18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kryas Joel - żydowskie bydło

bo...........cz • 2013-01-04, 02:36
Wrzucam film obrazujący społeczność ortodoksyjnych żydów, która osiedliła się godzinę drogi on Manhattanu. Trochę długi ale może ktoś będzie chciał obejrzeć a może nawet się mu spodoba.

Od siebie mogę powiedzieć, że pracuję w tej wiosce jako taksówkarz (jest tutaj kilka imigranckich firm). Film nieco stary ale tak na prawdę niewiele się zmieniło. Znam tych ludzi bardzo dobrze. I jedyne co mogę powiedzieć: szczerze ich nienawidzę. To właściwie bydło nie ludzie. Jak kogoś zainteresuję to mogę wrzucić trochę własnych materiałów.

Może ktoś wpadnie w końcu na pomysł, żeby tam bombę zrzucić bo lęgną się jak szczury.

W stanie Nowy Jork jest takich miasteczek od zaj***nia. Ale to jest chyba najbardziej zamknięte.

Cieszę się, że już niedługo stąd sp***alam :)


bionicle93

2013-01-04, 03:03
A gdzie 'angielski na poziomie X wymagany'? Teraz sie nacialem i sluchalem 20 minut, nic nie zrozumialem, wystapie o odszkodowanie ze stracony czas, poniewaz czas to pieniadz. Oh, jaki ja biedny, dlaczego nie ma napisow, nie kazdy musi znac angielski!

Dobry film, piwko.

WatainFan

2013-01-04, 05:37
Prosimy o wlasne materialy

whorejp

2013-01-04, 06:28
Koniec Świata napisał/a:

To coś jak u nas mohery...



Nie, to coś jak u nas wszechobecne lewactwo :kupa:

wasiuu

2013-01-04, 09:42
Wy też czujecie takie narastające wk***ienie i chęć przyj***nia każdemu z nich w ryj, a potem frustracje, że przecież się nie da? I ch*j, nerwy z rana zszargane.

Re...........ms

2013-01-04, 10:01
chłopie nie możesz znienawidzić całej nacji przez grupę ortodoxów :D jeździsz taryfą tam z własnego wyboru.. nikt ci nie kazał a co do ortodoxów to wszyscy inny żydzi też ich nie lubią :P

byłem w izraelu i widziałem raz jak koleś w biały dzień, jakiś ortodox (to co wyżej) zaczął się burzyć do żyda z chabadu (z tych ucywilizowanych) i ten z chabadu mimo, że był religijny to nie chciało mu się z nim gadać i przyj***ł ortodoxowi w ryj a z gestykulacji wyczytałem coś w stylu "wypie**alaj" :D

szkoda tylko, że nie rozumiałem o co poszło :p

karfi

2013-01-04, 10:29
Każdy radykalizm jest "ch*jowy" czy to prawicowy,lewicowy,muzłumański ,żydowski czy chrześcijański. JŻS.

masaj990

2013-01-04, 10:51
Pytanie do eksperta, czemu wszyscy żydzi na tym filmiku mają dziwnie wyj***ne zęby do przodu ? :emo:

Dawaj materiały własne :D

stankry

2013-01-04, 10:57
tam był żyd z zespołem downa?
a mówią, że złego diabli nie biorą ...

Mr.Drwalu

2013-01-04, 11:14
Od zaranie dziejów jest problem z żydami w każdym zakątku świata. :hitler:
Tylko, że ludziom bez własnego mózgu wcisnęło się ch*jową propagandę aby być tolerancyjnym. Więcej syjonistycznej TV i gazet. ;)

blackluck

2013-01-04, 11:42


Prosimy o Twój własny material ! ; )

rucek

2013-01-04, 11:50
wiecej gazu szofer wiecej gazu !!

rawpanic

2013-01-04, 11:51
10:10

zyda z downem to ja jeszcze nie widzialem :-D

piwo!