18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz molestujący dzieci

Kt...........00 • 2012-05-18, 12:38
Ksiądz molestował dzieci bo chciał "sprawdzić czy umieją się myć" :lodowka:



drakkarrudy

2012-05-20, 12:14
Mogli chociaż pokazać twarz złodzieja..

Allin23

2012-05-20, 12:21
Cytat:

Jak się nie wierzy w Boga to jest łatwiej co nie? Żadnych zasad i żadnych hamulców, nie no zajebiście.



Ty myślisz, że tak to wygląda?

Niestety, jest właśnie trudniej - bo wybory w życiu podejmujesz sam, nic cię do nich nie zmusza - ale oddam pełny potfel jak zobaczę, że Ci upadł, przewrócisz się na ulicy i złamiesz nogę to Ci pomogę i pewnie jeszcze dam na taksówkę. Zwolniłem się z pracy gdzie kazali mi w ordynarny sposób oszukiwać ludzi.

Przedefiniuj to swoje pojęcie o ludziach, bo pie**olisz, jakbyś wyszedł z przedszkola dopiero.

PureWhite

2012-05-20, 12:47
W Watykanie mogą bzykać się od 12 - go roku życia, więc czarnemu gangsterowi chyba kierunki się pomyliły, jego kumplom w sukienkach też się często myli ostatnimi czasy.

-ogi-

2012-05-20, 13:35
PureWhite napisał/a:

W Watykanie mogą bzykać się od 12 - go roku życia



co ty k***a pie**olisz?

bravoteampolska

2012-05-20, 14:26
ch*j że pedofil , ale zobaczcie , księża ewoluują ,już nie chcą dzieci męskiej płci , lecz dzieci żęńskiej płci , jeszcze parę lat i w końcu rzucą się na dorosłe osobniki płci żeńskiej

iHadToGo

2012-05-20, 17:13
vass napisał/a:


pie**olisz jak potłuczony.
Sk***ysyństwo księdza polega na tym, że wykorzystuje wiarę i pozycję do molestowania.
To tak samo jak policjant bandyta.
Przed takimi się trudniej obronić, bo w podświadomości wielu ludzi takie osoby powinny budzić zaufanie.
Bardzo dobrze, że takie przypadki się mocniej nagłaśnia, trzeba ostrzegać, że księdzu, czy policjantowi też nie można ufać.




Narazie to ty pie**olisz jak potłuczony. Koleś ma rację, że nie wszyscy policjanci są bandytami, ale przez twoje pisanie bzdur, potem gimbusy będą chodzić po osiedlać i rzucać JP na lewo i prawo.

isotop

2012-05-20, 20:09
Nie mogę, po prostu z was nie mogę :D Jakby ten temat był o jakimś pedofilu, to wszyscy jednym chórem wołaliby o skazanie sk***ysyna na najgorsze kaźnie... ale to jest ksiądz pedofil! A skoro ksiądz, to wszyscy jacyś tacy spokojniejsi. Jeszcze tylko czekam, aż zaczniecie go bronić typową retoryką geriatrycznej mafii moherowej: "bo ksiunc tyż człowiek!".

Leouch

2012-05-20, 23:56
Allin23 napisał/a:



Ty myślisz, że tak to wygląda?

Niestety, jest właśnie trudniej - bo wybory w życiu podejmujesz sam, nic cię do nich nie zmusza - ale oddam pełny potfel jak zobaczę, że Ci upadł, przewrócisz się na ulicy i złamiesz nogę to Ci pomogę i pewnie jeszcze dam na taksówkę. Zwolniłem się z pracy gdzie kazali mi w ordynarny sposób oszukiwać ludzi.



No to chwała ci za to

Dzikiwaz

2012-05-21, 11:40
Kościół potrzebuje zmian i taka jest prawda, ale mówienie, że wszyscy są źli bo mają czarne sutanny i noszą krzyż na piersi to demagogia. Mówienie, że kościół zawsze dbał o swoją dupę, a nie o Polskę to nie prawda. Przykład? Wojna bolszewicka- śmierć księdza Ignacego Jana Skorupki, przypomnę, że wtedy Ci, którzy byli przeciwko kościołowi pisali na transparentach "Łapy precz od Rosji Radzieckiej" i to była postawa patriotyczna? Oblężenie Jasnej Góry- zakonnicy zawsze mogli powiedzieć "Nie wpuszczamy was. To jest teren Watykanu, mamy tą wojnę gdzieś bo szkoda nam klasztoru". Zrobili tak? Mówienie o tym, że kościół odszedł od pierwotnej wiary i narzuca ludziom swoją modłę to nie znajomość tematu. Po pierwsze Maryja czy święci- kiedy modlimy się to o wstawiennictwo do Boga, nie o ich łaskę, tylko o to, żeby prosili o łaskę dla nas u Boga. To, że ktoś tego nie rozumie, i tak jak np. wielu Włochów bardziej wyznaje kult ojca Pio niż wiarę w Chrystusa to zapewne nawet nie wie, że nie jest to prawidłowa forma wiary. Kościoły ewangelickie myślą, że są bliżej prawdy niż katolicy, tylko w wielu z nich zalegalizowane są związki homoseksualne, a przykład żywcem wyjęty z Biblii Sodomy i Gomory? Niestety jest tak, że kościół tu na ziemi tworzą ludzie i tylko ludzie i oni popełniają błędy i tego nikt nie zmieni.