18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz masturbuje się w kolejce SKM w Trójmieście

Mathio • 2013-06-26, 20:06


To już jest gruba przesada :idzwch*j:

dback

2013-06-27, 10:20
@up ale co niby ma udowadniać to zdjęcie?

anetamineta

2013-06-27, 10:41
pokazac ryj tego złoczynca

CiałoObce

2013-06-27, 10:48
dajcie wincyj na tace to może będzie ich na chusteczki stać, żeby sie wycierać mogli, co za świat

Mathio

2013-06-27, 10:52
Cytat:

Witam.
Jestem autorem tego nagrania, nie będę się rozpisywał odpowiem tylko na kilka zarzutów pod moim adresem które padły w komentarzach.

Posiadam nagranie w wersji bez cenzury, ocenzurowałem je dlatego, że w Polskim prawie niedozwolone jest upublicznianie wizerunku jakiejkolwiek osoby niepublicznej pod karą (jaką dokładnie nie wiem)

Chciałem nagłośnić sprawę ponieważ pisałem do TVN Uwaga oraz Polsat Interwencja i nie było żadnego odzewu, jeśli którakolwiek ze stacji lub inne osoby zdolne cokolwiek z tym zrobić będą zainteresowane tematem udostępnię wersje bez cenzury, ale wtedy i tylko wtedy, a nie na żądanie byle pierwszego lepszego forumowicza - Nie wierzysz w to uważasz to za fake? Myśl co chcesz ja wiem co widziałem...

Piszecie w komentarzach, że jakim cudem ksiądz nie skumał się, że go nagrywam, mianowicie...
Włożyłem telefon między kolana (skrzyżowane nogi) zerknąłem czy jest ok i odwróciłem głowę w stronę szyby, oryginalny materiał jest nagrany do góry nogami bo tak musiałem trzymać telefon...
Gdyby nie kwadraty, które jak pisałem musiałem załączyć byłoby doskonale widać jak ksiądz podczas masturbacji zerka co chwila w lewo po skosie, tam siedziały młode dziewczyny w wieku około 19-22 lata, ale dla mnie to w sumie bez znaczenia kto by tam siedział.

Nie będę odpowiadał na żadne pytania, chciałem tylko sprostować to co widziałem.

Aby się uwiarygodnić: https://i.sadistic.pl/pics/17e933bdccfe.jpg
Pozdrawiam



Zdjęcie przedstawia dowód posiadania przez domniemanego autora oryginału nieocenzurowanego.
Można to wydedukować choćby z tego ze piksele zamazują włosy na tym zdjęciu jednak je widzimy...

spokozioom

2013-06-27, 11:59
Piszcie ile wlezie, że fake, dla mnie to bez znaczenia byleby osoba na filmie się znalazła i brawo dla kolegi wyżej za używanie mózgu, chyba jedna z niewielu osób tutaj, które o tym pomyślały...

vladimir115

2013-06-27, 13:26
woland napisał/a:

100% ksiądz. Tylko oni noszą takie obciachowe plecaki jak ten obok niego :lol:


nie tylko, to jest targus - plecak na laptopa

kostek

2013-06-27, 13:28
Musiał spuścić z krzyża

MudPie

2013-06-27, 13:40
Nawet jakby wstawił nieocenzurowane dalej niczego by to nie udowadniało..

sayhuggy

2013-06-27, 13:45
Jak dla mnie to jest akcja jakiejś nienawistnej hołoty. Trzeba być naprawdę poważnie chorym psychicznie, żeby sobie szlifować maczugę publicznie, no bądźmy rozsądni.. ;-)

Sick_Stick

2013-06-27, 13:52
a co to mało zboków lata po świecie i zapinają się w publicznych? Mają coś nie tak z czerepem i sprawia im to przyjemność, taka adrenalinka...
pie**olicie o fejkach jakbyście się wczoraj urodzili i nie ogarniali jaki ten świat jest chory.

KN1

2013-06-27, 13:55
Ostatnie namarszczenie :D :D :D

Tygrys979

2013-06-27, 14:05
FrasQs napisał/a:

Jestescie tacy sadystyczni,obrażacie ksieży hoho,teraz widać kto będzie opie**alał lachy ciapatym jak wkrocza do naszego kraju,widze chętnych nie brakuje.

Wygląda mi na to że jesteś pierwszy w kolejce :D

vajron

2013-06-27, 14:35
Jak żul może walić sobie w tramwaju to czemu nie ksiądz w SKM'ce? Posmarujcie sobie katole dupy odpowiednią maścią... Jesteście tacy słabi, że nie potraficie dopuścić możliwości, że na tym świecie oprócz lewaków inni ludzie też zdarzają się źli/pie**olnięci

soadrocks

2013-06-27, 14:44
jak dla mnie to fejk. Ciężko uwierzyc zeby ten rzekomy ksiadz robił to przy wszystkich, tym bardziej że prawdopodobnie widziałby telefon którym jest nagrywany.