18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KSW 25 - Mamed Khalidov vs Ryuta Sakurai

adamk800 • 2013-12-08, 15:29
Walka naszego zawodnika, jednego z najlepszych zawodników świata bez podziału na kategorie wagowe.


O_Co_Ci_Chodzi

2013-12-09, 01:04
TempT napisał/a:



Więc teraz zajrzyj do polskich więzień i policz ilu z tych bandytów przynależy do kościoła. Może więc zdelegalizujemy biblę?



A ilu z nich przestrzega biblii (np. nie kradnij)? A teraz poczytaj Koran i zobacz co mówi o niewiernych.

TempT napisał/a:


No popatrz, a my mamy taką samą biblię, a mimo to dzielimy się na anglikanów, protestantów, rzymsko, grecko katolików i SETKI innych.
W islamie rówineż są gałęzie. Niektóre są normalne, nie biorą koranu dosłownie, traktują kobiety jak ludzi itd. A niektórzy są za szariatem. Porównaj sobie sunnitów z chadżyrytami.



I jak niby chciałbyś ich rozróżniać? Poza tym oni między sobą się tłuką, więc te różnice wiele nie zmieniają w ich charakterze. Oni są na tym etapie co chrześcijaństwo w średniowieczu (fanatyzm religijny).

TempT napisał/a:


Pozdrawiam idiotów, którzy porównują kulturę Zachodu do naszej. Robisz z siebie słusznie idiotę. Nie ma u nas przyciągającego socjalu, ponad 90% to chrześcijanie, mamy niechęć do obcych. Kiedy na Zachodzie jest po kilka procent muzułmanów, u nas jest ich zaledwie 5000, więc o islamizację się nie martw. Aha, poczytaj o przestępstwach i zamachach dokonywanych przez chrześcijan. Z pewnością jest ich o wiele więcej.



Bingo. Różne kultury, dlatego ich nie powinno tu być. Ich wartości, moralność jest skrajnie różna od europejskiej. I co z tego, że ich w Polsce jest mało? Na początku zawsze czegoś musi być mało, zanim będzie więcej. To żaden argument.

I pokaż mi choć jedno zabójstwo z Polski na tle religijnym.

TempT napisał/a:


Mam ogromny ból dupy, że ludzie niespełna rozumu nie zdają sobie sprawy, że 85% przestępstw w Polsce jest popełnianych przez KATOLIKÓW! Tak, przez katolików (bo około tylu mamy obecnie w kraju). A w biblii nie ma przecież nic o biciu żon, gwałceniu, zabijaniu innych, kradzieżach itd. A mimo to ludzie tak robią. W islamie przynajmniej robią coś w co głęboko wierzą, jest to oczywiście bzdura i głupota, ale w to wierzą.
Słowem zakończenia. j***ć wszystkie religie, są różni ludzie.



To, że powiem, że jestem chrześcijaninem nie czyni mnie nim. Powinieneś to wiedzieć. Życzę ci życia na arabskiej dzielnicy. I obyś za dużo KWASÓW nie miał :hitler: Zobacz zdjęcia kobiet oblanych kwasem to może wreszcie zacznie dopływać krew do mózgu.

LBTUxxx

2013-12-09, 08:14
Mamed Khalidov (Russian: Мамед Халидов, Mamed Xalidov/Polish: Mamed Chalidow; born 17 July 1980 in Grozny ( Grozny (Russian: Грозный, IPA: [ˈgroznɨj]; Chechen: Соьлжа-Гӏала, Sölƶa-Ġala) is the capital city of the Chechen Republic, Russia.)

FatboyFat

2013-12-09, 09:52
Khalidov wiele razy wypowiadał się na temat swojej religii. Nie jest jakimś popie**olonym fanatykiem, wypowiada się normalnie, jak człowiek. Ogólnie fanatyzm jest zły, czy to katolik, muzułmanin, żyd, czy jeszcze do czego tam sie ludzie modlą. Jak widać przyjechał do Polski, potrafił się dostosować do naszej kultury, tradycji i w pełni się asymilował z naszym społeczeństwem. Jego żona przeszła na islam, a jakoś twarzy, nóg i dekoltu nie załsania. Jakoś nie słyszałem, żeby oblał ją kwasem albo co, a na KSW była...

