18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz molestujący dzieci

Kt...........00 • 2012-05-18, 12:38
Ksiądz molestował dzieci bo chciał "sprawdzić czy umieją się myć" :lodowka:



Leouch

2012-05-19, 19:15
rockface123 napisał/a:

(...) wieży w tego (...)



wieRZy bo wiaRa ty tępy debilu... zainstaluj sobie słownik w FF/chromie a nie robisz błędy rodem z zerówki. I nie sraj, że masz dysmózgowie bo ja tez mam a takich błędów nie robię[/i]

konradssc

2012-05-20, 09:20
h*ja mu uciąć i tyle, a wy tam na górze przestańcie pie**olić. k***a wielcy ateiści popierający pedalstwo... W kościele powinni zrobić porządek bo sie w dupach księżom poprzewracało tak samo zresztą jak wielu innym ludziom. Dzisiaj liczy sie kasa i władza i w tym problem. I k***a nie będziecie obrażać moich uczuć religijnych. Wielcy ateiści chodzący do gimnazjum i liceum buntujący się bo mama każe chodzić do Kościoła... Zostałem wychowany w wierze i nie zostałem pedałem ani pedofilem. Ciekawe jest to, że każdy pedał to ateista... Nie potraficie wyjaśnić wszystkiego co istnieje, a k***a wielcy ateiści... Ateizm jest tak samo popie**olony jak fanatyzm religijny. Ja jestem w stanie nie obrażać ateisty, ale ateista może obrażać moje uczucia religijne??? k***a fanatyzm i ateizm to jedno gówno. Co się stało z tym Sadisticiem... Popieracie pedałów i tylko przypie**alacie się do religii. Co z tą Polską w p*zdu... Co to za młodzież rośnie... sp***alam z tego portalu. Samo gówno zostało i swołocz. Sadistic skończył sie juz 2 lata temu. Adieu k***a zjeby. P.S. Pener SBku nie usuwaj tego postu.

bo0ze

2012-05-20, 09:46
Giovanni Paolo Secundo jebundo piccolo bambini

Stawiam piwa pojebom

2012-05-20, 09:52
@konradssc
Każdy pedał to ateista bo twój kościół uznaje ich za jakąś potworność, generalnie coś obrzydliwego i zasługującego na wieczne potępienie - więc jak k***a mają być katolikami jak się ich tam nienawidzi.
Ty jesteś w stanie nie obrażać ateisty? A co k***a właśnie zrobiłeś? Dla ciebie pewnie samo istnienie ateistów/innowerców jest obrazą twoich uczuć religijnych. Ja tu widze fanatyzm ,ale twój wyłącznie. Tylko religijny jest w stanie ślepo wierzyć w prawdę swojej wiary i jednocześnie kategorycznie odrzucać wszystkie inne na dowód prawdziwości których jest tyle samo dowodów(czyt. nic), są równie nieprawdopodobne i jeszcze być z tego dumnym. XD To fakt ,że ateizm nie ma odpowiedzi na wszystkie pytania, ale zważ ,że ty nie masz odpowiedzi na żadne. Twoja odpowiedź - "Bóg stworzył". Co to tak naprawde oznacza - "Magia, nie muszę tego k***a tłumaczyć!" :)

Donor

2012-05-20, 10:06
@up
To dzięki religii żyjesz w wolnym kraju. Ludzie nie bali się umierać za ten kraj. Ateiści potrafią tylko pie**olić i negować wiare, ale nic pozatym. Gdzie Ty widzisz, że konradssc najeżdża na ateistów? Wk***ił się i tyle. Ile do k***y nędzy można słuchać tego jaka to wiara jest zła. Dzięki temu, że twój ojciec nie był pedałem to żyjesz wogóle... Religia nie bojkotuje postępu idioto. Ale wielce oświeceni ludzie żyjący dzisiaj bojkotują religie. No k***a mądre w h*j. Pozostawiam do oceny.

