18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz go wyruchał w dupę jak był młody

Leworeczny • 2023-03-11, 23:41
znalezione na jakimś discordzie, jak było to do kosza.


Pa...........el

2023-03-12, 05:59
diacon napisał/a:

Gdzieś na forum czytałem, że płacą takim pojebom, aby powiedzieli przed kamerami że ksiądz ich molestował itp itd. To jakiś lewacki ruch, jakaś komunistyczna organizacja która walczy z kościołem i każdym który myśli inaczej niż oni. Ja nie rozumiem lewaków, walczą z księżmi pedofilami, a dopuszczają LGBT+++ która też gwałci dzieci. Jakiś totalny dramat.



Całe to LPG+ napędzają komuniści i żymianie którzy od zawsze walczą z kościołem. Religia to tożsamość a tożsamość to zło które stoi na drodze globalnej wioski. Nie da się centralnie zarządzać tyloma różnymi nacjami i kulturami więc trzeba z ludzi zrobić bezkształtną, jednomyślną masę i tym jest właśnie ideologia gender.

GaryP

2023-03-12, 07:44
Leworęczny wyłącz tvn bo ci szkodzi

Cipczan

2023-03-12, 07:55
xxmercy napisał/a:

większość księży to pedofile, więc w sumie możliwe, że gość prawdę mówi



I dziękuj Bogu. Gdyby nie to, Ciebie by nie było.

bishfinger

2023-03-12, 08:29
typ jest wiarogodny jak TVN

Pentoser

2023-03-12, 08:50
Byly larpy z obrony konstytucji teraz z ofiar pedofilii. Mlody czlowiek swoim zachowaniem chcialby zwrocic uwage na problem o ktorego istnieniu nie wiedzial do niedawna.

Exyou

2023-03-12, 09:00
diacon napisał/a:

Gdzieś na forum czytałem, że płacą takim pojebom, aby powiedzieli przed kamerami że ksiądz ich molestował itp itd. To jakiś lewacki ruch, jakaś komunistyczna organizacja która walczy z kościołem i każdym który myśli inaczej niż oni. Ja nie rozumiem lewaków, walczą z księżmi pedofilami, a dopuszczają LGBT+++ która też gwałci dzieci. Jakiś totalny dramat.



Lewactwo marksistowskie chce zniszczyć kościół i wiarę żeby już doszczętnie świat stanął na ch*ju, o to im chodzi. A te głupie cymbały ludzkie im przyklaskują.

papencjusz

2023-03-12, 09:18
Babosz napisał/a:

Ewidzialem chyba ze 100 filmikow ecpu i ani jednego ksiedza zlapanego. A w tefauenie hak leming oglada to potem mysli że wiekszosc takich przestepstw to ksieza. Lewica ma potezne media.



Czy któryś z filmików ecpu był nagrywany od zakrystii ? Mają lepsze sposoby werbowania, a tam fundacja ecpu nie ma wstępu.

kris1978

2023-03-12, 09:22
To facet czy baba, bo ch*ja tam widać. Sorry, nie widać :mrgreen:

Sztruks

2023-03-12, 10:08
Nie jestem jakiś święto jebliwy ale te ostatnie sytuacje z kościołem są podejrzane, Afera z Janem Pawlem 2 dlaczego akurat teraz wyszła? Teraz to? To jest celowa zagrywka masonerii żeby ludzie się odwrócili od Boga… Te ostatnie przypadki z Kamilka i kobieta z PKP to nie przypadek.

Brocha

2023-03-12, 10:21
diacon napisał/a:

Gdzieś na forum czytałem, że płacą takim pojebom, aby powiedzieli przed kamerami że ksiądz ich molestował itp itd. To jakiś lewacki ruch, jakaś komunistyczna organizacja która walczy z kościołem i każdym który myśli inaczej niż oni. Ja nie rozumiem lewaków, walczą z księżmi pedofilami, a dopuszczają LGBT+++ która też gwałci dzieci. Jakiś totalny dramat.


Jak wam prawicowym przyglupom mało potrzeba


:lol: Powinni was wszystkich znaczyć cebulę, pie**olone przyglupy

htp

2023-03-12, 11:11
Brocha napisał/a:

Jak wam prawicowym przyglupom mało potrzeba
Powinni was wszystkich znaczyć cebulę, pie**olone przyglupy



To nie są prawicowcy. To określenie już dawno utraciło właściwe znaczenie.

TylkoPiSResztaToKurwy

2023-03-12, 11:55
diacon napisał/a:

Gdzieś na forum czytałem, że płacą takim pojebom, aby powiedzieli przed kamerami że ksiądz ich molestował itp itd. To jakiś lewacki ruch, jakaś komunistyczna organizacja która walczy z kościołem i każdym który myśli inaczej niż oni. Ja nie rozumiem lewaków, walczą z księżmi pedofilami, a dopuszczają LGBT+++ która też gwałci dzieci. Jakiś totalny dramat.



Co to za różnica czy ultralewo czy ultraprawo, obydwie strony zbierają elektorat debili

Mokebe

2023-03-12, 12:46
diacon napisał/a:

Gdzieś na forum czytałem....



Źródło: jakieś forum

Dawno się tak nie uśmiałem



:-D



:-D

DziadMróz

2023-03-12, 13:47
Sprawa jest innego rodzaju. Wszelkiej maści zboki przypie**alają się do kościoła, bo od początku istnienia wskazuje, że tego typu zachowania i pedalstwo to grzech. Czyli, że nie można tego robić, bo będą złe konsekwencje.

Wiewór

2023-03-12, 14:03
diacon napisał/a:

Gdzieś na forum czytałem, że płacą takim pojebom, aby powiedzieli przed kamerami że ksiądz ich molestował itp itd. To jakiś lewacki ruch, jakaś komunistyczna organizacja która walczy z kościołem i każdym który myśli inaczej niż oni. Ja nie rozumiem lewaków, walczą z księżmi pedofilami, a dopuszczają LGBT+++ która też gwałci dzieci. Jakiś totalny dramat.


Źródło instytut danych z dupy.
Kościół włączy z Polska.