18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

fortunately

2013-11-18, 13:55
kamere to wszystkie 4 trzymaly?

MisYogi92

2013-11-18, 13:59
Cytat:

"można się nauczyć jak żyć na ulicy" powiedział gimbus, który na ulicy przebywa tyle co z domu do gimbazy i z powrotem. " ja nie wiem czy Ty udajesz głupiego i szukasz zaczepki żeby powyzywać czy jak? On powiedział że "można się dużo nauczyć o życiu na ulicy" Powinieneś wybrać się do podstawówki tam uczą słuchania ze zrozumieniem. :ok***a:

Andy Anderson

2013-11-18, 13:59
Goferencjusz napisał/a:

Boli mnie, że Polski Rap jest utożsamiany z takimi ludźmi.....i na marginesie HIP-HOP to kultura, RAP to muzyka, więc nie da się słuchać HIP-HOPu !



rapu też nie da się słuchać :amused:

MisYogi92

2013-11-18, 14:02
Cytat:

"można się nauczyć jak żyć na ulicy" powiedział gimbus, który na ulicy przebywa tyle co z domu do gimbazy i z powrotem.


Ja nie wiem czy Ty udajesz głupiego i szukasz zaczepki żeby powyzywać czy jak? On powiedział że "można się dużo nauczyć o życiu na ulicy" Powinieneś wybrać się do podstawówki tam uczą słuchania ze zrozumieniem. :ok***a:

Mojoo

2013-11-18, 14:12
Goferencjusz napisał/a:

Boli mnie, że Polski Rap jest utożsamiany z takimi ludźmi.....i na marginesie HIP-HOP to kultura, RAP to muzyka, więc nie da się słuchać HIP-HOPu !



Idioto! Rap to przede wszystkim sposób "śpiewania"! dopiero potem został utożsamiany z gatunkiem muzycznym. Hip hop to i kultura i gatunek muzyczny. Ośle, nie słucham tego prawie z małymi wyjątkami, ale pięknie się ośmieszyłeś i nawet zyskałeś poklask 20 gimbusów... Jeszcze tylko top komenta Ci brakuje;) sadistic upada.

Noriax

2013-11-18, 14:13
@MisYogi92: Tak bardzo chciałeś być fajny, że dwa razy napisałeś to samo.

Avalanger

2013-11-18, 14:18
@MisYogi92 - nie powiedziałbym,ze w jakiejkolwiek szkole uczą czytania ze zrozumieniem. To jest jak z jazdą autem - jak potrafisz, to jeździsz do późnej starości, podobnie jak z ręcznym :szczerbaty: . Inna sprawa z tym, czy gość jest po prostu debilem, czy ukrytym talentem :szczerbaty: .

lukasoon15

2013-11-18, 14:30
Powiem tyle, bawią mnie ludzie mówiący, że rap to dno, że jest nudny, że tylko o życiu na ulicy. Niestety, takie wywiady puszczane do sieci tylko utwierdzają w tym przekonaniu ludzi:
Cytat:

wciskają kit debilom, podatnym na wkręty
głupie sraki a la Paris Hilton uczą jak być trendy
uczą jak być tępym


Rap jest mało ambitny? Jak można mówić coś, nie zgłębiając się w gatunek w stopniu, pozwalającym wydawać werdykt? Bisz, Te-Tris, LikeIke1, VNM, Zeus, McSilk i od ch*ja więcej.
No i to wiązanie ludzi słuchających rapu z blokami, życiem na ulicy itp. To tak, jakbym uważał, że każdy słuchacz rocka jest przyszłościowym ćpunem i albo zginie od złotego strzału, albo się zabije strzelając sobie berettą w łeb.
Idźcie w ch*j.

torreschelsea9

2013-11-18, 14:34
Muzyka muzyką, ale mikrofon ma WY**RWISTY

kefaso

2013-11-18, 14:50
Ja pie**ole najlepsze jest co właśnie, że w tej chwili kiedy powiem, że słucham rapu już jestem w szufladce z idiotami. Nikt nie spojrzy na to, że ktoś może sięgać po twórczości Szada, Golina, czy chociażby ekipy 52 Deep/Hans. Każdy będzie to utożsamiał z tymi pajacami rpk co sklepali się 200zł na studio i swoje życiowe mądrości chcieli przekazać ;)

LICH0

2013-11-18, 14:53
Pani reporterka lubi duże czarne........ mikrofony.

feranos

2013-11-18, 15:00
Może mnie ktoś poprawi, ale skoro hip-hop to kultura, a nie muzyka, to z jaką etymologię ma np trip-hop? Jak kiedyś myślałem jest to podgatunek hip-hopu, a teraz to... czego właściwie?

Rafixo

2013-11-18, 15:06
RPK - r*chamy Panowie Kolegów.

Wstyd mi że tacy ludzie jak z filmiku chodzą po ulicach tego kraju...

ogonix

2013-11-18, 15:07
Goferencjusz napisał/a:

Boli mnie, że Polski Rap jest utożsamiany z takimi ludźmi.....i na marginesie HIP-HOP to kultura, RAP to muzyka, więc nie da się słuchać HIP-HOPu !



pierwsze zdanie zgadzam sie 100%, ale k***a stary.

kto ci takie brednie naopowiadal z tym HIPHOP TO KULUTRA A RAP TO MUZYKA. gowno prawda, te dwa okreslenia tak sie ze soba starly ze znacza +/- to samo. wiec, TAK, MOZNA SLUCHAC HIP HOPU.

zaloze sie, ze jestes studenciakiem, ktory slucha pseudo madrosci eldoki, ostrego i jestes adeptem kultu magika i trzymasz sie glupich definicji, ktorzy pseudo-znawcy podobni tobie wyuczyli sie na blache i chca swiecic na salonach.

fylypsky

2013-11-18, 15:11
"Boli mnie, że Polski Rap jest utożsamiany z takimi ludźmi.....i na marginesie HIP-HOP to kultura, RAP to muzyka, więc nie da się słuchać HIP-HOPu ! "

To dlaczego na plixid.com jest napisane "Genre: Underground Hip-Hop" ?