18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

marcinek329

2013-11-18, 21:04
Jak on mówi że ' można się nauczyć o życiu na ulicy a nie jak żyć na ulicy...

ogonix

2013-11-18, 21:07
MahoRR9 napisał/a:

@ogonix: PSEUDO mądrości Eldoki? No c'mon. Eldoka nie jest głupi i potrafi pisać strasznie dobre teksty (oczywiście nie wszystkie, ale dużo). Nie wszystkie od razu zrozumiesz, niektóre dopiero jak znajdziesz sie w podobnej sytuacji i będziesz mógł się utożsamić ;)



junes, kidd, laik, jimson czy mes wciagaja uszatego nosem.

nie mowie, ze eldoka jest debilem czy cos, ale stary. smieje sie z takich ludzi, ktorzy sluchaja eldo i uwazaja sie za "hiphopowych medrcow", bo MADRE I GLEBOKIE TEKSTY. serio ?

KingOfDarkness

2013-11-18, 21:11
@UP Nie powiesz mi, że takich nie ma ;) Oczywiście, że są ludzie, którzy zjadają Eldoke - dla mnie np Bisz, ale Eldo też potrafi pisać dobre linijki.

ogonix

2013-11-18, 21:16
bardziej chodzi mi o jego fanbase. gownowiedzace dzieciaki, ktore mysla, ze sluchaja zyciowych, glebokich madrosci.

theohayo1

2013-11-18, 22:00
606 napisał/a:

Natalka wygląda jak moja pierwsza <3
Lecę szukać po fejsbuczku.



Znam je, chcesz profil? :D

Colicab

2013-11-18, 22:24
Cztery do kamery? A nie, to dziewczyny, ok.

CJ

2013-11-18, 23:18
pewnie na "zatorzu" mieszkają

MisiuSW

2013-11-18, 23:58
Ale zjeby :D Jeden udaje że żuje gumę, a drugi od połowy próbuje zgrywać kozaka i powtarza to o co laska pytała ;d

piasqe

2013-11-19, 01:44
Po prostu nie wierzę, albo czegoś nie rozumiem! Wszyscy jak jeden mąż psioczą na tych kolesi (nie wspominając o tych, którzy muszą pocisnąć, "bo gimby"). Zdaje się jednak, że całym dowcipem w tym filmiku jest pani przeprowadzająca ten głęboki wywiad. Ja się pytam kto qrwa pozwolił jej zadawać pytania? Takie przemyślane i pozwalające zagłębić się w odpowiedź, składające się z dwóch słów+yyyyyy!!! Pifko dla tych kolesi, że nie posrali się przed kamerą jak zapewne zrobiło by większość z was, internetowe cwaniaki.

Asdasiq

2013-11-19, 17:27
piasqe napisał/a:

Po prostu nie wierzę, albo czegoś nie rozumiem! Wszyscy jak jeden mąż psioczą na tych kolesi (nie wspominając o tych, którzy muszą pocisnąć, "bo gimby"). Zdaje się jednak, że całym dowcipem w tym filmiku jest pani przeprowadzająca ten głęboki wywiad. Ja się pytam kto qrwa pozwolił jej zadawać pytania? Takie przemyślane i pozwalające zagłębić się w odpowiedź, składające się z dwóch słów+yyyyyy!!! Pifko dla tych kolesi, że nie posrali się przed kamerą jak zapewne zrobiło by większość z was, internetowe cwaniaki.



Zastanawia mnie tylko czy jesteś tym wysokim, czy tym niższym?

PS. Co to k***a znaczy "qrwa" albo "pifko"?