18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ne...........ro

2013-11-18, 15:17
Hip hop to kultura, ale młodzieżowa. Dorosły człowiek musi być nienormalny, aby bujać się w dresie na ulicy, w urzędach, sądzie, w gościach.

The_Andrzej

2013-11-18, 15:24
Gimbusy jak gimbusy, w tym wieku rzadko kto potrafi się sensownie wypowiedzieć, nie ma co ich od razu spisywać na straty. Może nie sprawiają wrażenia przesadnie inteligentnych ale wypowiedzieli się w miarę kulturalnie, z uśmiechem na twarzach. Nie wiem o co ta spina.

karol_w

2013-11-18, 15:31
k***a, czy tylko ja zwróciłem uwagę, że kamerę, która stała na statywie obsługiwały aż 4 osoby?

Zarammoth

2013-11-18, 15:36
@lukasoon15: Na ogół słucham rocka i się z tobą zgadzam.

lukasoon15

2013-11-18, 16:05
Cytat:

kto ci takie brednie naopowiadal z tym HIPHOP TO KULUTRA A RAP TO MUZYKA. gowno prawda, te dwa okreslenia tak sie ze soba starly ze znacza +/- to samo. wiec, TAK, MOZNA SLUCHAC HIP HOPU.


Jak najbardziej Hip-Hop to kultura a nie gatunek muzyki. Dlaczego? Ponieważ rap jest tylko jednym z 5 elementów kultury Hip-Hop: DJing, Rap, b-boying i graffiti i od niedawna wiedza. Na początku były to cztery składowe elementy, które ustalił prekursor gatunku Afrika Bambaataa: Rap, B-boying, DJing i Graffiti. Zatem, pierwotnie juz było ustalone, że rap to tyko jeden z elementów Hip-Hopu. Jak można słuchać graffiti czy b-boyingu? Nie mylcie pojęć.

norbi5544

2013-11-18, 16:16
Rozpie**ala mnie jak takie dzieci nosza ubrania takich ekip jak HG,CS czy ch*j wie jakiej. Kiedys jak taki lamuch zalozylby taka bluze i piedolil takie smuty to by dostal po pysku i sie czegos nauczyl a nie teraz - "mama daj 2 banki na bluze bo bedzie foch" k***a pozabijac was j***ne dzieci !

KingOfDarkness

2013-11-18, 16:35
@ogonix: PSEUDO mądrości Eldoki? No c'mon. Eldoka nie jest głupi i potrafi pisać strasznie dobre teksty (oczywiście nie wszystkie, ale dużo). Nie wszystkie od razu zrozumiesz, niektóre dopiero jak znajdziesz sie w podobnej sytuacji i będziesz mógł się utożsamić ;)

Vicorinox

2013-11-18, 16:40
Hip Hop i kultura toście mnie k***a ubawili.

lukasoon15

2013-11-18, 17:07
@up
Po prostu idź stąd skoro zamierzasz myśleć stereotypowo. Nie masz pojęcia jak wiele akcji charytatywnych, odwiedziny na oddziałach onkologii i mnóstwo innych akcji jest organizowanych, właśnie przez tych pijaków spod bloku którzy całymi dniami chlają, a wieczorem wylewają swoje pijane żale przed mikrofonem. Wypie**alaj.

Jazavon

2013-11-18, 17:10
@Up To zdefiniuj. Przeczytamy twoją słownikową definicję. :P

A co do filmu to wiadomo.Wszędzie, w każdej grupie trafi się ktoś kto jara się czymś co jest słabe.
żałuję że mało osób słucha takich ludzi jak Medium, czy wymienieni wcześniej Bisz, Tet, Laik czy Małpa.
Jest wiele zajebistych grajków, których zwroty zapoczątkowałyby u 3/4 sadoli rozkminę co się stało, bo zostaliby rozłożeni na łopatki.
Ale wiadomcia. Jak ktoś będzie chciał dojrzeć w hip hopie tylko łysych karków w bluzach JP to choćby było ich tylko 2 to on i tak ich zobaczy. więc mam to w dupie.

Pozdrawiam.

vedkonner

2013-11-18, 18:32
Typek w bluzie od Dill Gangu jest z mojego osiedla, mieszka trzy minuty ode mnie. ;)

A tak ku uciesze sadisticowych fajterów - gość ma serio mocne pie**olnięcie.

czlowiekinny

2013-11-18, 18:33
Nie no k***a Kamera:
4ry c**y do obsługi...

słit_dżizas

2013-11-18, 20:32
Mam jakieś takie wrażenie graniczące z pewnością, że jedynym koncertem z pałerem, na którym byli ci przemili i prze-inteligentni chłopcy, to dni gminy Pierdźwięgwa...

A tak w ogóle, to r*chałbym tą reporterkę jak dziki szakal.

Aaa edit bo bym zapomniał: Powyższy tekst nie miał na celu obrazić wypowiadających się osób, które uczą się życia na ulicy, ani (a może przede wszystkim) mieszkańców gminy Pierdźwięgwa.
A reporterkę i tak r*chałbym jak dziki szakal.

issenpl

2013-11-18, 20:36
czemu się dzieci czepiacie?