18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulisy Rozmów w Toku.

Dz...........ak • 2013-04-04, 08:53
Jeden z uczestników szopki TVN-u przerywa milczenie. :-)



FunkyKoval

2013-04-04, 09:06
Nic nowego. Wystarczy chwilę pooglądać papkę, którą serwuje TVN.
1. "Nieudolni i zagubieni" rodzice, którzy nie panują nad własnym dzieckiem i "superniania", która w kilka dni z tego diabła zrobi anioła.
2. Zapuszczony do granic niemożliwości dom, czy mieszkanie i pani, która nauczy sprzątać. Nawet jeżeli ludzie tak mieszkają, to na pewno nie wołają jakiejś raszpli z kamerą, która wyczyści chałupę.
3. Pedał z dziąsłami na wierzchu, który na każdym kroku ubiera baby, tym samym udowodniając, że są nieudolne i nie maja gustu.

Więcej grzechów nie pamiętam.

kr...........et

2013-04-04, 10:28
To nie jest kwestia TVN-u. Takie gówna powstają bo ogląda je kupa ludzi.
Tak samo było z tą serią "Dlaczego Ja" Jeszcze niedawno wszyscy się śmiali z polsatu, że puszcza taki chłam a teraz co drugi to ogląda a odpowiedniki powstały i w tvp i tvnie.
Ale wiem...każda okazja jest doba do jechania na tvn.

omenomen

2013-04-04, 10:45
to ktoś wierzył że to naprawde ? :D

bz...........ue

2013-04-04, 11:55
Nie napisał najważniejszego - Ile płacą?

Aragon1988

2013-04-04, 12:00
"Siedziałem" przez chwilę w branży mediowej, Drzyzga ma słabą oglądalność, dowozi średnio 1-1,5 GRP (taka jednostka oglądalności) dla porównania filmy wieczorne ponad 4 (nierzadko ponad 10). Popularność zyskują tylko durne fragmenty z takimi "pajacami" jak ty których teksty (wyreżyserowane czy nie) trafiają do neta.

damianwro

2013-04-04, 12:48
bziktheblue napisał/a:

Nie napisał najważniejszego - Ile płacą?


Nie napisałeś też drugiego najważniejszego - dalej r*chasz seksbomby? :mrgreen:

skrimek

2013-04-04, 14:06
Taka smutna rzeczywistość, czasami oglądając jakiś film dokumentalny zastanawiam się, czy nie jest wyreżyserowany :roll:

sigane

2013-04-04, 14:10
Artykuł z pudelka tutaj :homer:

straatveger

2013-04-04, 14:23
gumer napisał/a:

Nic nowego. Wystarczy chwilę pooglądać papkę, którą serwuje TVN.
1. "Nieudolni i zagubieni" rodzice, którzy nie panują nad własnym dzieckiem i "superniania", która w kilka dni z tego diabła zrobi anioła.
2. Zapuszczony do granic niemożliwości dom, czy mieszkanie i pani, która nauczy sprzątać. Nawet jeżeli ludzie tak mieszkają, to na pewno nie wołają jakiejś raszpli z kamerą, która wyczyści chałupę.
3. Pedał z dziąsłami na wierzchu, który na każdym kroku ubiera baby, tym samym udowodniając, że są nieudolne i nie maja gustu.

Więcej grzechów nie pamiętam.



W internecie widać to samo, np na sadistic:

4. Podstawionny BongMan przepisujący dowc**y z starych czasopism, który naprawdę jest Piotrem Kaszubskim 8-)

ds...........gr

2013-04-04, 14:25
Stara metoda, społeczeństwo lubi takie coś oglądać, żeby zobaczyć, że nie jest im tak źle. Ogłupiają się dalej i wmawiają sobie, że nie żyję się w kraju tak źle pomimo burdelu jaki w nim panuje. Wystarczy trochę poczytać jak to wszystko działa. Na szczęście w telewizji oglądam tylko raz na tydzień lub dwa mecz ligi mistrzów (o ile są ciekawe pary), a tak to wolę obejrzeć coś wartościowego w internecie, niż dać się ogłupiać tym gównem serwowanym w telewizji. Pora otworzyć oczy.

defcon1

2013-04-04, 14:25
Ten zajebisty rym na początku mnie urzekł.

Fedek

2013-04-04, 14:26
Miecugow dobrze powiedział, że telewizja puszcza takie programy jakie ludzie oglądają. Polaczki są głupi to im puszczają takie głupie gówna. Przecież taki mirek po robocie nie bedzie oglądał teatru telewizji tylko życiowe programy typu rozmowy w toku

pumba

2013-04-04, 14:28
Też czytasz pudelka? :D

Plecionkarz

2013-04-04, 14:30
Pamiętam jak był odcinek o facetach z dużymi ku*asami. Od razu było widać, że goście mają odgrywać określone role i każdy z nich ma mieć zupełnie inny stosunek do kobiet jak i wpływ długości ku*asa ma inaczej oddziaływać na ich życie. Był więc murzyn gadający o swojej dużej pale i tym, że każda z nim się r*cha i jest mu tak fajnie. Kolejny był facet wierny swojej dziewczynie tworzący szczęśliwy związek. A na koniec facet bardzo nieszczęśliwy, że ma ku*asa 30cm. Opowiadał jakie ma z tego powodu kompleksy i że ma pseudonim parówa i boi się kobiet, nigdy żadnej nie miał. Ten ostatni który największe głupoty gadał był najbardziej zakamuflowany. Ich historie były tak naciągane jak komedie romantyczne produkcji tvn. Wszystko po to żeby Drzyzga mogła na koniec jakąś swoją mądrą kwestię wypowiedzieć o tym, że rozmiar coś tam bla bla bla nie jest taki ważny.