18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulisy Rozmów w Toku.

Dz...........ak • 2013-04-04, 08:53
Jeden z uczestników szopki TVN-u przerywa milczenie. :-)



czaspogardy

2013-04-04, 14:48
Czytałem jakiś felieton, nie pamiętam czyj, gdzie go czytałem i kiedy ale autor relacjonuje jak oglądał program o gościu co niegrzeczne psy tresuje, żeby były grzeczne (Cezar bodajże jakiśtam) i opisana została taka sytuacja: Pan się skarży, że ma agresywnego psa, zaklinacz psów przyjeżdża, mówi jakieś banały jakim to głosem się trzeba zwracać do psa i, że pieska na trochę trzeba zamknąć, żeby pobył sam. I tak się dzieje, piesek zamknięty i grzeczny ale zaraz... a na kamerzystę, który wszystko filmuje pies nie reaguje? Pies, który podobno rzuca się na wszystko co się rusza? Przecież zwierz miał być zamknięty w pokoju SAM a to co za nim lata to co, dron z kamerą przyczepioną? Ładnie z nas telewizja baranów robi, taka sama sytuacja jak w superniani, niby rozwydrzone szczyle i żadne nie zainteresowało się kamerą? Nie mam dzieci osobiście ale mam wrażenie, że taki bachor jakiego przedstawiają zazwyczaj nie popuściłby kamerze, mam racje?

"Rozmowy w toku", "Ukryta prawda", "Superniania", "Perfekcyjna pani domu", "Surowi rodzice", aż rzygać mi się chcę, jak pomyślę, że ludzie to oglądają. TVN dla mnie w branży telewizyjnej jest tym samym co Fakt wśród gazet: Śmieciem. Poziom dziennikarstwa- żenujący. Poziom programów rozrywkowych- żenujący. Na tej żydokomuszej stacji jedyne co da się obejrzeć to pogoda, kilkuminutowa przerwa w nadawaniu kłamstw i ogłupiającej papki.

RadzioC

2013-04-04, 15:04
pie**olicie z 2 razy siedzialem na publicznosci 40 zl za 3 godziny nagran zajebista kasa za siedzenie, moje zycie sie odmienilo. ;D A tej c**y ewy byscie nie poznali w realu, nakladaja jej tyle tapety ze az smugi za soba na panelach zostawia.
Swoją drogą trzeba byc kompletnym idiotą zeby myslec ze programy tego typu nie sa inscenizowane kiedy nawet wiadomosci takie są.

Zielka

2013-04-04, 15:06
Do mnie też zadzwonili, wystawiłam na jakimś portalu podręczniki do opchnięcia, więc widzieli, że jest w wieku nastoletnim. Miałam wystąpić w programie o wakacyjnych miłościach, też piepszyli o kasie, albo o tym, że mogę opowiedzieć historię i wykorzystają ją w programie.

Media - 4 władza, ludzie mają być podatny ka każde prezentowane gówno. "Jak wytresować społeczeństwo?"

evilmatt

2013-04-04, 15:07
Od dawna powtarzam, że ludzi wymyślających programy typu dlaczego ja, ukryta prawda itd powinno się stawiać przed plutonem egzekucyjnym za robienie jeszcze większych kretynów ze społeczeństwa. ;)

szmalu

2013-04-04, 15:14
Uczestnik który to opisał, jest już, że się tak wyrażę topowym debilem, skoro myślał, ze wystąpienie w tym jakże znamienitym odcinku nie odbije się na jego życiu prywatnym. Chociaż myślę, że akurat niemożność znalezienia pracy przez tegoż jegomościa świadczy o tym, że jest zwyczajną pipką - co w sumie współgrałoby wyśmienicie z jego debilizmem:)...

A to, że rozmowy w toku są ustawiane nie jest niczym odkrywczym. Cały czas pamiętam odcinek o wiecznym prawiczku Piotrze Węgrzynie, który to twierdził, że zrywał z laskami, bo chciały z nim uprawiać sex, a on zachowuje swojego dziewiczego penelopa jedynie dla poślubionej kiedyś tam wybranki. Gość w rzeczywistości był typowym r*chaczem i do tego traktował te swoje laseczki jak szmaty (a to tylko jedna z jego jakże nielichych cnót). Ale publiczność urzekł i można było potem czytać wpisy pod odcinkiem pochodzące od zachwyconych jego historią niewiast.

macu66

2013-04-04, 15:16
czekałem na ciebie całe życie!! wiedziałem że noszą tam peruki!!! .

Loaloa

2013-04-04, 15:23
Nie rozumiem z czym macie problemy? Mnie też się te programy nie podobają, więc ich nie oglądam, a moja o nich wiedza to sporadyczne wstawki najbardziej kretyńskich fragmentów umieszczanych na różnych portalach. Że to reżyserowana ściema? A czego wy się spodziewaliście? Może jak Drzyzga zaczynała to jeszcze i ludzie i tematy jakoś bardziej aturalnie wpadali. A potem? Ile można rozmawiać np. o zdradzie małżeńskiej? Więc wymyślają coraz bardziej poj***ne tematy, byle tylko przyciągnąć gawiedź do odbiorników.

