18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lecimy na kebsa na Kazimierz

endriusza69 • 2023-07-15, 11:35
Spieszyło się chłopakom - Kraków, więcej info wszędzie w necie
:dead:

gorniczek

2023-07-15, 13:34
Ajot napisał/a:

Dziękować Bogu/opatrzności, że nie było pieszych na chodniku. To chyba centrum Krakowa, więc naprawdę szczęscie, nawet mimo nocnej godziny.



Fart, bo tam gdzie polecieli w barierki to jest ta otwarta strona mostu gdzie jest ruch pieszych, a tam gdzie się wj***li się w murek to często ludzie siedzą.

luuuukasz24

2023-07-15, 13:37
@smc Twój znajomy musiał mieć kakakask przy podobnym wypadku bo pie**oli teraz straszne głupoty

lolekiop3

2023-07-15, 13:40
PIs napisał/a:

Weźcie nie pie**olcie jak nie macie pojęcia. Zobaczcie sobie jsk wygląda profesjonalna klatka w autach rajdowych, nawet przy grubym dzwonie, gorszym niż ten w Krakowie załodze nic się nie dzieje.



ch*ja wiesz w nogach śpisz, to że dach nie zmiażdży głów załogi nie znaczy że nie działają na nich duże siły i że nie odklei im się nic w środku.

Zulugula93

2023-07-15, 13:44
deejay89 napisał/a:

może być ciężko zapakować ich do trumien



E na zdjęciu po jednym widać że nie jest źle.

Pawehan

2023-07-15, 13:45
smc napisał/a:

Dobry, doświadczony kierowca. Zobqczył pieszego wchodzącego w niedozwolonym miejscu i dał po hablach. To go wytrąciło z toru jazdy i wpadł na nieoświetlone barierki, przez które auto straciło resztki kontroli i wpadło na niezabiezpiecziny budynek. Winny jest pieszy, zarządca d4ogi i wykonawca remontu. Prokurator będzie miał pelme ręce roboty.
Mój znajmomy policjant mówi, że gdyby miał kakakask, nic by się nie stało...



pie**olisz, pieszego to on wcale nawet nie zauważył . Wpadł w poślizg przed barierkami , bo to ich nie zauważył zapie**alając 170 km/h . Nie ma o czym nawet gadać , wina kierowcy że tak zapie**alał ,przekraczając o ponad trzy razy dozwoloną tam prędkość 50 na godzinę.

Baldzi

2023-07-15, 14:01
Ludzie co chwilę Rubika zdjęcia jakimś gołębiom czy innemu h*jostwu a jak coś fajnego się wydarzy to nie

0dbytBiskupa

2023-07-15, 14:06
smc napisał/a:

Dobry, doświadczony kierowca. Zobqczył pieszego wchodzącego w niedozwolonym miejscu i dał po hablach. To go wytrąciło z toru jazdy i wpadł na nieoświetlone barierki, przez które auto straciło resztki kontroli i wpadło na niezabiezpiecziny budynek. Winny jest pieszy, zarządca d4ogi i wykonawca remontu. Prokurator będzie miał pelme ręce roboty.


Jaja sobie robisz? Przy tej prędkości nie zmieściłby się i tak bo droga zamknięta. Pieszy nie miał znaczenia.

daromus

2023-07-15, 14:09
W oparciu o nagranie + google maps obliczyłem, że na poprzednim skrzyżowaniu pokonał odległość od torów tramwajowych do pasów w 0,66 sekundy (odległość 27 metrów).
Szybką kalkulacją - na poprzednim skrzyżowaniu miał około 147 km/h

Budrys2000

2023-07-15, 14:12
To byli wspaniali ludzie, ogromna strata dla społeczeństwa

;-)

nest

2023-07-15, 14:36
skądś tam ukradłem


chinczyk01

2023-07-15, 14:47
Kretyn zapieprzał a nie nie wiedział że są remonty, bardzo k***a dobrze :) A ten co chciał przejść przez ulice niech puści kupon totolotka

voodoo_16

2023-07-15, 14:48
Piekna historia z happy endem. Nikomu postronnemu nie zrobili krzywdy, sami sie wyrwali. Az sie wzruszylem

CriSStopher

2023-07-15, 15:01
Zaryzykowali i nie żyją - life :evil:

Kurde... buty jemu nawet nie spadły... 8-)

Pawehan

2023-07-15, 15:03
Fajne zdjęcie, ten na noszach właśnie poszedł spać bo w końcu już po trzeciej w nocy, i tak się zasiedział.

dżonyłojlker

2023-07-15, 15:14
donkapusta napisał/a:

Piszą, że to tragedia w mediach.



Jak w mediach, skoro rozj***li się na jakimś chodniku...

CriSStopher napisał/a:

Kurde... buty jemu nawet nie spadły...



I kolana się nie zginali dla jego.
X