18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kultura jazdy w Gdańsku

GeoXL • 2015-07-07, 22:44
Promując moje kochane miasto chciałbym pokazać Wam wysoką kulturę jazdy mieszkańców Gdańska :homer:



ejdzbikej

2015-07-08, 16:28
k***a koncowka najlepsza ' ja cie znajde' przeciez sk***ysyn stoi na pasie obok, no co za debil

Guzik

2015-07-08, 16:33
kietong napisał/a:

Wiem, że ruch jest znacznie większy niż jeszcze 10 czy 15 lat temu, ale kiedyś facet jeździł jak facet. Kiedyś na rodzinnych spotkaniach mówiło się, kto jak szybko dojechał, dajmy na to, nad morze, teraz, jak mało spalił. Kiedyś było oczywiste, że jesteś dobry kierowca, jak niepostrzeżenie wyj***łeś cały korek nie swoim pasem, teraz, jak puszczasz pieszych na pasach. Kiedyś samochód był dobry, jak miał dużo koni, teraz jak ma sto poduszek. Pedalstwo wkrada się wszędzie, chyba to się już nie cofnie.



Wiesz dlaczego jest coraz mniej takich "dobrych kierowców"? Bo większość się rozj***ła na drzewie albo wprasowała w kogoś na czołówkę. Kolejny k***a burak-mistrz kierownicy, który mierzy poziom swoich umiejętności kierowania samochodem w ilości "frajerów" wyj***nych w korku przy pomocy pasa do skrętu a jakość podróży w jak najkrótszym czasie pokonania dystansu. No nie wiem, masz tak ch*jowe auto, że nie możesz w nim wysiedzieć kilku minut dłużej? Zapisujesz z kajeciku ile Ci pali LPG i myślisz, co jeszcze można zrobić żeby było mniejsze?

night_ZG

2015-07-08, 18:05
k***a debile j***ne od lewego pasa!!! Odróżniacie lewy pas w terenie zabudowanym od lewego pasa na autostradzie?!?!!?!

tranzystor

2015-07-08, 22:16
Tak to jest, jak na drodze spotyka się dwóch idiotów. Obaj prezentują ten sam poziom intelektualny i znajomości przepisów. Wyraźnie jest mowa, że nie można gwałtownie hamować stwarzając zagrożenie dla innych, a to, że cieć z kamerą zauważył pieszych w ostatniej chwili i chciał pokazać jaki jest zajebisty nikogo nie interesuje.

Grachu

2015-07-10, 23:34
Dobry materiał, fajnie mieć dowód, że ogarnięci ludzie też są na drodze ; D GTC ; D