18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KSW 25 - Mamed Khalidov vs Ryuta Sakurai

adamk800 • 2013-12-08, 15:29
Walka naszego zawodnika, jednego z najlepszych zawodników świata bez podziału na kategorie wagowe.


Du...........77

2013-12-08, 22:01
TempT napisał/a:

Pozdrawiam ludzi, którzy nie odróżniają normalnych ludzi wyznających islam, od ciapatych ekstremistów.




Ostatnia wyprawa poznawczo-badawcza Discovery nie potwierdziła istnienia takowych...

Ober18

2013-12-08, 22:02
Może i ciapak, ale to nasz ciapak. Prawda jest taka, że jak zaczną muzułmanie po Polsce zapie**alać z kałachami, to będzie po ich stronie, nawet, jeśli teraz jest bardzo ok. A póki nie biega z kałachem - lubię go.

d3...........88

2013-12-08, 22:05
Prawdziwi mistrzowie walcza w ufc a nie na ksw. Jak mozna mowic ze mamed jest jednym z najlepszych jak z najlepszymi poki co nie walczyl?

HardkorBukkake

2013-12-08, 22:29
Mamed wygrywa tylko w Polsce, za granicą nie jest już taki dobry. Poza tym, kazał swojej żonie chodzić w burce czy ch*j wie co one tam noszą na głowie a jego żona jest Polką. Kozojebca i tyle...

wormarder

2013-12-08, 22:47
ach to niezdecydowanie które rozrywa sadolowe serca: nienawidzimy ciapaków- śmierć im! Khalidow? hejtować czy chwalić? :D

niusiekPSK

2013-12-08, 22:51
Fjut Jezusa napisał/a:

to nie jest nasz zawodnik tylko ciapak :kupa:




jak dla mnie to może wyznawać hinduizm ! Przyją obywatelstwo Polskie więc jest Polakiem, jeżeli chodzi o wiare to może wierzyć w Islam i to jest jego wybór tylko żeby przestrzegał naszego prawa. Nie siedzi na socjalu i nie opie**ala państwa z pieniędzy jak banda cyganeri więc odpie**olcie się też od ludzi innego pochodzenia niż Polak !! Wielu żydów walczyło podczas II wojny w szeregach AK, a po wojnie mordowali najwartościowszych polaków i tu jest pewna różnica że to nie pochodzenie czy miejsce urodzenia określa CIe jakim będziesz człowiekiem w przyszłości. Chwała Wielkiej Polsce

tigerqaz

2013-12-08, 23:00
Fjut Jezusa napisał/a:

to nie jest nasz zawodnik tylko ciapak :kupa:



Ja myślałem że Czeczen to Czeczen a ciapak to ciapak.
Ale jak spojrzałem na Twój nick to stwierdziłem że się jednak nie myliłem. :D

htr83

2013-12-08, 23:03
j***ć ciapatych i posrany islam!

ale od Kalidov'a to się odpie**olta

KMD

2013-12-08, 23:11
Pozdrawiam tych, którzy mówią, że to ciapak i ma wypie**alać. Ludzi się ocenia po ich czynach i słowach. A Mamed ma akurat dobre czyny i niegłupie słowa. Btw. To Polak, ale urodził się Czeczenem, to nie jest czysty ciapak.

znawca

2013-12-08, 23:17
może jeszcze mu pałę opie**olicie, bo walczy pod flagą Polski? Ilu nagle obrońców ciapaków się ujawniło :idzwch*j:
Poczekajcie aż wam k***a nasprowadza swoich gównobraci ale będzie wesoło i postępowo

Cytat:

To Polak, ale urodził się Czeczenem


gif ze Sznukiem byłby tu na miejscu

Cytat:

to nie jest czysty ciapak


o takich to nawet "fizjologom" się nie śniło :amused:

Mindfuck

2013-12-08, 23:24
dziwnie się ogląda swojego wuefistę z czasów gimbazy w TV... :amused: Bronder wariat był.

Dupa_Zza_Krzaka

2013-12-08, 23:25
NafazowanyKoleś napisał/a:


JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO.
"Nie każdy muzłumanin jest terrorystą, ale każdy terrorysta jest muzłumaninem"



Więc teraz zajrzyj do polskich więzień i policz ilu z tych bandytów przynależy do kościoła. Może więc zdelegalizujemy biblę?

S.W.A.T napisał/a:


Nie ma takiego podziału, każdy muzułmanin ma taki sam Koran, a ten nakazuje zabijać żydów i chrześcijan dla Allaha. Gdyby przyszło co do czego to Mamed i Saidov pewnie pierwsi by ruszyli w bój za Allaha. Chodzą plotki po Olsztynie, że za jego sprawą ma tu powstać największy w Polsce meczet.
.



No popatrz, a my mamy taką samą biblię, a mimo to dzielimy się na anglikanów, protestantów, rzymsko, grecko katolików i SETKI innych.
W islamie rówineż są gałęzie. Niektóre są normalne, nie biorą koranu dosłownie, traktują kobiety jak ludzi itd. A niektórzy są za szariatem. Porównaj sobie sunnitów z chadżyrytami.

O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:



Pozdrawiam idiotów, którzy widzieli różnicę i nie przeszkadzał im napływ emigracji z krajów arabskich. Myślisz, że pierwsze ciapaki we Francji lub w UK od razu pokazali radykalne oblicze? Nie. A wiesz czemu? Bo od razu by ich wyj***li. Z czasem zaczęli ściągać swoich, w tym radykałów. Efekty masz.
Poczytaj o przestępstwach, mordowaniu, zamachach w wykonaniu Czeczenów. To, że nie ma tego w tvn nie oznacza, że nie ma tego w ogóle.



Pozdrawiam idiotów, którzy porównują kulturę Zachodu do naszej. Robisz z siebie słusznie idiotę. Nie ma u nas przyciągającego socjalu, ponad 90% to chrześcijanie, mamy niechęć do obcych. Kiedy na Zachodzie jest po kilka procent muzułmanów, u nas jest ich zaledwie 5000, więc o islamizację się nie martw. Aha, poczytaj o przestępstwach i zamachach dokonywanych przez chrześcijan. Z pewnością jest ich o wiele więcej.

Mam ogromny ból dupy, że ludzie niespełna rozumu nie zdają sobie sprawy, że 85% przestępstw w Polsce jest popełnianych przez KATOLIKÓW! Tak, przez katolików (bo około tylu mamy obecnie w kraju). A w biblii nie ma przecież nic o biciu żon, gwałceniu, zabijaniu innych, kradzieżach itd. A mimo to ludzie tak robią. W islamie przynajmniej robią coś w co głęboko wierzą, jest to oczywiście bzdura i głupota, ale w to wierzą.
Słowem zakończenia. j***ć wszystkie religie, są różni ludzie.

adamk800

2013-12-08, 23:37
d3x88 napisał/a:

Prawdziwi mistrzowie walcza w ufc a nie na ksw. Jak mozna mowic ze mamed jest jednym z najlepszych jak z najlepszymi poki co nie walczyl?



Walczył z bardzo dobrymi, ale rozpie**alał ich jak gnój po polu, także śmiem twierdzić, że jest jednym z najlepszych i dałby sobie śmiało radę w UFC, tylko problem jest w kasie.

Dimetylotryptamina

2013-12-09, 00:09
Nieważne że ciapak. Ważne że reprezentuje Polskę i ROZpie**alA.

WoblerPN

2013-12-09, 00:55
Ciapak jak ciapak ale wole jego niż zj***nego Miroslava Klose który twierdzi ze jest Niemcem i z polska nie ma nic wspólnego...