18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

l82

2014-03-20, 09:58
może te analizy to hamerykańskie to nie przewidywanie przyszłości a realizowanie pewnego planu?
Nic dziwnego że rosja zareagowała jak zareagowała jak "pokojowo" nastawione USA podchodzi coraz bliżej ich granic. Jedna z ciekawszych teorii głosi że celem jest skłócenie Rosji z Chinami a o to najłatwiej odcinając Chiny od surowców- stąd też znaczna ilość konfliktów w Afryce i na bliskim wschodzie. Choćby iran z którego chiny na potęgę biorą ropę...
Ukraina- Rosja straciłaby flotę czarnomorską i możliwość studzenia imperialnych zapędów USA i popleczników na bliskim wschodzie (stąd szybka akcja z krymem) a chiny... jakby ktoś poczytał miały wydzierżawić 5% powierzchni ukrainy na pola uprawne... rozumiecie ile to? Teraz władza się zmieniła, chiny raczej się wycofają, Rosjanie zdobyli co ich najmocniej interesowało, w kwietniu kończy się umowa na tani gaz od Rosji (tak duuużo dużo tańszy niż to co mamy u nas) a dodatkowo nowe "władze" ukrainy zgodzą się na branie pożyczek na jakichkolwiek warunkach, jakichkolwiek bo nie mają kasy a dług rośnie i grozi im niewypłacalnosć a zatem i bunt budżetówki. Bywają też głosy że od USA kasę dostaną za zgodę na instalację u siebie tarczy antyrakietowej (a co tak naprawdę tam będzie to już nikt nie sprawdzi)
ZSRR niby wywołało prawie kolejną wojnę światową starając się zbudować bazę atomówek na Kubie a USA robi teraz dokładnie to samo pod nosem Rosji. Ukraińcy nie zyskają za wiele bo jednych oligarchów zastąpią kolejni, do unii nie wejdą bo są za biedni chyba że na wykup od razu a Rosja też da im popalić. Pożyczki pójdą do kieszeni nowej władzy. Tak jak Tymoszenko... ktoś z Was wnikał skąd jej przepotężny majątek?

Tak wiec to nie zgadywanie a planowaniie i kierowanie sytuacją na świecie wykazane jest w tym raporcie.

Śmieszna jest ogólnie sytuacja kiedy robiąc dokładnie to samo raz jest się złym okupantem a raz wyzwolicielem. Taki izrael mimo że niby zachód nie miesza się w sprawy syrii zbrojnie co jest oczywistym kłamstwem, zrobił ostatnio naloty na rządowe obiekty wojskowe w odpowiedzi na zranienie przez "kogoś" 4 ich żołnierzy- w strefie opanowanej przez rebeliantów od dawna- ciekawie co? Uczy o złym holokauście a to co robi w palestynie wiele nie odbiega od tego co spotkało naród "wybrany".

Wbrew pozorom najgorsza jest dominacja jednej strony a tak to miało miejsce od kiedy Rosja podupadła na sile. Teraz wraz z chinami stanowią jakąś przeciwwagę i rząd USA nie ma prawa boga decydować co słuszne a co nie tylko musi się liczyć ze sprzeciwem. Moim zdaniem to zdrowsze

długo by o tym pisać a i scenariuszy jest możliwych całkiem sporo. Warto jednak pamiętać że kiedy Polska machała szabelką inne kraje liczyły pieniądze, nasz eksport wieprzowiny już jest zablokowany a i następne pójdą z pewnością niedługo za tym (a taki transport z Austrii mimo embarga przeszedł). Rynek zbytu w Rosji przepadnie, na ukrainie z powodu niewypłacalnosci badź banderowców raczej nie wzrośnie i w ten prosty sposób tradycyjnie jak inni poszli robić interesy Polska pogroziła palcem i została sama znów bardziej z tyłu. Nie nakłaniam do służalczej polityki wręcz przeciwnie ale służalczość nie powinna mieć miejsca wobec nikogo a nie tylko jednej strony a o mocarstwowość trzeba zadbać stając się mocarstwem a nie udając mocarstwo gadaniem...

Nie jestem za rosją ale wkurza mnie też skakanie "naszych" polityków jak ratlerki na komendę USA i to że na tym zamieszaniu w pierwszym rzędzie stracą 2 kraje, w tym my

Sipto-pierdolony_oszust

2014-03-20, 09:59


Jestem zwykłym żałosnym frajerem. Aby dowartościować swój nędzny żywot pozakładałem kilkadziesiąt kont na tym forum i nastawiałem sobie z nich wirtualnych piw aby wypychać tematy z poczekalni oraz mieć najlepsze komentarze w tematach.
Zostałem na tym przyłapany i moje życie legło w gruzach więc obrażam innych na PW


treść komentarza została zmieniona i opisana na podstawie zachowania tego użytkownika

Zarammoth

2014-03-20, 10:28
Kurna, dałem Sipto piwo, a chciałem kliknąć "szczegóły".

Chodzi o to, że dostał 20 piw w ciągu minuty. A wszystkie z kont "zerowych" - bez piw, czasem z jednym komentarzem. I większość z poj***nymi datami urodzin: 1920, 1930 itp.

