18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kryas Joel - żydowskie bydło

bo...........cz • 2013-01-04, 02:36
Wrzucam film obrazujący społeczność ortodoksyjnych żydów, która osiedliła się godzinę drogi on Manhattanu. Trochę długi ale może ktoś będzie chciał obejrzeć a może nawet się mu spodoba.

Od siebie mogę powiedzieć, że pracuję w tej wiosce jako taksówkarz (jest tutaj kilka imigranckich firm). Film nieco stary ale tak na prawdę niewiele się zmieniło. Znam tych ludzi bardzo dobrze. I jedyne co mogę powiedzieć: szczerze ich nienawidzę. To właściwie bydło nie ludzie. Jak kogoś zainteresuję to mogę wrzucić trochę własnych materiałów.

Może ktoś wpadnie w końcu na pomysł, żeby tam bombę zrzucić bo lęgną się jak szczury.

W stanie Nowy Jork jest takich miasteczek od zaj***nia. Ale to jest chyba najbardziej zamknięte.

Cieszę się, że już niedługo stąd sp***alam :)


Rottensparrow

2013-01-04, 18:34
W czasie wojny zgineli prości żydzi i wybitni polacy.

Radoslav77

2013-01-04, 22:24
Cytat:

Od siebie mogę powiedzieć, że pracuję w tej wiosce jako taksówkarz


W 20:00 minucie to twoja taksówka? :-D

Pitbull91

2013-01-05, 01:20
Są ci co mówią aby się martwić o brudasów, i są ci którzy mówią że żydki są prawdziwym problemem. Ja proponuje pomyśleć wielopoziomowo i pomartwić się wszystko naraz tzw.
o stan gospodarczy i polityczny Polski,
o emigracje młodych na zachód,
o imigracje brudasów ze wschodu,
o "New order" (wielki plan żydków) i ostateczne rozwiązanie problemu żydków,
o wojnę pomiędzy brudasami i gazosceptykami,

Do czego bije, zróbcie zbiorczy z tymi tematami i tam się k***a wyżalajcie. "Polaczki" j***ne !

Pa...........‚y

2013-01-05, 16:15
Najlepiej, ciągnąć kasę państwową, robić przekręty i skubać ludzi, ale zamknąć się we własnym gronie. Co z tego, że w stanach, mnie wkurza. Żydki zawsze wspierają swoich patrząc w koło kogo tylko nie oskubać, swoim pomogą zawsze i to ich siła. Zrozumiałe, ale strasznie kurewskie. Polacy chronili ich w czasie wojny wiele ryzykując, ale czy żyd pomógłby komuś gdyby sytuacja była odwrotna? Trochę wątpię.

Pitbull91 napisał/a:

Są ci co mówią aby się martwić o brudasów, i są ci którzy mówią że żydki są prawdziwym problemem. Ja proponuje pomyśleć wielopoziomowo i pomartwić się wszystko naraz tzw.
o stan gospodarczy i polityczny Polski,
o emigracje młodych na zachód,
o imigracje brudasów ze wschodu,
o "New order" (wielki plan żydków) i ostateczne rozwiązanie problemu żydków,
o wojnę pomiędzy brudasami i gazosceptykami,

Do czego bije, zróbcie zbiorczy z tymi tematami i tam się k***a wyżalajcie. "Polaczki" j***ne !


Tak, zamknąć oczy sobie to za mało, innym też byś chciał. Kogo i dlaczego nazywasz "Polaczkiem j***nym"? Każdego kto widzi więcej i nie boi się o tym mówić? Przecież jeśli ktoś widzi problem i chce o nim rozmawiać to jest zły, jakby sam go tworzył, trzeba odizolować i zamknąć w jednym temacie. Stan gospodarczy Polski, emigracje i imigracje, przecież nic ważnego, nie warto rozmawiać... Obejrzyj sobie skaczące kotki i inne śmieszne filmiki, jeśli nie pasuje Ci dyskusja, w której ktoś może mieć inne zdanie.