18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka analiza dlaczego dostajemy w pizdę

Towdi • 2012-06-09, 11:24
Jakby jeszcze kogoś dziwiło dlaczego nasze orły mają problem biegać 90min...



:idzwch*j:

.:...........:.

2012-06-09, 11:27
Towdi, sugerujesz aby chodzili na solarium?

ZnanyJakoZaganiacz

2012-06-09, 11:29
Nie wiem co klatka piersiowa ma do biegania :wtf: Może chodzi Ci o opaleniznę?

soadfan

2012-06-09, 11:44
Dżamaló napisał/a:

Nie wiem co klatka piersiowa ma do biegania :wtf: Może chodzi Ci o opaleniznę?



Po prostu widać na załączonym obrazku, że pedałek jest przygotowany fizycznie do granic możliwości, za to nie można powiedzieć tego o orzełku, ma sylwetkę pseudo sportową. Więc jak myślisz, komu będzie się lepiej biegać?

ZnanyJakoZaganiacz

2012-06-09, 11:45
No i ch*j że jest niby przygotowany do fizycznych granic możliwości (?), skoro i tak jest p*zdą? :wtf:

Plewin94

2012-06-09, 11:45
Nie martw się wydolność tlenowa to raczej dwie zupełnie inne rzeczy w skrócie głupie porównanie :)

Towdi

2012-06-09, 11:49
up

Masz rację, ale wydolność tlenową poprawiasz poprzez ćwiczenia dzięki którym uzyskujesz również sylwetkę.

Jak dla mnie to kpina, piłka nożna to jego praca, a Murawski tak wyglądając pokazuje, że tą pracę olewa.

cizia666

2012-06-09, 11:52
Kolega chyba nie wie ze orły z zasady nie biegają...
Orly latają to ptaki

ZareFF

2012-06-09, 11:58
Specjalisci sie k***a znalezli, wydolność tlenowa a otyłosc to dwie inne sprawy? A skad sie czerpie energie aby nosic ten wielki beben i dostarczac mu tlen? Z dupy ?

kaiel

2012-06-09, 12:02
nasz jest koloru amelionowego i ch*j

czitek.

2012-06-09, 12:05
Przecież to stare zdjęcie Muraś'ia. W Kazaniu wtedy grał.

ZiomZaZiomem

2012-06-09, 12:15
Można nazywać go p*zdą i pedałem , ale nie można mu odebrać jego przekozackich umiejętności , które posiada . Mimo że go nie lubię uważam , że jest najlepszy w Europie / Świecie na swojej pozycji .

Cogito

2012-06-09, 12:24
ZiomZaZiomem napisał/a:

Można nazywać go p*zdą i pedałem , ale nie można mu odebrać jego przekozackich umiejętności , które posiada . Mimo że go nie lubię uważam , że jest najlepszy w Europie / Świecie na swojej pozycji .



Ostatnio jakaś moda na robienie z siebie debila poprzez spację przed przecinkiem?

ostatni

2012-06-09, 12:24
Limuzyna Tuska mknie prawie przejezdnymi autostradami, helikoptery TVN z lubością filmują przywódcę wśród potiomkinowskich dekoracji ukrywających bankrutujące firmy i rozpadające się szpitale. Każda chwila musi zostać uwieczniona – tak więc TVN pokazuje otwarte dłonią władcy toalety na Euro 2012, w których ma nie zabraknąć już nigdy papieru i mydła. Iście cesarski triumf godny III RP. Rozpoczynają się wielkie igrzyska! Rzymski lud trzeba było utrzymywać w ryzach. Stąd słynne zawołanie „Panem et circenses"– chleba i igrzysk. Tymczasem okazuje się, że polskiemu ludowi wystarczą same igrzyska. Pytanie, na jak długo.

Gdzieś w głębi duszy ciężko nie współczuć Tuskowi. Sprowadzenie polityki do szopki ma swoje konsekwencje. