18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz masturbuje się w kolejce SKM w Trójmieście

Mathio • 2013-06-26, 20:06


To już jest gruba przesada :idzwch*j:

sa...........66

2013-06-26, 21:39
a skąd tu k***a tylu obrońców krzyża? fake? wielu jest zboków,którzy lubią trzepać w miejscach publicznych

VonHaiPaue

2013-06-26, 21:40
Może się tylko po flecie drapał zboki?

Sert93

2013-06-26, 22:24
Obstawiam, że to "ksiądz" tego pokroju. Marna prowokacja Palikociarni, wypie**alać stąd.


spokozioom

2013-06-26, 22:28
Witam.
Jestem autorem tego nagrania, nie będę się rozpisywał odpowiem tylko na kilka zarzutów pod moim adresem które padły w komentarzach.

Posiadam nagranie w wersji bez cenzury, ocenzurowałem je dlatego, że w Polskim prawie niedozwolone jest upublicznianie wizerunku jakiejkolwiek osoby niepublicznej pod karą (jaką dokładnie nie wiem)

Chciałem nagłośnić sprawę ponieważ pisałem do TVN Uwaga oraz Polsat Interwencja i nie było żadnego odzewu, jeśli którakolwiek ze stacji lub inne osoby zdolne cokolwiek z tym zrobić będą zainteresowane tematem udostępnię wersje bez cenzury, ale wtedy i tylko wtedy, a nie na żądanie byle pierwszego lepszego forumowicza - Nie wierzysz w to uważasz to za fake? Myśl co chcesz ja wiem co widziałem...

Piszecie w komentarzach, że jakim cudem ksiądz nie skumał się, że go nagrywam, mianowicie...
Włożyłem telefon między kolana (skrzyżowane nogi) zerknąłem czy jest ok i odwróciłem głowę w stronę szyby, oryginalny materiał jest nagrany do góry nogami bo tak musiałem trzymać telefon...
Gdyby nie kwadraty, które jak pisałem musiałem załączyć byłoby doskonale widać jak ksiądz podczas masturbacji zerka co chwila w lewo po skosie, tam siedziały młode dziewczyny w wieku około 19-22 lata, ale dla mnie to w sumie bez znaczenia kto by tam siedział.

Nie będę odpowiadał na żadne pytania, chciałem tylko sprostować to co widziałem.

Aby się uwiarygodnić: https://i.sadistic.pl/pics/17e933bdccfe.jpg
Pozdrawiam

ncsic

2013-06-26, 22:40
Fejk jak ch*j :-?

VonHaiPaue

2013-06-26, 22:41
spokozioom napisał/a:

Witam.
Jestem autorem tego nagrania, nie będę się rozpisywał odpowiem tylko na kilka zarzutów pod moim adresem które padły w komentarzach.

Posiadam nagranie w wersji bez cenzury, ocenzurowałem je dlatego, że w Polskim prawie niedozwolone jest upublicznianie wizerunku jakiejkolwiek osoby niepublicznej pod karą (jaką dokładnie nie wiem)

Chciałem nagłośnić sprawę ponieważ pisałem do TVN Uwaga oraz Polsat Interwencja i nie było żadnego odzewu, jeśli którakolwiek ze stacji lub inne osoby zdolne cokolwiek z tym zrobić będą zainteresowane tematem udostępnię wersje bez cenzury, ale wtedy i tylko wtedy, a nie na żądanie byle pierwszego lepszego forumowicza - Nie wierzysz w to uważasz to za fake? Myśl co chcesz ja wiem co widziałem...

Piszecie w komentarzach, że jakim cudem ksiądz nie skumał się, że go nagrywam, mianowicie...
Włożyłem telefon między kolana (skrzyżowane nogi) zerknąłem czy jest ok i odwróciłem głowę w stronę szyby, oryginalny materiał jest nagrany do góry nogami bo tak musiałem trzymać telefon...
Gdyby nie kwadraty, które jak pisałem musiałem załączyć byłoby doskonale widać jak ksiądz podczas masturbacji zerka co chwila w lewo po skosie, tam siedziały młode dziewczyny w wieku około 19-22 lata, ale dla mnie to w sumie bez znaczenia kto by tam siedział.

Nie będę odpowiadał na żadne pytania, chciałem tylko sprostować to co widziałem.
Pozdrawiam



To opisz sytuacje i wyślij im z załącznikiem filmik ze znakiem wodnym sadistic.pl

Niezła reklama by była :D

an...........81

2013-06-26, 23:00
jakim cudem się tym żaden tvn itp. tym nie zainsteresował ??? oni uwielbiają takie rzeczy

spokozioom

2013-06-26, 23:01
Nie wiem też zadaje sobie to pytanie pisałem nawet do superstacji...

Plecionkarz

2013-06-26, 23:02
oj tam masturbuje, komu nigdy nie stanął podczas jazdy niech pierwszy rzuci kamień ;)

VonHaiPaue

2013-06-26, 23:03
Wrzuć to na yt i daj dostęp moherom do internetu to będzie afera na cały kraj:)

enduser

2013-06-26, 23:08
Cytat:

Myślę jednak, że to jacyś przebierańcy, choć jak wiadomo wszędzie znajdą się jacyś popaprańcy, ale w sutannie i w pociągu obok kogoś innego? Chyba wystarczy chwile pomyśleć, równie dobrze mógłby iść do toalety etc. Swoją drogą uważam, że księża powinni mieć żony... niestety naturę trudno oszukać.




Do toalety hehe (SKM)

logik93

2013-06-26, 23:10
Chciał się wybielić :kkkpotrzask:

radek_suchy

2013-06-26, 23:22
to nie ksiądz tylko batman :D

nie weszlo

2013-06-26, 23:25
Też Wam tak nogi chodzą jak walicie?