18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto trafia do sejmu?

soqu1 • 2011-11-02, 23:41
Jak funkcjonuje demokracja i dlaczego zawsze u nas będzie "średnio"


Pan Porucznik

2011-11-03, 19:14
Mularz napisał/a:



Moja wina, że sprawiasz takie wrażenie? Nikt normalny nie bierze twoich postów poważnie. Jeśli bezdomny żul nazwie przeciętnego człowieka idiotą, to raczej ten ktoś nie weźmie sobie tego do siebie. Co innego, gdy zrobi to osoba naprawę inteligentna.
Oczywiście, że większość się ze mną nie zgadza, bo więcej jest głupich niż mądrych. Część osób bardziej inteligentnych często się ze mną zgadza. Od takich osób z reguły dostaję piwa.



Ja się z Tobą zgadzam, jest nas "AŻ" dwóch mądrych na tym forum.

Avaritia

2011-11-03, 20:47
@ Fumar: zgadzam się z Tobą, tylko nie odpowiada mi jedna kwestia - bogactwo. Nie sądzę, żeby to, że tylko bogaci mieliby dostęp do zasiadania w sejmie, było dobrym pomysłem. Z tego, co zdążyłam zauważyć podczas mojego krótkiego życia, to fakt, że jak ktoś ma dużo, to z reguły chce jeszcze więcej. Oczywiście są wyjątki od tej reguły i na pewno ktoś stwierdziłby, że ma wystarczająco kasy i więcej nie potrzebuje, ale na pewno znaleźliby się i tacy, którym ciągle byłoby mało. Wtedy nastałaby druga oligarchia magnacka (choć nie jestem pewna, czy w tym kierunku właśnie na chwilę obecną nie zmierzamy).
Pozdrawiam :)

michael323

2011-11-04, 00:18
@Deceiver
Właśnie Friedman!! Polecam go posłuchać wszystkim lewakom, socjalistom i przeciwnikom wolnego rynku. Może w końcu zmądrzejecie i przestaniecie wspierać lewackie rządy.

Ponury Knur

2011-11-04, 13:08
Koli_fanklub napisał/a:



Ja się z Tobą zgadzam, jest nas "AŻ" dwóch mądrych na tym forum.



Godne ciebie poparcie... :shock: :lol: