18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz go wyruchał w dupę jak był młody

Leworeczny • 2023-03-11, 23:41
znalezione na jakimś discordzie, jak było to do kosza.


dżonyłojlker

2023-03-12, 00:00
Tyle razy pisałem, że z tymi długowłosymi jest coś nie tak. To mi frajery pisali, że jestem głupi i pie**olili coś o wikingach. To macie swoich wikingów, kurza stopa.

diacon

2023-03-12, 00:04
Gdzieś na forum czytałem, że płacą takim pojebom, aby powiedzieli przed kamerami że ksiądz ich molestował itp itd. To jakiś lewacki ruch, jakaś komunistyczna organizacja która walczy z kościołem i każdym który myśli inaczej niż oni. Ja nie rozumiem lewaków, walczą z księżmi pedofilami, a dopuszczają LGBT+++ która też gwałci dzieci. Jakiś totalny dramat.

darek1234

2023-03-12, 00:49
diacon napisał/a:

Gdzieś na forum czytałem, że płacą takim pojebom, aby powiedzieli przed kamerami że ksiądz ich molestował itp itd. To jakiś lewacki ruch, jakaś komunistyczna organizacja która walczy z kościołem i każdym który myśli inaczej niż oni. Ja nie rozumiem lewaków, walczą z księżmi pedofilami, a dopuszczają LGBT+++ która też gwałci dzieci. Jakiś totalny dramat.



Żartujesz czy masz coś z deklem?

Babosz

2023-03-12, 00:51
Ewidzialem chyba ze 100 filmikow ecpu i ani jednego ksiedza zlapanego. A w tefauenie hak leming oglada to potem mysli że wiekszosc takich przestepstw to ksieza. Lewica ma potezne media.

willoo

2023-03-12, 01:41
Nie wiem jak Wy, ale ja mu wierze....

xxmercy

2023-03-12, 01:43
większość księży to pedofile, więc w sumie możliwe, że gość prawdę mówi

boguslaw1234

2023-03-12, 01:56
diacon napisał/a:

Gdzieś na forum czytałem, że płacą takim pojebom, aby powiedzieli przed kamerami że ksiądz ich molestował itp itd. To jakiś lewacki ruch, jakaś komunistyczna organizacja która walczy z kościołem i każdym który myśli inaczej niż oni. Ja nie rozumiem lewaków, walczą z księżmi pedofilami, a dopuszczają LGBT+++ która też gwałci dzieci. Jakiś totalny dramat.



Mi np. płacą ruscy za to, że jadę po barderlandzie i ukrach...

KoniecZartow

2023-03-12, 01:59
boguslaw1234 napisał/a:

Mi np. płacą ruscy za to, że jadę po barderlandzie i ukrach...



:/ Tobie za to płacą?


j***ć upa :krejzi:

pazuzu

2023-03-12, 02:06
diacon napisał/a:

Gdzieś na forum czytałem, że płacą takim pojebom, aby powiedzieli przed kamerami że ksiądz ich molestował itp itd. To jakiś lewacki ruch, jakaś komunistyczna organizacja która walczy z kościołem i każdym który myśli inaczej niż oni. Ja nie rozumiem lewaków, walczą z księżmi pedofilami, a dopuszczają LGBT+++ która też gwałci dzieci. Jakiś totalny dramat.



A ja czytałem gdzieś na forum że płaca pojebom zeby na sadisticu bronili kościoła i ksiezy. To jakiś prawacki ruch który walczy z każdym kto nie popiera kościoła. Ja nie rozumiem prawakow walczą z LGBT który jest niby zboczony a bronią pedofilow w kościele. Jakiś totalny dramat :-)

smc

2023-03-12, 02:06
Mi płacili sk***ysyny, żebym się dobrze uczył. Stypendia, nagrody, konkursy, pierwsza pensja ponad 10k.... W ch*j lewej kasy.

Do tej pory nie wiem, o co im chodzi, przecież narkotyki aż tyle nie kosztują...

PsikutaBezS

2023-03-12, 02:39
Myślałem że od zwalczania pedofili jest policja i prokuratura a nie kościół...