18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

master0romus

2014-03-20, 06:23
Oby Szymon jednak nie przewidział przyszłości. Materiał dobry. piwko

lapps

2014-03-20, 06:44
to nie jest przepowiednia szymona tylko amerykanskie analizy. ja to wogole jestem zdania, ze kazdy kraj czy nawet pojedyncze jednostki zadluzone na tyle, by nie moc tego w najblizszym czasie splacic, musza robic co im sie karze albo inaczej musza sie liczyc z pewnymi konsekwencjami. a wiadomo, ze kazdy powazny czlowiek biznesu musi myslec przyszlosciowo

longlong7

2014-03-20, 07:04
no jednak nie przewidział, mamy 2014r i w sumie nic się nie dzieje i nie stanie, to jak z końcami świata bla bla bla

Smutas

2014-03-20, 08:03
Już widzę jak Rosjanie podchodzą do naszej granicy. Wiecie jak u mas w kraju będzie wtedy śmierdziało?
To posrają się w pory ze strachu wszyscy ci postępowcy, pacyfiści, genderowcy, pedały i inni tacy pseudofaceci.

belzeee

2014-03-20, 08:22
@Smutas
rosjanie z nami graniczą.

Ek...........em

2014-03-20, 08:35
Fajna dyskusja ludzi inteligentnych, mających rozeznanie w temacie i nie plujących jadem na innych uczestników dysputy. Szkoda że na Sadisticu to poziom wciąż praktycznie nieosiągalny. ;)

eloeniu69

2014-03-20, 08:36
Spokojnie w pierwszej linii postawimy cały postęp homosie, genderowcy, rurkowcy itp zboczenia i ruskie będą bronić swoje tyły żebym im nikt w dupę nie zajrzał. Do nas raczej nie przyjdą w obawie przed uciskiem mniejszości narodowej bo jesteśmy jednolitym państwem chyba że izraela nas najedzie. Nasze wojsko liczy 100tyś w tym tylko około 40tyś możemy postawić do obrony a ta reszta chyba będzie szkolić obywateli na Rambo w 1 dzień i nimi dowodzić. Dawno nie mieliśmy tak rozj***nej armii i rządów chyba tylko wtedy jak nam Polskę rozbierali był taki pie**olnik jak teraz.

Tradyt

2014-03-20, 08:46
Nie tylko oni mieli taka wizję :mrgreen:

emzet

2014-03-20, 09:17
@up

robią z niego Boga i drugiego Piłsudskiego, a on powiedział to, co wiedziało wówczas każde dziecko po pierwszej lekcji wos-u. Problem taki, że był na tyle głupi, że wygadał przed całym światem to, co mu wywiad podtyka pod nos z dopiskiem "tajne". Tylko on to wiedział? Nie, nikt po prostu nie był na tyle głupi, żeby to wywalić publicznie, ale on jak i brat najpierw mówią, później myślą.

xjan

2014-03-20, 09:33
ch*ja a nie przewidywanie. Jak ktoś jest mądry i logicznie analizuje wnioski to już dawno wiele ciekawych rzeczy odkrył. Np. Nie zdziwiło by mnie jak by podczas wojny polska użyła broń jądrową na kogoś. (A oficjalnie jej nie posiadamy).

Zanzazaar

2014-03-20, 09:43
No ale dalej wspierajmy gówno wartych bandytów w walce przeciwko niebezpiecznym bandytom. Wyjdziemy na tym dobrze.

Sielik

2014-03-20, 09:46
@qubek90
Gratuluję. Ja też potrafię znaleźć link który jest w temacie.

Zarammoth

2014-03-20, 09:55
Pewnie do dzisiaj cała trójka przeszła już samobójstwo ;)