wojna? A nawracanie na siłę? A wyprawy krzyżowe? Wiem że dzisiaj z Islamem mało kto się może równać ale żadna religia nie jest niewinna. Jak dla mnie każdy może sobie wierzyć w co chce byle by mnie do tego nie mieszał.

zonk

2012-06-18, 00:31
Mam rodziców którzy urodzili się w latach 60-siątych więc wiem jakie jest ich podejście do tamtych czasów czyt. nie najgorzej je wspominają. Żeby nie było - nie nikt z mojej rodziny nie był partyjny a jednak za ciężka pracę były przydziały na malucha, poloneza.

Dzoshu

2012-06-18, 01:11
Ten temat = parada 17 letnich zwolenników Korwina.

toten333

2012-06-18, 01:51
Lewacy, którym wygodnie jest j***ć ten kraj, jebią go a od posiedzenia okrągłego stołu ani razu prawica nie była przy władzy. Dlaczego ?! dlatego, że jedynie prawicowe poglądy dążą do rozwoju państwa.
Popatrzcie na Izrael. Gdyby nie Mainstream zwiazany z Holocaustem to nigdy by nie zaistnieli. Jesteśmy coraz bardziej udupiani historycznie, bo "Polskie obozy zagłady" Polacy są uwięzieni w edukacji anty Polskiej , w której są współwinni Niemieckim zbrodniom.

lapps

2012-06-18, 07:36
xqvz napisał/a:

Krytykujesz Gazete Wyborczą - czytasz Gazetę Polską
Krytykujesz PO - jesteś za PiS
Krytykujesz demokrację - jesteś za totalitaryzmem
Krytykujesz Żyda, ciemnoskórego za jego poglądy - jesteś antysemitą bądź rasistą

Ludzie ja jestem prawicowcem, wierzę w wartości konserwatywne i narodowe, wierzę w wolny rynek i gospodarkę kapitalistyczną, ale bardziej od tępienia lewaków skupiam się na tępieniu debili i ignorantów(często jest to tożsame :) ). Ignorantów którzy niezależnie czy z lewego czy z prawego skrzydła wykrzykują swoje racje nie wiedząc tak na prawde o czym mówią.



pie**olisz glupoty. PO=PIS to samo gowno tylko mordy inne.
krzyczysz jak to dobrze, ze mamy demokracje - nie zdajesz sobie sprawy, ze zyjesz w totalitaryzmie, gdzie wszystko jest w porzadku, poki popierasz to co sie dzieje. a jak juz sie komus nie podoba, ze na przyklad marihuana jest nielegalna i chce cos z tym zrobic, to sie dowie, ze zawsze znajdzie sie na niego jakis kruczek prawny.
co do ostatniego - ch*j mnie to boli

@SQT
szkoda slow na ciebie. w polskim rzadzie nie bylo prawicowca od 20 lat(a jak byl to sie zajebiscie schowal).

a wracajac do gazety wyborczej (@anonymous ciebie tez sie to tyczy)

jest cos takiego jak komisja trojstronna gdzie(tak samo jak w grupie bilderberga) pare setek najwazniejszych/wybranych ludzi biznesu na swiecie spotyka sie raz do roku i wybiera polityke na nastepny rok.

jednym z ~10 czlonkow z polski jest:
Wanda Rapaczyńska (od 2002)[6] – współwłaścicielka spółki wydawniczej Agora
spolka wydawnicza agora wydaje, miedzy innymi gazete wyborcza=gazeta wyborcza wciska ci gowno typu bbc(ktorego wlasciciele tez sa czlonkami powyzszych grup). to, ze publikuje reportaze roznych autorow nic nie zmienia, bo niewygodnych tresci i tak nie opublikuja, a jak opublikuja to osmiesza.
i zadne pie**olenie, ze kto nie czyta gazety wyborczej= pisowiec nic wam nie da, bo jestescie tylko marionetkami globalistow-monopolistow. jak wam napisza, ze ten i ten najbardziej sie nadaja na prezydenta/premiera to tak zaglosujecie, jak wam napisza, ze kibole sa bezmogie zwierzeta to tak bedziecie myslec. na tym polega nowoczesna demokracja, albo raczej dyktatura korporacyjna.

Ork.Fajny

2012-06-18, 08:39
anonymousm napisał/a:

Członkowie ONAnizacji kibicowskiej są tak prawdomówni, że ja im wierzę, że taka osba nigdy nie istniała.


