18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz go wyruchał w dupę jak był młody

Leworeczny • 2023-03-11, 23:41
znalezione na jakimś discordzie, jak było to do kosza.


TrolaTrola

2023-03-12, 15:13
Kurdę, za wczesnie odjechał. On tam na końcu dodał "i spodobało mi się".

700_LTA

2023-03-12, 16:09
Przyszly kandydat do PE, tak się przechodzi etapy kariery politycznej w Brukseli.

7wporzondku

2023-03-12, 17:41
Kolejny dzień kolejny psyop

sadol001

2023-03-12, 19:27
700_LTA napisał/a:

Przyszly kandydat do PE, tak się przechodzi etapy kariery politycznej w Brukseli.



musi się do prawackich konserwatystów zapisać, oni lubią goli ganiać po mieście

Banksy

2023-03-12, 19:59
Ale on ma pipe

mazga50

2023-03-12, 22:59
diacon napisał/a:

Gdzieś na forum czytałem, że płacą takim pojebom, aby powiedzieli przed kamerami że ksiądz ich molestował itp itd. To jakiś lewacki ruch, jakaś komunistyczna organizacja która walczy z kościołem i każdym który myśli inaczej niż oni. Ja nie rozumiem lewaków, walczą z księżmi pedofilami, a dopuszczają LGBT+++ która też gwałci dzieci. Jakiś totalny dramat.



Po prostu niszczą konkurencję, bo za dużo do pedałowania nie zachęcili tymi marszami.

patrykw17

2023-03-12, 23:23
diacon napisał/a:

Gdzieś na forum czytałem, że płacą takim pojebom, aby powiedzieli przed kamerami że ksiądz ich molestował itp itd. To jakiś lewacki ruch, jakaś komunistyczna organizacja która walczy z kościołem i każdym który myśli inaczej niż oni. Ja nie rozumiem lewaków, walczą z księżmi pedofilami, a dopuszczają LGBT+++ która też gwałci dzieci. Jakiś totalny dramat.



wstawaj, zesrałeś się

unreall

2023-03-13, 15:25
diacon napisał/a:

Gdzieś na forum czytałem, że płacą takim pojebom, aby powiedzieli przed kamerami że ksiądz ich molestował itp itd. To jakiś lewacki ruch, jakaś komunistyczna organizacja która walczy z kościołem i każdym który myśli inaczej niż oni. Ja nie rozumiem lewaków, walczą z księżmi pedofilami, a dopuszczają LGBT+++ która też gwałci dzieci. Jakiś totalny dramat.



Twój komentarz i piwa za niego to dramat.

to...........10

2023-03-29, 01:50
diacon napisał/a:

Gdzieś na forum czytałem, że płacą takim pojebom, aby powiedzieli przed kamerami że ksiądz ich molestował itp itd. To jakiś lewacki ruch, jakaś komunistyczna organizacja która walczy z kościołem i każdym który myśli inaczej niż oni. Ja nie rozumiem lewaków, walczą z księżmi pedofilami, a dopuszczają LGBT+++ która też gwałci dzieci. Jakiś totalny dramat.



Dodaj, że to było forum prania mózgów kościelną propagandą :D

M883

2023-12-28, 00:59
darek1234 napisał/a:

Żartujesz czy masz coś z deklem?



Niekoniecznie żartował. Sam znam sytuację, gdzie ludzie próbowali wmówić księdzu, że kogoś molestował. Pewnie liczyli, że jak kilku obejdą, to trafią jakiegoś w ciemno.