18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kubica dachował w rajdzie Azorów

dostępny_nick • 2013-04-27, 12:50
,,Podczas piątkowej rywalizacji w Rajdzie Azorów Robert Kubica miał wypadek - jego auto dachowało i doznało poważnych uszkodzeń. Na szczęście Polak zdołał ukończyć 11 odcinek specjalny. W sieci pojawił się film, na którym widać, co przydarzyło się naszemu kierowcy. " sport.wp.pl
A był pierwszy.... i znów wypadek.
Dla niecierpliwych akcja od 00:14

korinogaro

2013-04-28, 11:34
Cóż przyzwyczajony, że w F1 dociska jego samochód do toru z siłą większą niż waga jego auta, to teraz w normalnych autach nie ogarnia, że to nie "przyklejone" ;p

kazzek94

2013-04-28, 13:37
szkoda roberta. ma chłop pojęcie o jeździe, zajebiście mu to idzie, tylko k***a zawsze coś się musi zj***ć.

kupaDelfina

2013-04-28, 14:31
otrzymał jasne znaki zeby sie od rajdow odpierdzielic i zajac tylko F1, ale nie, musial sie jeszcze raz rozwalic

Peb7

2013-04-28, 19:53
Wy jesteście upośledzeni czy jak? Rajdy to nie wyścigi na hulajnodze. Wypadki zdarzają się codziennie. Osiągnął z was któryś tyle co on? Robi to co kocha. Ma pecha, zdarzają się jego błędy, ale do cholery od jak sam mówił dopiero się uczy. Cały świat zachwycał się w nim w F1. Jeden z najwiekszych talentów w historii F1. Wypadek - Polacy oczywiscie w wiekszości zapominają o nim, zero wsparcia. Wrócił, miażdzy konkurencje we Włoszech. Wszyscy zachwyceni, nawet Polska. Ma wypadek to od razu pełno expertów, szczególniej w TVN, że Robert ma słabą psychikę. Żałosne. Kubica ma jedną z najbardziej chłodnych głów w motorsporcie. Oczywiście reszta świata wspiera go nawet po wypadku. Mówi sie że Polacy to świetni kibice. Też tak uważałem, ale widze ze tylko wtedy gdy ktoś jest na fali. Więc, nie macie słów wsparcia, nie znacie się na sporcie - NIE UDZIELAĆ SIĘ.

Draco

2013-04-28, 23:01
Stare porzekadło mówi: Kto w sezonie nie zaliczył dzwona ten nie jechał na 100% :-D

Nikkoo

2013-04-28, 23:15
majk19 napisał/a:

nie no k***a za to twój komentarz wniósł coś nowego, zwłaszcza tekst o gimbazie. Musiałbyś wymyślić coś lepszego bo test gimnazjalny to ja już mam dawno za sobą chłopaczku. I nie wiem na ch*j się do mnie przypie**alasz, przecież ten człowiek rozbija się prawie na każdym wyścigu... za którymś razem rozjebie się tak ze :dead: i mam nadzieje ze jego flaki zobaczę na hardzie. Swoja drogą dlaczego taki oburzony jesteś? Kolejny psychofan się znalazł co w internetach walczy o dobre imię Robercika? :jezdziec:




Skąd wiesz że co każdy rajd, jeśli po twoich komentarzach wnioskuję że masz go raczej głęboko w dupie? Tekst o gimbazie jak najbardziej do Ciebie pasuje bo jak oni "hejtujesz" coś czego nie rozumiesz.

ma...........19

2013-04-29, 02:59
Nikkoo napisał/a:




Skąd wiesz że co każdy rajd, jeśli po twoich komentarzach wnioskuję że masz go raczej głęboko w dupie? Tekst o gimbazie jak najbardziej do Ciebie pasuje bo jak oni "hejtujesz" coś czego nie rozumiesz.

I gdzie niby jest ten mój hejt? kilka gorzkich słów prawdy o roberciku tak boli? Naucz się czytać ze zrozumieniem, nie pisałem ze w każdym rajdzie tylko w prawie każdym.... co chwile w mediach wiadomość ze kaleka się znowu rozj***ł. Zdolności to on faktycznie ma, ale jak tak dalej pójdzie to skończy na hardzie. Mam tylko nadzieje że swojego pilota nie zabije. A ty się trochę ogarnij, bo w pierwszym poście sam użyłeś argumentów jak typowy hejter (próbując mnie obrazić), a w drugim zgrywasz dorosłego. Przeczytaj jeszcze raz te swoje wypociny i się zastanów czy to do Ciebie nie pasuje przydomek "mentalny gimbus". :idzwch*j:

xts

2013-04-29, 08:18
kubica zaraz z małyszem z dakarze będzie startował, to koniec kariery ;) tą łape mu upie**oliło i przyszyli, a nie jakies bajeczki, że złamana

Gienek2

2013-04-29, 13:19
a może pan Robert robi interes na allegro z bitymi citroenami? prawie nówka itp wersja sport gwarantowana

Nikkoo

2013-04-29, 14:55
majk19 napisał/a:

I gdzie niby jest ten mój hejt? kilka gorzkich słów prawdy o roberciku tak boli? Naucz się czytać ze zrozumieniem, nie pisałem ze w każdym rajdzie tylko w prawie każdym.... co chwile w mediach wiadomość ze kaleka się znowu rozj***ł. Zdolności to on faktycznie ma, ale jak tak dalej pójdzie to skończy na hardzie. Mam tylko nadzieje że swojego pilota nie zabije. A ty się trochę ogarnij, bo w pierwszym poście sam użyłeś argumentów jak typowy hejter (próbując mnie obrazić), a w drugim zgrywasz dorosłego. Przeczytaj jeszcze raz te swoje wypociny i się zastanów czy to do Ciebie nie pasuje przydomek "mentalny gimbus". :idzwch*j:



Ja wiem żę napisałeś "prawie" , ale jak widać troche poskutkowało. Wiadomo, że to sadol itd. ale nie wiem jak można nienawidzić kogoś za to że robi to co w życiu chce przynosząc jeszcze troche sławy temu zgniłemu państwu.

P.S. Myślę że jego pilot nie jest przywiązany na stałe i zapewne chce z nim jeździć.

cl...........er

2013-04-29, 18:38
Ten to się k***a teraz w każdym rajdzie musi rozpie**olić! :facepalm: