18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewackie postrzeganie świata

Sz...........jk • 2012-06-17, 17:51


Łot takie postrzeganie świata przez rzesze kosmopolitycznych ludzi, myślcie jak wam przykazano! Samodzielne myślenie = zło wszelakie, faszyzm i totalitaryzm!

vajron

2012-06-17, 19:01
Nutaharion,
Jestem lewakiem, dbam o rodzinę, honor mam, a polskie tradycje nie są mi obce co nie znaczy, że wszystkich przestrzegam. Jestem też moralny na swój krzywy sposób. Wiadomo, że skrajna lewica jest zła ale wcale nie gorsza od skrajnej prawicy. A Gazeta Polska to śmiech na sali. Nie ma jak wytykać ludziom, że są zmanipulowani gazetą wyborczą i TVNem, samemu czytając Gazetę Polską i oglądając TRWAM :P

_R...........s_

2012-06-17, 19:10
Nie lepiej po prostu myśleć samodzielnie? Czy nie lepsze to niż dać się zapakować do jakich zj***nych schematów, a potem się napie**alajcie nawzajem. Po ch*j myśleć, przecież wasi przywódcy powiedzieli wam kto to jest ten zły. Dzielcie się, po vs pis, prawica vs lewica, czy ch*j wie jeszcze jak. Idźcie na wybory i zagłosujcie tradycyjnie po polsku, czyli przeciwko jakiejś partii, później narzekajcie że jest źle, ale mogło by być jeszcze gorzej, gdyby przeciwnicy doszli do władzy. Pokrzyczcie sobie jeszcze jakieś hasła, im mniej je rozumiecie tym głośniej, nie ważne co znaczą. Po ch*j próbować coś zmienić na lepsze, dużo łatwiej przecież ponarzekać. Daliście się podzielić jak wielogatunkowe bydło.

Matuus

2012-06-17, 19:11
Wszystko co jest skrajne, jest poj***ne.
Tak jak ten obrazek.

bartekmmm

2012-06-17, 19:19
Gówno prawda, pierwszy z brzegu przykład: Józef Piłsudski, lewicowiec, nic z powyższego nie było jego poglądem.

Nutaharion

2012-06-17, 19:20
bartekmmm napisał/a:

Gówno prawda, pierwszy z brzegu przykład: Józef Piłsudski, lewicowiec, nic z powyższego nie było jego poglądem.



Poczytaj prawdziwe książki o Piłsudskim to zmienisz zdanie. W książkach od historii go strasznie wyidealizowali.

fioletowyaligator

2012-06-17, 19:28
Czyli dajesz mi znać że ich głównym grzechem jest to, że mówią mi jak mam myśleć, w tym samym czasie mówiąc mi co mam myśleć?
Sprytne zagranie z Twojej strony.

PiotrTAG

2012-06-17, 19:28
good night left side !!! 8-)

Zl...........ny

2012-06-17, 19:38
fioletowyaligator napisał/a:

Czyli dajesz mi znać że ich głównym grzechem jest to, że mówią mi jak mam myśleć, w tym samym czasie mówiąc mi co mam myśleć?
Sprytne zagranie z Twojej strony.



Jak jesteś za głupi żeby sam do tego dojść to ktoś musi ci pomóc ;) Tak w ogolę takie tematy nie powinny być tutaj poruszane, przecież na sadolu większość to imbecyle i gimbusy, chorągiewki polityczne, do niedawna wrzucali ile fabryka daje na PiS, zagłosowali na PO, teraz jak bycie POwcem nie jest już takie 'cool' to wypisują teksty w stylu "wszystko jeden ch*j, Kaczyński ch*j, Tusk ch*j" żeby wyjść z twarzą ;)

zonk

2012-06-17, 19:41
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Jak jesteś za głupi żeby sam do tego dojść to ktoś musi ci pomóc ;) Tak w ogolę takie tematy nie powinny być tutaj poruszane, przecież na sadolu większość to imbecyle i gimbusy, chorągiewki polityczne, do niedawna wrzucali ile fabryka daje na PiS, zagłosowali na PO, teraz jak bycie POwcem nie jest już takie 'cool' to wypisują teksty w stylu "wszystko jeden ch*j, Kaczyński ch*j, Tusk ch*j" żeby wyjść z twarzą ;)


Jeśli poprawi Ci to humor to na ostatnich wyborach nie głosowałem za donaldu tusku ani za jarkczem.

Trololoto

2012-06-17, 19:48
podejście prawicowców: wszystko czego nie rozumiem to j***ne lewactwo

Lipton92

2012-06-17, 19:49
@up: haha, a co jest niezrozumiałego w podejściu daj mi 150, to Ci oddam 100?

pakicito

2012-06-17, 19:53
to nie Zygmunt Hajzer?

Miecz

2012-06-17, 19:53
k***a, zaczęło się. Znowy polityczne napie**alanki na okrągło. A już zacząłem lubić to Euro - taki był spokój.

xqvz

2012-06-17, 20:02
Krytykujesz Gazete Wyborczą - czytasz Gazetę Polską
Krytykujesz PO - jesteś za PiS
Krytykujesz demokrację - jesteś za totalitaryzmem
Krytykujesz Żyda, ciemnoskórego za jego poglądy - jesteś antysemitą bądź rasistą

Ludzie ja jestem prawicowcem, wierzę w wartości konserwatywne i narodowe, wierzę w wolny rynek i gospodarkę kapitalistyczną, ale bardziej od tępienia lewaków skupiam się na tępieniu debili i ignorantów(często jest to tożsame :) ). Ignorantów którzy niezależnie czy z lewego czy z prawego skrzydła wykrzykują swoje racje nie wiedząc tak na prawde o czym mówią.