18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lecimy na kebsa na Kazimierz

endriusza69 • 2023-07-15, 11:35
Spieszyło się chłopakom - Kraków, więcej info wszędzie w necie
:dead:

tomeko07

2023-07-17, 20:24
Adam19800605 napisał/a:

Podobno to synek tej dupnej bizneswomen peretti zginął



Ta tej królowej życii

smc

2023-07-17, 23:30
Ostatnia informacja:

Kierowca był dobry, gdyby jechał sam dałby sobie jak zwykle radę.


Ale miał dodatkowe 200km masy, z czego większość z tyłu i samochód zachował się dla niego nieprzewidywalnie. Czyli jak worek z ziemniakami.



Piszę to, bo sam miałem taką sytuację i wielce się zdziwiłem.

Jentker85

2023-07-20, 16:36
Więcej pieniędzy dzieciom niech dają

konradgucio

2023-07-20, 16:37
smc napisał/a:

Ostatnia informacja:
Kierowca był dobry, gdyby jechał sam dałby sobie jak zwykle radę.
Ale miał dodatkowe 200km masy, z czego większość z tyłu i samochód zachował się dla niego nieprzewidywalnie. Czyli jak worek z ziemniakami.
Piszę to, bo sam miałem taką sytuację i wielce się zdziwiłem.



Cytując klasyka: „a pie**olisz Pan”.
Myśle ze gdyby jechał jeszcze z 20km/h więcej to napewno udałoby się opanować

Pawehan

2023-07-20, 20:00
konradgucio napisał/a:

Cytując klasyka: „a pie**olisz Pan”.
Myśle ze gdyby jechał jeszcze z 20km/h więcej to napewno udałoby się opanować



Ameryki tutaj nie odkryłeś . Dobry kierowca odpowiednio "wyczuł" by dodatkową masę . Kierowca podobno miał 2.5 promila alkoholu we krwi. Czyli Patryk. P. umiał jeździć, ale alkohol zaburzył jego właściwą ocenę masy własnego samochodu.

skute_r

2023-07-20, 22:06
Polsat News powołując się na nieoficjalne ustalenia innych dziennikarzy, informuje, że kierowca auta, Patryk P. miał mieć 2,3 promila alkoholu we krwi i 2,6 promila w moczu. Jeden z pasażerów, Michał G. miał 1,3 promila alkoholu we krwi i 1,6 promila w moczu. Drugi z pasażerów, Aleksander T. miał 1,4 promila alkoholu we krwi i 1,2 promila w moczu. Czwarty z mężczyzn nie jest wymieniony w protokole. Na obecną chwilę brak jest oficjalnych doniesień na ten temat.

Można więc śmiało rzec że wszyscy tam byli zalani w trupa :samoboj:

konradgucio

2023-07-20, 22:41
Pawehan napisał/a:

Ameryki tutaj nie odkryłeś . Dobry kierowca odpowiednio "wyczuł" by dodatkową masę . Kierowca podobno miał 2.5 promila alkoholu we krwi. Czyli Patryk. P. umiał jeździć, ale alkohol zaburzył jego właściwą ocenę masy własnego samochodu.



Zaburzony to on miał mózg przez to ze za dużo pieniążków było. Miałem takiego znajomego, starzy jego tez siana mieli ponadprzeciętnie, zawsze najlepszy, nieomylny, pewny siebie, przez rodziców wychwalany miał wszystko co chciał, motocykle, samochody etc. Skończył podobnie, na szczęście w tym wypadku tylko on zakończył, pozostałe 5 osób dostało gruba lekcje pokory.
Możesz mieć umiejętności, ale nikt na świecie nie jest nieomylny, kierowcy f1 tez popełniają błędy. I nie wmówisz mi tutaj ze synuś 20kilku letni był nadczłowiekiem i nagle problemem stało się to ze miał ludzi na pokładzie. Przecenił swoje umiejętności to raz, gwałtownym manewrem i hamowaniem podciął furę to dwa, i najważniejsze był nie tyle ze wypity, tylko naj***ny jak świnia, w takim stanie to on nie mógł skorzystać z niczego co daje mózg.

Pawehan

2023-07-21, 01:14
Nie napisałem że był nadczłowiekiem, tylko że potrafił prowadzić jak na swój młody wiek. Skąd ten nadczłowiek?
Reszta zrobiła źle że wsiadła z naj***nym kierowcą do szybkiego samochodu, skoro wiedzieli jak on na co dzień prowadzi. Zrobili to może dlatego że w razie wpadki z policją im jako pasażerom nic nie groziło , w porównaniu do konsekwencji jakie w takim przypadku ponosi kierowca, sąd ,utrata prawka, zawiasy. W takim przypadku pewnie mieliby niezły ubaw i bekę z kierownika na długie lata. I jeszcze darmową podwózke do domciu :)

sharpshuter

2023-07-21, 08:27
Adwokat mamusi powie że miał 2,5 promila bo jebnął flaszkę z tego stresu po wypadku. A flaszkę wrzucił mu przez okno przechodzień idący na sztywnych kolanach.

mw23ja

2023-07-21, 21:48
Nowa bryka patryka

cortizol

2023-07-26, 10:49
Zulugula93 napisał/a:

E na zdjęciu po jednym widać że nie jest źle.



Ale łypę temu Potrillo musiało uwalić pięknie. Krwi od groma i został skremowany. Ciekawe czy gdzieś są zdjęcia ciał

Wiewór

2023-07-26, 11:03
Kurcze przegral z dluga prosta a zakrety chcial atakowac.

cortizol

2023-07-26, 11:08
quniu88 napisał/a:

Po to, że gdyby klatka tam została to by było dwóch, nie czterech. Klatki nie było w ogóle, dlatego ich zgniotło.
A gdyby była to przy tej prędkości mogliby się pobijać, wstrząs mózgu (to im nie groziło bo nie mieli). No k***a hamujesz ze 160 do 0 w sekundę na murze. To nie to samo co WRC rolujące po szutrze czy miękkim polu. Klatka jest do wyścigów, a nie do miasta. Tak ciężko to rozumieć? Fizyki w szkole nie miałeś?
Gdyby tam była klatka to może by tylko dwóch się rozwaliło, mogliby przeżyć ale masa urazów wewnętrznych, może kręgosłup pęknięty, pasy by ich ściągnęły do foteli itp. A tak to 4 tatary.
I bardzo dobrze.
A pieszy nie ma nic do rzeczy, gość wyj***ł w słupki zamykające pas. Pieszy ma szczęście, że odskoczył. Gdyby tam miał pieszego ominąć to by w prawo kręcił, nie lewo.



Ale tam był rollbar a nie klatka..

sharpshuter

2023-07-27, 22:18
cortizol napisał/a:

Ale łypę temu Potrillo musiało uwalić pięknie. Krwi od groma i został skremowany. Ciekawe czy gdzieś są zdjęcia ciał



Ten jeden nie przykryty to nawet wygląda na w jednym kawałku
X