A jakim cudem wiesz że Gówno Wyborcze nie kłamie tylko ci kibice? Masz jakiś dowód.
Bo ja powiedziałem że prócz kibiców salon Empiku opisany w artykule nie ma danych aby taki ktoś u nich pracował.

mlooodykutax napisał/a:

Albert Einstein napisał artykuł w którym tłumaczył że komunizm nie ma nic wspólnego z socjalizmem który to właśnie popierał.


Einstein był idiotą jeśli chodzi o politykę. Porponuje nie brać na sero tego co mówił spoza dziedzin fizyki.

mlooodykutax napisał/a:

Kolejny to Nikola Tesla. On to na pewno nie gonił za pieniędzmi.


Taaaa... A o patenty np. radia to walczył tylko po to by wszyscy wiedzieli że to jego, broń go panie Boże żeby chodziło o forsę... Nie bądź naiwny.

mlooodykutax napisał/a:

A święta wojna? A nawracanie na siłę? A wyprawy krzyżowe?


Dżihad to po pierwsze nie wojna zbrojna, przynajmniej nie tylko o to w tym chodzi, to zostało spłycone do zasady nawracania ludzi na Islam, walka zbroja to ostateczność, a ludzie sami wybrali od razu ostateczność niż resztę "metod" Dżihadu. Islam potępia nadal mordownie.
Wyprawy Krzyżowe pominę. One nie mają nic wspólnego z wiarą w Boga, były decyzją czysto polityczną.

mlooodykutax napisał/a:

Wiem że dzisiaj z Islamem mało kto się może równać ale żadna religia nie jest niewinna.


Problem polega na ludziach a nie na wierze. Te mają niezłe zasady i prawa moralne.

SQT napisał/a:

Mam rodziców którzy urodzili się w latach 60-siątych więc wiem jakie jest ich podejście do tamtych czasów czyt. nie najgorzej je wspominają.


Szybko licząc daje to czas koło lat 80tych kiedy weszli w wiek młodzieńczy i pamiętają najwięcej, więc jak mówiłem okres erozji komuny. Poza tym. Co wspominają dobrze? Politykę państwa? Zarobki? Działania urzędów? Czy mają mnóstwo wspomnień o tym jak to byli młodzi i szaleli. To jest pewna różnica bo jakbyś nie zauważył nie wspomniają nic o systemie.

SQT napisał/a:

Żeby nie było - nie nikt z mojej rodziny nie był partyjny a jednak za ciężka pracę były przydziały na malucha, poloneza.


No widzisz... Przydziały... A w USA taki sam robotnik który tyle pracował mógł sobie kupić o wiele bardziej zaawansowany samochód, albo jakiś mniej i do tego sporo innych rzeczy.

McMenel

2012-06-18, 09:24
A teraz te same hasła ale z przeciwnej strony barykady
Lewicowiec = komunista
Historia = Coś czym powinniśmy się zajmować cały czas bo przecież jest najważniejsza.
Tożsamość = religia rzymskokatolicka
Tradycja = marsze z pochodniami i zamawianie pięciu piw
Honor = napie**alanie po ryju każdego kto ma inne poglądy i uważanie Pinocheta za geniusza.
Wiara = To co powie proboszcz na niedzielnej mszy bo przecież czytanie choćby Biblii to za dużo dla nas.
Rodzina = Lanie dzieci , kobieta do garów.

vajron

2012-06-18, 10:34
McMenel, Sam to chciałem zrobić ale brakowało słów po kilku piwach :D

tylko bym zmienił
Lewicowiec - pedał, komunista, antypolak.

Ork.Fajny

2012-06-18, 10:35
McMenel napisał/a:

Lewicowiec = komunista


Powinni się cieszyć. Komunista to facet z jajami który nie wstydzi się swoich idiotycznych i błędnych poglądów i za nie chce walczyć. Reszta lewaków to tchórzliwe, głupie i tępe kłamliwe gnidy mydlące ludziom oczy kłamstwami tylko po to by się nakraść ich pieniędzy.

McMenel napisał/a:

Historia = Coś czym powinniśmy się zajmować cały czas bo przecież jest najważniejsza.


Nie wina ludzi z prawej strony że lewa to historyczni debile którzy uważają że jeśli prawa zna historię to tylko i wyłącznie się nią zajmuje...

McMenel napisał/a:

Tradycja = marsze z pochodniami i zamawianie pięciu piw.


