18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz masturbuje się w kolejce SKM w Trójmieście

Mathio • 2013-06-26, 20:06


To już jest gruba przesada :idzwch*j:

Neehooya

2013-06-28, 06:48
Może głaskał kota... ;)

squealer666

2013-06-28, 12:28
FrasQs napisał/a:

Jestescie tacy sadystyczni,obrażacie ksieży hoho,teraz widać kto będzie opie**alał lachy ciapatym jak wkrocza do naszego kraju,widze chętnych nie brakuje.



ty bedziesz.

bukkakelo

2013-06-28, 20:20
po fakcie patrzy przez okno i mysli " po ch*j ja to znowu zreobilem??

pylek8412

2013-06-28, 23:37
Robster napisał/a:

Ciekawe czy myślał o Jezusie.


Albo o Maryi Zawsze Dziewicy. Mógł też myśleć o gimnazjalistach do ktorych jechał nauczać religii, albo że ministrant wieczorem do niego wpadnie zrobić mu z komputerem :)

bukkakelo napisał/a:

po fakcie patrzy przez okno i mysli " po ch*j ja to znowu zreobilem??


Po fakcie myśli : ale żem upiększył pamięciówkę k***a ale się zlałema jak fajnie poleciałem

sponio

2013-06-28, 23:45
Kuwa nie czaje ludzi ktorzy pisza ze to fake...... Jezeli cos takiego mialo miejsce izostalo nagrane zeby wwyszlo to na swiatlo dzienne aby pokazac jakie to mamy wspaniale panstwo gdzie kosciol sie wtraca odnosnie tkanek macierzystych oraz metoda sztucznego zaplodnienia jak i rowniez aborcje oraz eutanazje a tu widzimy jak przedstawiciel kosciola traktuje zycie......i przykladow na to mozna wymieniac mase... A wiec uwazam ze kosciol jako instytucja jest instytucja zla... A wiara w Boga nie ma tu nic do gadania....bo jezeli ktos wierzy to wierzy w Boga a nie w kosciol i koscioly powinno sie likwidowac bo ludzie wiary pomodla sie gdzie chca jesli tylko maja taka ochote....

Isami

2013-06-29, 16:19
Dlaczego to fake?
Ksiądz.
Siedzi.
Przy ludziach.
Masturbuje się.

Woda na młyn dla młodej psiarni.


Poza tym równie dobrze może być to jakiś fan Star Wars wracający ze zjazdu czy inna Grodzka wracająca po ciężkim dniu pracy.


relux92

2013-07-02, 14:55
to nie ksiądz... to Neo :-P

wredotawrodzona

2013-09-27, 02:04
dback napisał/a:

Jebie podpuchą. Cóż autorze tematu smacznego ale ja tego story nie łykam. ;)
Nawet jakiś jebnięty klecha poleciałby do kibla.



w SKM'kach nie ma kibli.

mieszkałam w Gdańsku i często jeździłam skmkami do gdynii czy wejherowa, różnich dziwaków można tam spotkać, ale na księdza walącego gruchę się nie napotkałam. za to kiedyś byłam światkiem jak gościu ze spuszczonymi gaciami do kostek na stacji katowice piotrowice wali konia i się z tym nie kryje, takze nic już mnie nie zdziwi :p