18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto zrozumie artystę

Pantilion • 2023-11-16, 18:14

Niestety nie mam lepszego obrazu z tego zajścia, ale to nasze rodzime :D


gffdfgdfg

2023-11-16, 18:22
kiedyś nie mazali po szybach. poza tym te wrzutki są biedne jak ja pie**ole. zero talentu

xv89

2023-11-16, 18:28
Coś chyba słaba ta motywacja, poza werbalną, do faktycznego wymalowania debila z dezodorantem, skoro postanowił zakomunikować swoją obecność.

smc

2023-11-16, 18:43
Kiedyś też byłem graficiarzem. Ten dreszczyk emocji, a rano duma z dzieła, które oglądają tysiące ludzi.

Ma to coś w sobie, szkoda że w dobie wszechobecnych kamer ta sztuka zanika...

Juzef_Rzelazin

2023-11-16, 18:55
smc napisał/a:

Kiedyś też byłem graficiarzem. Ten dreszczyk emocji, a rano duma z dzieła, które oglądają tysiące ludzi.
Ma to coś w sobie, szkoda że w dobie wszechobecnych kamer ta sztuka zanika...



Dreszczyk emocji? Bo co? Bo dostaniesz mandat 500 zl? Powinni przy zlapaniu wstawic taki usyfiony bezksztaltnym gównem wagon do mieszkania twojej starej u ktorej mieszkasz do 40 r.ż. a na ciebie nalozyc równoważne zobowiazanie wobec PKP na kwotę nie wiem 3-5 milionow, nie wiem ile taki wagon kosztuje, żebyś cale swoje zycie go spłacał z pensji starej. Wtedy bylby dreszczyk emocji. A jesli nie, to sąd powinen nakazac wytarcie tego syfu twoim ryjem. Ale niestety nie zyjemy w normalnym państwie.

woytasw

2023-11-16, 18:57
Szkoda, że go nie dopadł

Siriuz

2023-11-16, 19:01
No mógł po cichu przejść i złapać za nogi, ale nie wytrzymał

Romet.Wigry3

2023-11-16, 19:03
Sk***ysyny z puszką farby niszczą budynki i pociągi. Jakby dopadł gnoja to powinien mu ryja tą farbą wypsikać.

RobsoN

2023-11-16, 19:46
woytasw napisał/a:

Szkoda, że go nie dopadł



nie chciał, widocznie wydygany był, że puszką w ryj zarobi i otworzył gębę, żeby artysta zdążył sp***olić.

dudus33

2023-11-16, 20:35
Mi najwiecej na Gdańskiej w nocy machnęli, 6 wagonów w kilku chłopa. Nie wiem ile im zeszło bo spałem xD. Ale jakoś 140m2 graffiti.



















N0laan

2023-11-16, 21:08
Do gazu z takimi artystami
Sama forma pusta i bezwartosciowa bez zadnego przekazu
Jedyny przekaz jaki prezentuja to patologie z ktorej pochodzą

DannyBazooka

2023-11-16, 21:18
Juzef_Rzelazin napisał/a:

Dreszczyk emocji? Bo co? Bo dostaniesz mandat 500 zl? Powinni przy zlapaniu wstawic taki usyfiony bezksztaltnym gównem wagon do mieszkania twojej starej u ktorej mieszkasz do 40 r.ż. a na ciebie nalozyc równoważne zobowiazanie wobec PKP na kwotę nie wiem 3-5 milionow, nie wiem ile taki wagon kosztuje, żebyś cale swoje zycie go spłacał z pensji starej. Wtedy bylby dreszczyk emocji. A jesli nie, to sąd powinen nakazac wytarcie tego syfu twoim ryjem. Ale niestety nie zyjemy w normalnym państwie.



Sie nie zeraj zgredek bo wylewu dostaniesz XDDDDD

ProVVe

2023-11-16, 21:20
To tylko pedały z puszkami

Hege

2023-11-16, 22:03
ch*j w dupe tym co smarują te bohomazy

Olashenco

2023-11-16, 22:04
Juzef_Rzelazin napisał/a:

Dreszczyk emocji? Bo co? Bo dostaniesz mandat 500 zl? Powinni przy zlapaniu wstawic taki usyfiony bezksztaltnym gównem wagon do mieszkania twojej starej u ktorej mieszkasz do 40 r.ż. a na ciebie nalozyc równoważne zobowiazanie wobec PKP na kwotę nie wiem 3-5 milionow, nie wiem ile taki wagon kosztuje, żebyś cale swoje zycie go spłacał z pensji starej. Wtedy bylby dreszczyk emocji. A jesli nie, to sąd powinen nakazac wytarcie tego syfu twoim ryjem. Ale niestety nie zyjemy w normalnym państwie.



A pie**olisz jak stary Janusz przed telewizorem. Jak patrzę na grafiti przechodząc się po mieście to niektóre na prawdę są ładne. Jest różnica między bazgrołami naj***nego małolata typu hwdp psy j***ć k***a szmata itp, itd, a artystycznym grafiti. Muszę to przyznać mimo że ja nigdy z tym nie miałem nic wspólnego. Jak dobrze jest wykonane to barwami upiększa szary miejski krajobraz, trzeba tylko być obiektywnym. Dlatego najgorsze jest to jak po oknach / szybach malują. To już jest sk***iałe. Ale gdy widzę na peronie jakiś przejeżdżający i fajnie pomalowany pociąg to aż się kreatywność w człowieku budzi. Tylko te okna k***a mogli by oszczędzić.