Stawiam piwa pojebom

2012-05-20, 10:23
@Donor
Jak sam powiedziałeś to dzięki ludziom ,którzy nie bali się umierać za ten kraj a nie dzięki religii żyjemy w wolnym kraju. W pokonaniu strachu przed śmiercią może i pomogły im wierzenia ,ale nie religia(czyt kościół ,który troszczył sie przede wszystkim o własne interesy - zawsze).
"Religia nie bojkotuje postępu idioto." - HAHAHAHAHAHA Na jakim świece ty żyjesz? A in vitro czy chociażby badania komórek macierzystych? A co z wmawianiem dzieciom bzur z Genesis i zabijaniu ich ciekawości świata i sceptycyzmu na samy początku ich życia? To nie jest hamowanie postępu? lol A to tylko katolicyzm ,który udało sie ucywilizować jakoś. Inne religie są dużo gorsze.
"Ateiści potrafią tylko pie**olić i negować wiare" - do twojej wiadomości, większość elity naukowej tego świata to właśnie ateiści, ich pracę nazwiesz pie**oleniem?
"Religia nie bojkotuje pch ateistów..." - no tak, nie bojkotuje,wielce się nimi przejmuje życząc oczywiście wiecznego potępienia w piekle za samo nie bycie w w tym samym "klubie"

babycow

2012-05-20, 10:26
jak sie kochaja - ch*j z nimi!

Plecionkarz

2012-05-20, 10:31
Jak ktoś dobrowolnie rezygnuje z kobiet i decyduje się chodzić w sukience to pierwsza myśl jaka przychodzi to to, że jest jakiś poj***ny zbok. Wystarczy dodać, że jest księdzem a już wszystko jest cacy. Myślę, że wiele osób tutaj nie ma swojego zdania tylko brną w to co im nawkręcano jak byli małymi dziećmi. Nie nawrócili się nagle, nie odkryli wiary tylko od początku życia przyjęli tą wiarę i nie są zdolni do jakiejkolwiek refleksji nad tym czy robią słusznie. A jak znajdzie się ktoś wywołujący u nich wątpliwości to zaraz zaczynają się wyzwiska i wypieranie z umysłu tego co się usłyszało.

kaiel

2012-05-20, 10:35
zaprawdę powiadam wam ,nie pie**olcie

aleksander6

2012-05-20, 10:36
Człowiek, który zostaje księdzem musi mieć pedofilię w genach. Kto normalny decyduje się na życie w celibacie? Przecież to zaprzecza podstawowym potrzebom. Niezaspokojone dominują nad innymi. Albo nierówno pod sufitem, albo za czasów młodości ktoś też sprawdzał czy on się myję, zapewne ojciec. Do: wielkich obrońców religii. Dlaczego większość wierzących nie potrafi przeprowadzić konstruktywnej dyskusji? Bo nie potrafią nie podpierając się zaśniedziałą książką wyjaśnić czy Bóg istnieje czy nie. Wszystko opiera się na jednym stwierdzeniu:"na tym polega wiara". Chcecie żyć z placebo aplikowanym od dzieciństwa, wasza sprawa. Ja to pie**ole

