18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lecimy na kebsa na Kazimierz

endriusza69 • 2023-07-15, 11:35
Spieszyło się chłopakom - Kraków, więcej info wszędzie w necie
:dead:

justa_85

2023-07-28, 10:08
cortizol napisał/a:

Ale łypę temu Potrillo musiało uwalić pięknie. Krwi od groma i został skremowany. Ciekawe czy gdzieś są zdjęcia ciał



Nie ma zdjęć innych osób. Jest tylko ten jeden co leży z głową przekręconą . Wygląda jakby mu kark skręcili

Pawehan

2023-07-28, 14:53
cortizol napisał/a:

Ale łypę temu Potrillo musiało uwalić pięknie. Krwi od groma i został skremowany. Ciekawe czy gdzieś są zdjęcia ciał



Ja też się kiedyś skremowałem cały kremem Nivea . Tak fest.

cortizol

2023-07-28, 22:13
Pawehan napisał/a:

Ja też się kiedyś skremowałem cały kremem Nivea . Tak fest.



Suche jak Twoje pięty. Fachowa nazwa „spalenia ciała” brzmi kremacja.

justa_85 napisał/a:

Nie ma zdjęć innych osób. Jest tylko ten jeden co leży z głową przekręconą . Wygląda jakby mu kark skręcili



Zapewne. Główne obrażenia tyczyły się kręgosłupa i czaszki

Ruuubik

2023-07-29, 14:32
sharpshuter napisał/a:

Ten jeden nie przykryty to nawet wygląda na w jednym kawałku



Który z nich to w ogóle był?

Jago

2023-07-29, 17:45
Ruuubik napisał/a:

Który z nich to w ogóle był?



Długo to rozkminiałam. Michał miał inne włosy, Marcin to podobno ten w czerwonych butach więc zostaje Olek i Patryk. Generalnie to żadnego z nich to ciało nie przypomina ale idąc drogą eliminacji obstawiałabym Patryka.

Pawehan

2023-07-29, 22:29
Jago napisał/a:

Długo to rozkminiałam. Michał miał inne włosy, Marcin to podobno ten w czerwonych butach więc zostaje Olek i Patryk. Generalnie to żadnego z nich to ciało nie przypomina ale idąc drogą eliminacji obstawiałabym Patryka.



Ten nie przykryty .którego widać to Peretti król życia? Chyba nie bo miał zapuszczoną brodę.

Jago

2023-07-30, 10:51
No to jest ogólnie dobra zagadka. Ja próbowałam to rozkminić i po włosach i po budowie ciała ale nie pasuje mi to do nikogo. Też nie widzę brody ale brałam pod uwagę, że może mogła być krótsza. Na zdjęciach wydawało mi się, że Olek był masywniejszy niż ten leżący ale nie mam pewności. Równie dobrze może to być Olek ale Michała i Marcina bym wykluczyła

Pawehan

2023-07-31, 09:41
W każdym razie ta osoba którą widać na zdjęciu musiała siedzieć po lewej stronie samochodu, ponieważ głowę ma odchyloną w prawo co jeszcze bardziej wskazywałoby na kierowcę Patryka .
Chyba dobrze tego nie widać , ale ma mocno wgniecioną czaszkę i złamania kości twarzy z lewej strony .

Dlatego tak trudno go rozpoznać po takim liftingu, ale to jest właśnie młody PP

ktosik123

2023-07-31, 18:16
Pawehan napisał/a:

to jest właśnie młody PP



to nie Patryk, a Michał

Mefibaranek

2023-07-31, 19:24
ktosik123 napisał/a:

to nie Patryk, a Michał



Potwierdzam, to jest Michał.

Jago

2023-07-31, 23:16
Mefibaranek napisał/a:

Potwierdzam, to jest Michał.



Po czym to stwierdzacie? Mi włosy w ogóle nie pasują do niego patrząc oczywiście po zdjęciach z fb I ig

Pawehan

2023-08-01, 11:17
Co tam włosy. Po tygodniu już potrafią sporo zmienić , odrosnąć i przyciemnić się , jeśli golone są maszynką często .

Jago

2023-08-01, 22:09
Pawehan napisał/a:

Co tam włosy. Po tygodniu już potrafią sporo zmienić , odrosnąć i przyciemnić się , jeśli golone są maszynką często .



Michał miał dłuższe włosy, a denat ma dość krotkie, dlatego ta teza mnie zdziwiła

ktosik123

2023-08-02, 11:31
Jago napisał/a:

Michał miał dłuższe włosy, a denat ma dość krotkie, dlatego ta teza mnie zdziwiła



Sama długość włosów to jednak trochę za mało,. A wiem, że to Michał od osoby znającej sprawę.

Sunday_underground

2023-08-03, 11:01
Ten nie zkaryty to pasażer, On jako jedyny był jeszcze reanimowany. Kierowca to ten w czerwonych butach, dwójka co siedziala z tyłu jest wyciągana przez strażaków z samochodu przez bagażnik, widać na fotach.
X