Jeśli według ciebie symbolika hitlerowska jest nasza tradycją to współczuje wiedzy historycznej. Poza tym nazizm to ruch socjalistyczny, więc prawicowcy z jak ognia unikają symboli ruchów socjalistycznych.

McMenel napisał/a:

Honor = napie**alanie po ryju każdego kto ma inne poglądy i uważanie Pinocheta za geniusza.


Przykład 11tego listopada. Jedyną grupą która pojawiła się z chęcią blokowania komuś przejścia były lewe sukinsyny.
Poza tym trudno odmówić Pinochetowi geniuszu skoro w kilkanaście lat wybił Chile na najsilniejszy kraj Ameryki Płd. i kraj który jako jeden z nielicznych do tej pory posiada zmniejszające się długi m.in ten publiczny. Tylko idiota temu zaprzeczy.

McMenel napisał/a:

Wiara = To co powie proboszcz na niedzielnej mszy bo przecież czytanie choćby Biblii to za dużo dla nas.


Wiara = słuchanie się słowa bożego. Nie wiem czy wiesz ale większość prawicy jest i była za oderwaniem się od katolików i stworzeniem jakiegoś państwowego kościoła typu Anglikanizm. Więc nie są za słuchaniem księży.

McMenel napisał/a:

Rodzina = Lanie dzieci , kobieta do garów.


Jak sobie dziecko zasłuży to musi dostać w dupę. Inaczej się nie nauczy że coś jest złe abo zagraża jego życiu...
Ja wiem że szczytem lewizny są matki krzyczące jak poj***ne na dzieci na przystankach by się odsunęły się od jezdni, ale to nie działa...
A kobieta w świetle prawa i zwyczajów ma być na pozycji uprzywilejowanej bo to one dają życie i się nim opiekują. Poza tym wolności ma tyle ile sobie wywalczy. Tak samo facet.

szponiasty

2012-06-18, 12:54
Piszecie o myśleniu samodzielnym a sami myślicie tak jak Wasza opcja polityczna albo ksiądz, Wam mówi.

Ork.Fajny

2012-06-18, 13:50
Serio? To jest jakiś argument?
Nie mam prawa uważać to samo co grupa/partia X bo inaczej jestem ich marionetką bez zdania?

Abakan

2012-06-18, 14:57
Oczywiście!!! Przecież wszyscy jesteśmy obywatelami Świata !!! ...rzygać się chce szczególnie jak patrze na swoich rówieśników w gimbazie i większość jest szczerze przekonana do takich poglądów...

SunLee

2012-06-18, 17:51
Michnikl / Szechterl - zmienił nazwisko.
Koleś pozywający publicystów za przekonania. Człowiek z rodziny nkwd-oskich zbrodniarzy. Ojciec skazany przed wojną za zdradę ojczyzny.
Brat - spec od wyrywania paznokci bezbronnym ofiarom. Uciekł do szwecji.

Jako jeden z niewielu zaraz po odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1989 r. miał dostęp do ubeckich archiwów i mógł wyczyścić je z tego co chciał. Nazwał kiszczaka człowiekiem honoru - kiszczak szef bezpieki odpowiedzialny bezpośrednio na mordowanie ludzi opozycji i księży - to za jego czasu bestialsko zamordowano ks. Popiełuszko, związano ręce drutem kolczastym i wrzucono do rzeki. Było jeszcze wiele zbrodni i wielu ludzi zostało zamordowanych ale nigdy nie znaleziono prawdziwych sprawców mordów.
Przejął gazetę wyborczą od nas wszystkich - obywateli , machlojkami z udziałami własnościowymi. Przecież gw zanim stało się szambem którym poją się gimbusy było gazetą wspaniałą - pierwszą wolną gazetą od 1939. Popiera wszystkie wydarzenia które niszczą zdrową tkankę narodu. I ktoś nazywa to indywiduum klawym człowiekiem z zasadami moralnymi???? Winszuje. Polska stracona jak tacy debile nie potrafią odróżnić dobra od zła

mlooodykutax

2012-06-18, 22:04
Cytat:

Serio? To jest jakiś argument?
Nie mam prawa uważać to samo co grupa/partia X bo inaczej jestem ich marionetką bez zdania?



To samo tyczy się drugiej strony, czy nie bierzesz pod uwagę żadnej innej racji bo Twoja jest najTwojsza?