18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulisy Rozmów w Toku.

Dz...........ak • 2013-04-04, 08:53
Jeden z uczestników szopki TVN-u przerywa milczenie. :-)



Parker

2013-04-04, 19:22
Ile płaca? od 500 do 1500 zl . tzw. zwrot kosztow podrozy. Wiem bo znajomy byl wlasnie takim "Łapaczem" a ewka inkasuje 40 tysi :D

masterwow

2013-04-04, 19:29
tak się składa że wczoraj dzwonili do mojej żony i proponowali udział w programie a tematem ma być: Dlaczego nie macie jeszcze dzieci choć rodzina nalega. Tak się składa że jesteśmy po ślubie już ponad rok i nie mamy dzieci. Podejrzewam że ktoś mógł po prostu sprzedać numer bo się akurat zgadzał temat...

KurakaoDrink

2013-04-04, 19:44
Ostatnio jak był jakiś odcinek o pedałach to z mojego miasteczka wzięli jakiegoś gościa który sie tam popłakał. Oczywiście cały Wyszogród oglądał Piotrka z ul Kilińskiego :krejzi:

rzymcio9

2013-04-04, 19:50
Ostro, nie dość, że pojawiają się tu materiały z gównianego kwejka/demotywatorów to jeszcze zaczynają kopiować teksty z wp....

damianwro

2013-04-05, 01:07
masterwow napisał/a:

tak się składa że wczoraj dzwonili do mojej żony i proponowali udział w programie a tematem ma być: Dlaczego nie macie jeszcze dzieci choć rodzina nalega. Tak się składa że jesteśmy po ślubie już ponad rok i nie mamy dzieci. Podejrzewam że ktoś mógł po prostu sprzedać numer bo się akurat zgadzał temat...


popytaj w rodzinie, podobno nalega :mrgreen: