18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kultura jazdy w Gdańsku

GeoXL • 2015-07-07, 22:44
Promując moje kochane miasto chciałbym pokazać Wam wysoką kulturę jazdy mieszkańców Gdańska :homer:



Ma...........ce

2015-07-07, 22:59
Ale go zajebiście zj***ł! :D
j***ny gamoń, nie ogarnia przepisów i jeszcze próbuje innym udowodnić swoje racje. Mam nadzieję, że odpowiednie służby zajmą się tym idiotą i uświadomią mu, co oznaczają piesi na pasach.
Ale mnie wk***iają takie ćwoki!

lakeroll

2015-07-07, 22:59
No kultura od ciebie też bije jak ch*j :szczerbaty: , poza tym codziennie jeżdżę tym odcinkiem buraków od cholery (szczególnie z wsi pruszcz gdański), najlepsze jest na odcinku gdzie jest ograniczenie do 40, wszyscy zapie**alają 70 (nawet ZKM, Policja i inne).

P.S. a propos, proszę aby jakiś specjalista wytłumaczył mi na ch*j na tym skrzyżowaniu (0:59) jest 5 sygnalizatorów ?

kenzol

2015-07-07, 23:18
"Odpuszczam hamowanie, bo w lusterku widzę iż kierowca busa nie wyhamuje." I ch*j, wjeżdżam w pieszego :-) Ja tam nigdy nie patrzę w tylne lusterka czy ten za mną zdąży wyhamować czy nie. Mam przepuścić pieszego, to przepuszczam. Jadę z dozwoloną prędkością i nie hamuję w ostatniej chwili. Autor filmiku wiedział, że przeskrobał i zahamował ostro i dla bezpieczeństwa spojrzał w lusterko, a tam rozpędzony bus mu prawie wjechał w dupę. Obaj w tym wypadku są winni. No bo przecież tylko frajerzy jeżdżą lewym pasem 50 km/h :-)

kondzio63221

2015-07-07, 23:19
Ooo... Strażnik z teksasu? :O

strażnik z teksasu? :shock:

No kur*a.. To jest on, strażnik z teksasu! :shock:

hardowski

2015-07-07, 23:35
@kenzol

A może koleś dba o furę? I nie ma zamiaru pie**olić się ze złodziejami z ubezpieczalni? Dobrze zrobił. Tylko trochę źle, że się z nim kłócił. Debilowi młotkiem wytłumaczysz jedynie (jeśli przeżyje to odbierze lekcję :roll: ).

busek

2015-07-08, 00:22
"a Ty jestes głupim ch*jem", hahha :mrgreen:

Goliard

2015-07-08, 00:31
'Szlak' Ciebie trafił? Jaki? Tatrzański czy Zamków Piastowskich? :D SZLAG ; p

kietong

2015-07-08, 00:36
Wiem, że ruch jest znacznie większy niż jeszcze 10 czy 15 lat temu, ale kiedyś facet jeździł jak facet. Kiedyś na rodzinnych spotkaniach mówiło się, kto jak szybko dojechał, dajmy na to, nad morze, teraz, jak mało spalił. Kiedyś było oczywiste, że jesteś dobry kierowca, jak niepostrzeżenie wyj***łeś cały korek nie swoim pasem, teraz, jak puszczasz pieszych na pasach. Kiedyś samochód był dobry, jak miał dużo koni, teraz jak ma sto poduszek. Pedalstwo wkrada się wszędzie, chyba to się już nie cofnie.

mieszambeton

2015-07-08, 00:39
miedzy innymi dlatego nie powinno byc przejsc na nieprzedzielonych dwupasmowkach.

qnsl

2015-07-08, 01:10
Stary pilnuj się bo Ci brodę ogolą :D

pa...........ix

2015-07-08, 01:36
@lakeroll żeby takie głupie ch*je, co nie widzą pieszych na przejściu, widziały.

falconbridge

2015-07-08, 01:39
"no i co?" "no i ch*j" osobiście mnie rozj***ło :D