18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz molestujący dzieci

Kt...........00 • 2012-05-18, 12:38
Ksiądz molestował dzieci bo chciał "sprawdzić czy umieją się myć" :lodowka:



bloodwar

2012-05-18, 13:03
No i teraz pytanie czy to fakt czy mit? :-)

-ogi-

2012-05-18, 13:16
Nie żebym go bronił, ale w każdej grupie społecznej są ci źli i ci dobrzy. A z pedofilią księży jest tak że jeśli trafi się jakiś sk***ysyn, to media robia to tak że od razu oczerniani są wszyscy duchowni. I choćby jakiś klecha był bardzo dobrym człowiekiem to i tak w oczach tej niby oświeconej, nowoczesnej i zajebistej części społeczeństwa głosującej na PO albo palikota, jest tylko nic nie wartym gwałcicielem dzieci. Do k***y nędzy tak samo jak nie każdy dres kradnie i napada, nie każdy metal jest satanistą tak i nie każdy ksiądz jest pedofilem. A tego wykastrować i do więzienia na 10 lat albo i więcej, koledzy spod celi go porządnie ukarają.

rockface123

2012-05-18, 13:22
k***a, zaniedługo zostane magiem ognia i będe budował nową religie ciekawe czy ludzię połkną haczyk skoro tylu debili wieży w tego całego janusza chrystusa zbawiciela k***a świata :amused: pewnie dotykał ich w imie boga.

deniZ

2012-05-18, 13:23
@-ogi-
Zdrowy czlowiek nie moze zyc w celibacie, jest to chore i nienormalne.
I tak na koniec: nie glosuje ani na PO, ani Palikota, ani na innych zaklamanych sk***ysynow przy zlobie na Wiejskiej.

Kt...........00

2012-05-18, 13:24
@up

Dokładnie.
Jezus Chrystus synem Boga - bezdyskusyjna prawda
Faraoni w Egipcie synami Boga? - bezczelne bluźnierstwo głoszone przez schizowanego gościa

Logika Katolików

vass

2012-05-18, 14:00
-ogi- napisał/a:

Nie żebym go bronił, ale w każdej grupie społecznej są ci źli i ci dobrzy. A z pedofilią księży jest tak że jeśli trafi się jakiś sk***ysyn, to media robia to tak że od razu oczerniani są wszyscy duchowni. I choćby jakiś klecha był bardzo dobrym człowiekiem to i tak w oczach tej niby oświeconej, nowoczesnej i zajebistej części społeczeństwa głosującej na PO albo palikota, jest tylko nic nie wartym gwałcicielem dzieci. Do k***y nędzy tak samo jak nie każdy dres kradnie i napada, nie każdy metal jest satanistą tak i nie każdy ksiądz jest pedofilem. A tego wykastrować i do więzienia na 10 lat albo i więcej, koledzy spod celi go porządnie ukarają.


pie**olisz jak potłuczony.
Sk***ysyństwo księdza polega na tym, że wykorzystuje wiarę i pozycję do molestowania.
To tak samo jak policjant bandyta.
Przed takimi się trudniej obronić, bo w podświadomości wielu ludzi takie osoby powinny budzić zaufanie.
Bardzo dobrze, że takie przypadki się mocniej nagłaśnia, trzeba ostrzegać, że księdzu, czy policjantowi też nie można ufać.

pakicito

2012-05-18, 17:24
znów TP SA kogoś naciągnęło, j***ne ch*je

Fazer6

2012-05-18, 18:30
do pudla z nim tam sprawdza czy on sie myje

-ogi-

2012-05-18, 19:31
vass napisał/a:


pie**olisz jak potłuczony.
Sk***ysyństwo księdza polega na tym, że wykorzystuje wiarę i pozycję do molestowania.
To tak samo jak policjant bandyta.
Przed takimi się trudniej obronić, bo w podświadomości wielu ludzi takie osoby powinny budzić zaufanie.
Bardzo dobrze, że takie przypadki się mocniej nagłaśnia, trzeba ostrzegać, że księdzu, czy policjantowi też nie można ufać.



To co ja napisałem wcale nie przeczy temu co ty piszesz, nie mówie że nie powinno być to w jakis sposób nagłośnione, nie mówie że nie powinien zostać ukarany bo powinien i to bardzo srogo, chodzi mi jedynie o to byśmy nie wrzucali wszystkich do jednego wora.

Numernabis

2012-05-19, 00:39
Powinni zdjąć celibat, bo widzicie co się dzieje.

apoteoza666

2012-05-19, 01:53
Dobra ale wiemy, że Ksiądz jest w Grabnie. Ciekawe czy celowo pisze na początku artykułu "parafia G." a na koniec ze został przeniesiony do Grabna :D Teraz tylko zebrać ekipie i wymierzyć sprawiedliwość ;] Btw. mojego proboszcza pobili dwa dni temu :D ciekawe za co... ?

ke...........85

2012-05-19, 10:47
Kuria przeniesie go do innej parafii a sprawę zamiecie pod dywan... ot chora rzeczywistość....

omgłomatkobosko

2012-05-19, 12:36
@Żoładkowa celibat to bezżeństwo, więc rżnąć się mogą.
Ps. Myślałem w pierszej chwili, że mu ktoś nóż wj***ł w baniak, ale to niestety tylko mikrofon:(