Sipto-pierdolony_oszust

2014-03-20, 10:39
Ktoś mnie lubi :d Pragnę zauważyć, że autor jednego z piw to "putjin" także może jednak coś w tym jest :>

Ek...........em

2014-03-20, 11:01
Sipto napisał/a:

Ktoś mnie lubi :d Pragnę zauważyć, że autor jednego z piw to "putjin" także może jednak coś w tym jest :>



Nie może, tylko na pewno. Naprodukowałeś dziesiątki kont, robisz szopkę, przepychasz swoje tematy na główną i "piwkujesz" własne komentarze... Po co ci to forum skoroś taki samowystarczalny? Załóż własny serwis, zakładaj tematy, komentuj je i nagradzaj. :roll:

Sipto-pierdolony_oszust

2014-03-20, 11:12
Sam ukazałeś bezsens tego procederu :) Poza tym nie da się mieć "dziesiątek kąt". O ile się orientuje to jest jakaś blokada na IP.

jan.rzut

2014-03-20, 11:17
Sipto, śmieszny jesteś, rozumiem gdyby te piwa można było pić, ale po hui Ci piksele? Walisz sobie do tego?

twojastaraluz

2014-03-20, 11:19
Zaraz będzie ban :)
Zaramonth, moja krew!

Sipto napisał/a:

O ile się orientuje to jest jakaś blokada na IP.



Na płytę główną od razu. Bonzo się znalazł.

lansnaskary

2014-03-20, 11:23
myślę, że wojna jebnie. chociaż z drugiej strony rosja straciła już w ch*j pieniędzy tylko na wejściu na krym. z trzeciej strony, putin to jebnięty człowiek, nie wiadomo co mu przyjdzie do głowy

Sylarr

2014-03-20, 11:25
Trza było z Ruskimi zrobić rozbiór Ukrainy, a nie robić politykę pro-niemiecką. Brawo Sikora i Donald.

Ek...........em

2014-03-20, 11:27
Sipto napisał/a:

Sam ukazałeś bezsens tego procederu :) Poza tym nie da się mieć "dziesiątek kąt". O ile się orientuje to jest jakaś blokada na IP.



Ja nie tyle ukazałem bezsens tego procederu co twoją głupotę. Widzę że nadal idziesz w zaparte i udajesz,że to jednak nie twoje konta...
:kawa:
Nie ma blokad na IP, a nawet jeśliby takowe wprowadzono, to i tak łatwo je obejść (za przykład - spamer od namierzenia telefonu z którym portal walczy od kilku miesięcy).

Chciałeś być fajny, popularny ale wybrałeś drogę na skróty, posunąłeś się do oszustwa, próby oszukania systemu i za to powinna cię spotkać nagroda w postaci kilku warów oraz blokad multikont.

Więcej ci odpisywać nie będę, bo honoru nie posiadasz, instynktu samozachowawczego i uczciwości również. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...

voidinfinity

2014-03-20, 11:29
emzet napisał/a:

@up

robią z niego Boga i drugiego Piłsudskiego, a on powiedział to, co wiedziało wówczas każde dziecko po pierwszej lekcji wos-u. Problem taki, że był na tyle głupi, że wygadał przed całym światem to, co mu wywiad podtyka pod nos z dopiskiem "tajne". Tylko on to wiedział? Nie, nikt po prostu nie był na tyle głupi, żeby to wywalić publicznie, ale on jak i brat najpierw mówią, później myślą.



A ja patrze na to inaczej - bez względu na to co powiedział, lub nie powiedział - dla niektórych kaczor zawsze winny.

A tak w ogóle to jakaś strategiczna tajemnica była?

Nie k***a. tusk i jego banda po prostu wolała wciskać kit, że lepiej ssać euro-ku*asa - bo pancerna angela nas obroni...a wicie-rozumicie w przyszłości jakiś euro stołeczek by się przydał.

Dupa wypięta na wschód i gęba otwarta na przyjęcie pały na zachodzie - genialna polityka słońca peru.

A kaczor miał akurat rację, że należy budować unię państw post sowieckich w ramach EU, bo nikt w samej unii nie ma interesów zbieżnych z naszymi - co pokazuje aktualna sytuacja.

Oczywiście wtedy była inna mądrość etapu i wtedy darło się łacha z kaczora, że szabelką potrząsa.

A tusk co robi teraz? Jakoś nie słyszę, tego tłumu jełopów śmiejących się "no przecież wojny rosji nie wypowiemy".

No ale wicie-rozumicie sondaże poleciały to teraz znowu się przefarbowaliśmy. Najpier byliśmy liberałem, potem socjalistą, a teraz narodowcem.

Trzeba być niezłą k***ą, żeby dokonywać takich przejść tak gładko, a debilem żeby to łykać jak młody pelikan.

~Angel

2014-03-20, 11:55
Wszystkim tropiącym takie j***ne pie**olone ścierwa jak frajer sipto nie potrafiące korzystać należy się wielki i zimniutkie:


sam zwrócę się o warna do administratora