hellknight89

2012-05-20, 10:44
Jaką ja mam bekę jak widzę że ludzie myślą że wierzący ludzie to tylko katolicy xD Olewając prawosławie, ewangelistów, kalwinistów, luteran, metodystów, baptystów czy anglikan można bez przerwy pie**olić jacy to wierzący ludzie są źli, bo księża gwałcą dzieci, a przedwojenne dewotki mówią że jeśli ktoś jest np. czarny to z miejsca musi być ledwie ucywilizowaną małpą.
Mówicie że celibat jest zły, oczywiście że tak jest! I co ciekawe w większości odłamów chrześcijaństwa które tam wymieniłem, celibat jest zniesiony, a pastor może mieć żonę i dzieci. (No w sumie ksiądz też, ale pastor nie musi się z tym kryć :D )
Sam należę do Kościoła ewangelickiego, czyli wierzę tylko w to co zostało napisane w Biblii, nie ogarniam jak można czcić np. matkę boską czy świętych, kiedy w Piśmie świętym jest wyraźnie napisane "jestem bogiem zazdrosnym" oraz "nie będziesz tworzył ani czcił podobizn tego co wysoko w niebie lub nisko w ziemi". Dla mnie osobiście to kościół katolicki to jedna j***na hipokryzja i z wiarą jako taką już niewiele ma wspólnego, np. nie wiem co się dzieje z datkami które idą na nowe kościoły, ale proboszcz ostatnio kupił sobie nowego Maybacha :D
Więc proszę nabuzowane hormonami i zbuntowane gimbuski, przestańcie jechać po całej religii widząc tylko że katolicy dają dupy, bo na tej samej zasadzie ja mógłbym powiedzieć że Sadistic jest ch*jowy widząc tylko dział Obrazki.
A co do tępienia pedałów, to błagam, w chrześcijaństwie obcowanie cielesne z osobą tej samej płci jest grzechem (choć podobno w kościele anglikańskim nawet biskupem może zostać pedał), ale to nie znaczy że wszyscy chrześcijanie hejtują pedałów, zwykle po prostu nie chcemy żeby k***a robili j***ne pochody przez środek miasta z transparentami typu "lubię w dupkę" bo to JA mam w dupie co kto sobie lubi co wkładać w anal, niech to robi w domu k***a, a argumenty typu "nie da się zmienić orientacji dziecka/orientacja jest wrodzona" doprowadzają mnie już częściej do śmiechu niż złości.
Wyobraźcie sobie małe dziecko, teraz dodajcie do jego wychowania horrory, straszne historie o psychopatach, na dobranoc czytajcie mu artykuły z harda a ściany jego pokoju wyłóżcie mu zdjęciami murzynów z wyciekającym mózgiem i jelitami na zewnątrz, pozwólcie mu torturować koty i oglądać fisting w wykonaniu dziadka i przypadkowego żula, a po 15 - 20 latach pójdźcie z nim na badania psychiatryczne. Jak myślicie, co na nich wyjdzie? Tak samo jest z pedalstwem, jak dziecko widzi to na ulicy, uczą go o tym w szkole, w telewizji puszczają randki pedałów a w gazetach piszą że jeśli nie lubisz pedalstwa to jesteś gorszy od Hitlera, to ja się pytam co z takiego dziecka wyrośnie?
Boje się o ten świat, bo chcę żeby moje dzieci wychowywały się w normalnym społeczeństwie, w którym nikt niczego nie zabrania, ale dewiacje albo inne odejścia od normy nie są promowane w mediach, nie urządza się parad pod takimi hasłami, gdzie oni sobie po prostu robią co chcą, ale U SIEBIE k***A W DOMU.
Dziękuję za uwagę, też was kocham.

Donor

2012-05-20, 11:14
@stawiam piwa pojebom
No stawiasz pojebom i sam jak widać jesteś poj***ny. Najwięksi naukowcy są ateistami??? A to mam beke w h*j bo jedno nie wyklucza drugiego. k***a nie ma o czym tu dyskutować. W realnym świecie i tak zapewne jesteś p*zdą. Mam już dość tych kłótni w Internecie. h*jowe to jak nie wiem co. Jak się nie wierzy w Boga to jest łatwiej co nie? Żadnych zasad i żadnych hamulców, nie no zajebiście. Wypie**alaj. P.S. Dzięki za WARNA

kih0n

2012-05-20, 11:16
"Piekło wybrukowane będzie głowami księży."

Allin23

2012-05-20, 12:12
Cytat:

Religia nie bojkotuje postępu idioto



To powiedziałeś...

Moralny zakaz badań nad komórkami macierzystymi, klonowaniem, dawaniem czarnym w afryce prezerwatyw, sprzeciwianie się teori ewolucji - to te nowsze.

Palenie na stosach za herezję w postaci twierdzenie, ze Ziemia jest okrągła, że chorób psychicznych nie wywołuje diabeł, że są wirusy, że...,żeee..... itd.

Ale inaczej to można powiedzieć - religia dobra(*), tylko ludzie k***y.

* Większość doktryn u podstaw oczekiwanego schematu zachowań ma bardzo proste założenia, często czysto zdroworozsądkowe, zmienione potem przez poj***nych ludzi, którzy zj***li sprawę swoją megalomanią.