Dupa_Zza_Krzaka

2013-12-09, 13:36
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:


A ilu z nich przestrzega biblii (np. nie kradnij)? A teraz poczytaj Koran i zobacz co mówi o niewiernych.



I jak niby chciałbyś ich rozróżniać? Poza tym oni między sobą się tłuką, więc te różnice wiele nie zmieniają w ich charakterze. Oni są na tym etapie co chrześcijaństwo w średniowieczu (fanatyzm religijny).



Bingo. Różne kultury, dlatego ich nie powinno tu być. Ich wartości, moralność jest skrajnie różna od europejskiej. I co z tego, że ich w Polsce jest mało? Na początku zawsze czegoś musi być mało, zanim będzie więcej. To żaden argument.

I pokaż mi choć jedno zabójstwo z Polski na tle religijnym.



To, że powiem, że jestem chrześcijaninem nie czyni mnie nim. Powinieneś to wiedzieć. Życzę ci życia na arabskiej dzielnicy. I obyś za dużo KWASÓW nie miał :hitler: Zobacz zdjęcia kobiet oblanych kwasem to może wreszcie zacznie dopływać krew do mózgu.



No właśnie o to chodzi, że katolicy nie przestrzegają w ogóle przykazań biblijnych. Islam natomiast jest na to uczulony. Np. zwykły Mamed, który nie jest zaślepionym ekstremista nie pija alkoholu. Jak chciałbym ich rozróżniać? Na tych normalnych, którzy nie zwracają uwagę na inne religie - bo ich to nie interesuje. I na tych, którzy są ślepo zapatrzeni w koran i biorą dosłownie każdy jego wers. Przypomnę, że w chrześcijaństwie również są odłamy, które biorą niektóre rzeczy z biblii dosłownie. Np. Świadkowie Jehowy. Również uważam, że ekstremiści są kilkaset lat za nami. Co do kultury w połowie się zgadzam. Mieszanie kultur jest bardzo złe. Jednak kiedy ja jadę na Japonii i przestrzegam ich zasad to co jest w tym złego? Od razu mają mnie odstrzelić, bo wyznaję inną religię, czy urodziłem się w innym kraju? Gdybym chciał przymusem coś u nich zmieniać to owszem, wtedy jest mieszanie kultur i problem. Ale jeśli podporządkowuje się pod miejsce w do którego dobrowolnie jadę, problemu moim zdaniem nie ma. Zachód pozwolił wejść sobie na głowę, to jest ich problem.
Zabójstwa na tle religijnym. Dokonują ich wyłącznie nienormalni ekstremiści kilkaset lat kulturowo za nami. W Średniowieczu chrześcijanie również przymusowo chrystianizowali inne nacje, jak myślisz ile wtedy osób zginęło? Takich trzeba trzymać od nas z daleka, dopóki nie nabiorą rozumu, ale dlaczego piętnować tych normalnych?
Zostałeś ochrzczony? Jeśli tak, to przykro mi, ale jesteś katolikiem.
Mam w dalszej rodzinie jednego muzułmanina z Maroka, który jest w związku z katoliczką. Dziwne? Nie. Bo o dziwo większość z nich taka jest - normalna. Modli się do swojego bożka, nie pije alkoholu, na święta sam zabija baranka (czy tam owce) i zjada. A oprócz tego jest normalnym człowiekiem, który w Polsce z nikim nie ma problemów. Problemem są tacy uprzedzeni ludzie jak Ty.
Normalny muzułmanin - Okej
Ekstremista - w dyby i do lochu.
Pozdrawiam :)

FatboyFat

2013-12-09, 18:21
@up Dokładnie jak mówisz. Na normalnie zachowujących się ludzi po prostu nie zwraca się uwagi, ch*j wie ilu muzułmaninów, którzy potrafili się dostosować do naszej kultury i tradycji minął każdy sadol wracając dziś z pracy, uczelni, szkoły, pośredniaka, od dz**ki, kumpli z mety, z siłowni i gdzie wy się tam jeszcze szlajacie ;)

oozyxak0o

2013-12-09, 20:01
Jesteście debilami. Pozdrawiam.