Pytanie do starszych użytkowników sadola - pamiętacie pierwszy polski takl-show? Minimalistycznie urządzone studio, scenografia metal-szkło i głos zza kulisów "na dachu wieżowca polsatu wylądował helikopter, wysiadł z niego MAriusz Szczygieł"? A potem mieliśmy japiszona z dobrego domu z wyćwiczonym dyskretnym zainteresowaniem pytającego jakiegoś k***iszone "ojej, to pani naprawdę w trzema panami naraz?"

ocwpzw

2013-04-04, 15:34


mam nadzieję, że ten artykuł, czy co to tam jest to miała być ironia :catfacepalm:

vass

2013-04-04, 15:38
gumer napisał/a:

Nic nowego. Wystarczy chwilę pooglądać papkę, którą serwuje TVN.
1. "Nieudolni i zagubieni" rodzice, którzy nie panują nad własnym dzieckiem i "superniania", która w kilka dni z tego diabła zrobi anioła.
2. Zapuszczony do granic niemożliwości dom, czy mieszkanie i pani, która nauczy sprzątać. Nawet jeżeli ludzie tak mieszkają, to na pewno nie wołają jakiejś raszpli z kamerą, która wyczyści chałupę.
3. Pedał z dziąsłami na wierzchu, który na każdym kroku ubiera baby, tym samym udowodniając, że są nieudolne i nie maja gustu.

Więcej grzechów nie pamiętam.


Pokazują jeszcze idiotę Cejrowskiego

RadzioC

2013-04-04, 16:17
vass napisał/a:


Pokazują jeszcze idiotę Cejrowskiego

Jak w twej skali Cejrowski jest idiotą to gdzie Ty na niej widniejesz ?

modyf

2013-04-04, 16:21
Ostatnio znalazłem hit hitów wszelakich - na MTV program 'operacja stylówa'... mignął mi podczas przerzucania kanałów i zmusił do zastanawiania do jakiego targetu jest on kierowany? no, kufa, biorą jakiegoś pajaca ubranego na różowo, nie wyobrażającego sobie życia bez opalenizny (ale używa pudru żeby szybki efekt był widoczny od razu), ubierają jak człowieka mniej więcej, gość patrzy w lustro i mówi 'rewelacja, nie wiedziałem że tak wspaniale naturalnie wyglądam'. Już nie kocha różu, a na puder patrzeć nie może. No czegoś tak głupiego jeszcze nie widziałem. I kto niby to ogląda? pomyślałem o wszystkich nastolatkach jakie w rodzinie mam, i wychodzi mi, że każda z nich jest za 'stara', za inteligentna żeby do niej był to program skierowany. A młodsze to oglądają My little Pony czy coś takiego. Naprawdę nie mam pojęcia w jakim wieku dzieci mogą to oglądać... 5-cio latki?

Jeszcze jedno. Sam nie mogłem uwierzyć ale jakiś czas temu siedziałem u znajomego znajomego. W tv leciała akurat 'ukryta prawda' czy coś. Odcinek o gościu menelu, który odziedziczył firmę i z dnia na dzień stał się super-prezesem. Ledwo się w garnitur ubrał a już trzeciego dnia pracy tak znakomicie poprowadził negocjacje, że podpisał super-hiper-mega kontrakt... Siedzimy (bo czekaliśmy na kogoś jeszcze), rozmowa średnio się klei, bo gospodarz wyraźnie tym gównem zainteresowany... I na koniec zaczyna komentarz w stylu - ale fajnie że gość sobie poradził, że dał radę (a jeszcze mu ktoś tam świnię podłożył). Że w sumie facet godny podziwu tak się z menela przeistoczyć, a jaką fajną chatę odziedziczył, no nieźle mu się pofarciło w życiu.
Znajomy i ja podłapujemy temat i delikatnie ciągniemy gadkę i ku naszemu przerażeniu wychodzi na to, że gość serio jest przekonany, że spora część tych bzdur to szczera prawda... No musieli coś tam zaimprowizować przed kamerami - bo wiadomo, że od początku nie były - ale cała historia głównemu bohaterowi przydarzyła się naprawdę... 8O Naprawdę gdzieś w Polsce jest taki menel który został w 3 dni prezesem i dokumenty finansowe czyta niczym etykietki z taniego wina...

No kufa, może i moja babcia to ogląda, ale na pewno w to nie wierzy, a tu słyszę że to serial na faktach od gościa który ma ok 30 lat, żonę, dziecko, pracował parę lat w niemczech, wrócił założył swoją firmę i generalnie należy odnosić wrażenie, że to normalny, w miarę inteligentny, zaradny gość...

No kufa....

ElfickiWojownik

2013-04-04, 17:44
sigane napisał/a:

Artykuł z pudelka tutaj :homer:


Wchodzisz na pudelka ? :homer:

Black Snake

2013-04-04, 18:30
Nie wiem czy ktoś to już napisał bo nie chce mi się wszystkich komentarzy czytać. Ktoś zadał pytanie ile płacą. Kumpel jakiś rok temu występował w 'Rozmowy w toku' pod tytułem 'wyrywam laski na kupę nieswojej kaski'. Dostał 800zł. Mam nadzieję, że pomogłem.