18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KSW 25 - Mamed Khalidov vs Ryuta Sakurai

adamk800 • 2013-12-08, 15:29
Walka naszego zawodnika, jednego z najlepszych zawodników świata bez podziału na kategorie wagowe.


marvineq

2013-12-08, 17:05
waski322 napisał/a:

niech ktos mi wyjasni .jesli on jest taki zajebisty to dlaczego nie walczy w Ufc ,tylko w jakiejsc polsatowskiej farsie



Miał iść do UFC, sam tego chciał. UFC zaproponowało mu za małe pieniądze, wolał zostać w KSW i trzepać sianko dalej.

NafazowanyKoleś

2013-12-08, 17:24
TempT napisał/a:

Pozdrawiam ludzi, którzy nie odróżniają normalnych ludzi wyznających islam, od ciapatych ekstremistów.






JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO.



"Nie każdy muzłumanin jest terrorystą, ale każdy terrorysta jest muzłumaninem"

Tco

2013-12-08, 19:34
Ani to Polak, ani to najlepszy zawodnik. Nie powinien mieszkac w PL., nie plynie w nim cywilizowana krew.

pecik2006

2013-12-08, 20:25
Jaki on "nasz"? Wiara obca, a na intro ruskie discopolo. Jakby naszego nie było.

Erykkko

2013-12-08, 20:25
Ciapaty i w dodatku w choj mu daleko do najlepszego zawodnika. KSW to jest show dla ciemnych ludzi ktorzy klasza taka jak im telewizja pokaze

Prutak

2013-12-08, 20:25
Najlepszy zawodnik świata? :|. On nie jest tak dobry jak wygląda. KSW to straszny syf. Wygrał z emerytem. Brawo. Czekam na jego "wyczyny" w UFC.

Shadow323

2013-12-08, 20:29
Fjucie, jak jesteś taki mądry to powiedz mu to prosto w twarz...

DmNQ

2013-12-08, 20:33
@waski322

Bo w UFC dawali na początek mu za małe pieniądze. Tam aby zarabiać musisz coś osiągnąć a pierwszemu lepszemu ciapakowi w debiucie nie rzucą kwotami rzędu 40 tys dolarów. Choć za bonusy walke wieczoru cyz poddanie jest 50 tys $. Po drugie UFC ma zawodników na wyłączność. Pewnie to się wiąże z jakimiś ograniczeniami. Jemu dobrze jest tutaj , płacą mu grube siano. Też chciałbym go zobaczyć w UFC , ale to już nie jest to samo jak Krzysiek Jotko czy Piotrek Hallman , Polacy z krwi i kości. Ten ciapek lata mi koło wentyla.

S.W.A.T

2013-12-08, 20:33
TempT napisał/a:

Pozdrawiam ludzi, którzy nie odróżniają normalnych ludzi wyznających islam, od ciapatych ekstremistów.



Nie ma takiego podziału, każdy muzułmanin ma taki sam Koran, a ten nakazuje zabijać żydów i chrześcijan dla Allaha. Gdyby przyszło co do czego to Mamed i Saidov pewnie pierwsi by ruszyli w bój za Allaha. Chodzą plotki po Olsztynie, że za jego sprawą ma tu powstać największy w Polsce meczet.

Quaswerty napisał/a:

Dajcie mu spokój. Jeden z nielicznych ciapatych, którzy biją mężczyzn, a nie żony ;-)



A inne plotki są takie, że jego żona już dwa razy nos złamany miała.

MirekJowisz

2013-12-08, 20:38
Nasz?? Tak to stop islamizacji Europy, a teraz nasz? Jego żona, Polka, blondynka, przeszła na islam. Posprowadzał tutaj jakichś swouch brodatych braci. Jeszcze inny to w ogóle na środku ringu się modli, nie mówiąc o tym że nie ma bardziej dzikich muzułmanów niż Ci z Iczkerii, Czeczenii itd. Już nawet ciapak z pustyni jest bliższy człowiekowi niż to.
Tak się wkurzyłem, że aż się zalogowałem, więc witam ;)

AleMasakra

2013-12-08, 20:38
Ostatnio jego kariera utknęła w martwym punkcie. Sakurai to dobry zawodnik, ale nie oszukujmy się, szanse miał nikłe. Myślę że KSW poprostu nie stać na zawodnika z czołówki więc pozostaje mu obijanie średniaków. Szkoda, mam nadzieję że jeszcze powalczy o coś więcej.

Grzelas

2013-12-08, 20:38
Niektórzy się jarają nim jak szwedzi Zlatanem.

zi...........er

2013-12-08, 20:38

Mercury001

2013-12-08, 20:39
Jedyny MAMED, którego lubię i szanuję.