O_Co_Ci_Chodzi

2013-12-09, 20:30
FatboyFat napisał/a:

Khalidov wiele razy wypowiadał się na temat swojej religii. Nie jest jakimś popie**olonym fanatykiem, wypowiada się normalnie, jak człowiek. Ogólnie fanatyzm jest zły, czy to katolik, muzułmanin, żyd, czy jeszcze do czego tam sie ludzie modlą. Jak widać przyjechał do Polski, potrafił się dostosować do naszej kultury, tradycji i w pełni się asymilował z naszym społeczeństwem. Jego żona przeszła na islam, a jakoś twarzy, nóg i dekoltu nie załsania. Jakoś nie słyszałem, żeby oblał ją kwasem albo co, a na KSW była...



A myślisz, że we Francji i w UK od początku było źle (zamachy terrorystyczne, morderstwa, kwasy, ataki na policje)? Nie, nawet całkiem nie źle się im żyło. Później było już tylko gorzej. O Czeczenach w Polsce możesz poczytać na forach z Białegostoku. Zobacz jak "dobrze" się asymilują. Może się obudzisz.

O dziwo prawdziwe ciapaki (to określenie na początku oznaczało hindusów) nigdy nie sprawiali większych problemów. A nie mało ich w UK (wszak Indie to do dziś są związane z UK). Tylko z jedną grupą są większe problemy...

TempT napisał/a:



No właśnie o to chodzi, że katolicy nie przestrzegają w ogóle przykazań biblijnych. Islam natomiast jest na to uczulony. [...]
Pozdrawiam :)



Proste równanie człowiek przestrzegający Koranu, a człowiek przestrzegający Biblię. Który bardziej szanowałby ludzi o innej wierze? Na jakiej dzielnicy wolałbyś mieszkać?

Oni potrzebują czasu, aby dojrzeć. I bogactwa, bo bieda to darmowy bilet do ekstremizmu. Niestety bogate kraje arabskie mają, gdzieś swoich towarzyszy (patrz: Arabia Saudyjska i jej traktowanie obcokrajowców wyznających islam).

Nie mam nic przeciwko tym, którzy szanują swój nowy dom (patrz Tatarzy, walczyli o wolną Polskę). Niestety Europa Zachodnia została zalana ludźmi, którzy mentalnie są w średniowieczu. Nie tworzą żadnej wartości dodanej w Europie. Pomagają Europie zdechnąć.

Poczytaj o reakcji organizacji islamskich na ataki terrorystyczne, zobacz także materiały z takich spotkań. Oni jeszcze nie są gotowi wejść do Europy. Baa nawet Polacy w dużej części nie kwalifikują, żeby być obecnymi w UK.

Peter-Norivotset

2013-12-10, 10:48
"naszego" oj polska cecha, nie wazne, ze jedzie sie po ciapatych jak po szmatach, jak cos sie oplaca to nawet ciapatemu wylize dupe, tak jak wasi ojcowie i dziadkowie sprzedawali swoje rodziny nazistom, zeby miec na wodke podczas wojny, bo sie oplacalo

FatboyFat

2013-12-10, 11:26
grzechu5444 napisał/a:

"naszego" oj polska cecha, nie wazne, ze jedzie sie po ciapatych jak po szmatach, jak cos sie oplaca to nawet ciapatemu wylize dupe, tak jak wasi ojcowie i dziadkowie sprzedawali swoje rodziny nazistom, zeby miec na wodke podczas wojny, bo sie oplacalo



materiał własny? I znalazłeś kask dziadka, który w czasie wojny pracował w elektrowni?


O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:



A myślisz, że we Francji i w UK od początku było źle (zamachy terrorystyczne, morderstwa, kwasy, ataki na policje)? Nie, nawet całkiem nie źle się im żyło. Później było już tylko gorzej. O Czeczenach w Polsce możesz poczytać na forach z Białegostoku. Zobacz jak "dobrze" się asymilują. Może się obudzisz.



Myślę, że nie. Ale bynajmniej w moim mieście nie zauważyłem jakoś zwiększonej ich ilości, a powiem więcej- nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem małych akordeonistów i kubeczkowców w tramwaju. Nie protestują, nie płaczą, żeby im miasto dało lokale socjalne. A połowę bud z kebabem i tak prowadzą polacy.