18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kryas Joel - żydowskie bydło

bo...........cz • 2013-01-04, 02:36
Wrzucam film obrazujący społeczność ortodoksyjnych żydów, która osiedliła się godzinę drogi on Manhattanu. Trochę długi ale może ktoś będzie chciał obejrzeć a może nawet się mu spodoba.

Od siebie mogę powiedzieć, że pracuję w tej wiosce jako taksówkarz (jest tutaj kilka imigranckich firm). Film nieco stary ale tak na prawdę niewiele się zmieniło. Znam tych ludzi bardzo dobrze. I jedyne co mogę powiedzieć: szczerze ich nienawidzę. To właściwie bydło nie ludzie. Jak kogoś zainteresuję to mogę wrzucić trochę własnych materiałów.

Może ktoś wpadnie w końcu na pomysł, żeby tam bombę zrzucić bo lęgną się jak szczury.

W stanie Nowy Jork jest takich miasteczek od zaj***nia. Ale to jest chyba najbardziej zamknięte.

Cieszę się, że już niedługo stąd sp***alam :)


bo...........cz

2013-01-04, 12:26
@up

Tutaj jest bardzo dużo Żydów z downem. Nawet są dwie takie duże szkoły dla nich (jedna dla chłopców druga dla dziewczynek). Wszystko dlatego, że się żenią w rodzinie, żeby majątku nie dzielić. Na i w co drugiej rodzinie downy są.

Ci z downem są nawet sympatyczni, takie pocieszne bydlątka :)

LICH0

2013-01-04, 13:05
Jakie to brzydkie...

genghiskhan

2013-01-04, 13:06
karfi napisał/a:

Każdy radykalizm jest "ch*jowy" czy to prawicowy,lewicowy,muzłumański ,żydowski czy chrześcijański. JŻS.


Jedzmy Żryjmy Sałatki? :lodowka:

Kawagawa

2013-01-04, 13:24
Swoją drogą jest jakiś defekt w myśleniu Żydów, jeśli doprowadzają do mutacji genetycznych, ale jak się uparli to ich sprawa.

Inna sprawa, czy Oni płacą podatki itd, co Oni wnosza do społeczności jako takiej, bo z tego co usłyszalem to wszyscy korzystają z pomocy społecznej( podatków społeczności z którą nie chcą się asymilować)?

No i trzeba sprawa, czy robią coś złego innym oprócz tego że ewentualnie sa pasożytami?

anonymousm

2013-01-04, 13:31
Oni mają wiele wspólnego z sadisticowymi specami od polityki: Nienawidzą Izraela.

(Uważają świecie żydowskie państwo za bluźnierstwo. Prawdziwy Izrael powinien być odtworzony przez Mesjasza.)

Neruviel

2013-01-04, 13:35
A ja nic nie słysze o.0 dźwięk włączony, uprzedzam

ru_ziolo

2013-01-04, 13:48
Ich ojczyzną Auschwitz ich domem piec.

szymon_g

2013-01-04, 13:59
k***a- wybudowali sobie miasteczko od zera. stworzyli sobie wlasne firmy uslugowe (?) (w sensie- o linie autobusowe mi chodzi etc). nikt do mieszkania w tejze miejscowosci nikogo nie zmusza.
rozumiem, ze nagle w tej sprawie nie ma tutaj liberalow?

~CanesPL

2013-01-04, 14:48
bionicle93 napisał/a:

dlaczego nie ma napisow, nie kazdy musi znac angielski!


Nie ma, bo uploader ich nie obsługuje.

watch?v=6OEqRTXyGfw

Ikonka: Napisy>Przetłumacz napisyBETA>Polski-Polski


Dasz radę, czy stworzyć prezentację? :roll:

Janken

2013-01-04, 15:05
Ja to bym się bardziej martwił lewakami i muzułmanami wpie**alającymi się do Europy z każdej strony

Kwadrans

2013-01-04, 15:20
@boroborewicz


Czy tam telewizje zaczynają juz cokolwiek mówic o zagrożeniu z tolerancji? Opowiedz,cos.

@boroborewicz

Czy tam telewizje zaczynają już coś mowić o konsekwencjach tej tolerancji? Opowiedz coś.

F-ICE

2013-01-04, 15:59
@UP Z tym że przyzwolenie na takie coś dają właśnie żydzi

Jackus

2013-01-04, 16:18
Nie wiem po co ta spina u Polaków w Polsce. Przecież to się dzieje w USA. Spytajmy indiań co sądzą na temat nie tylko Żydów, ale przede wszystkim Anglików, Włochów, Irlandczyków, Hiszpanów, którzy im się wprosili. Tworząc "kraj wolności"

slonzok

2013-01-04, 16:23
gdyby ich Adi nie wyj***l z Europy, byloby dokladnie to samo. Wszyscy by pod zydami robili w Europie.

Koniec Świata

2013-01-04, 18:30
whorejp napisał/a:



Nie, to coś jak u nas wszechobecne lewactwo :kupa:



Ale jestes mądry. Już samo słowo ortodoksyjny oznacza, że to ciemnota jak mohery, burasie.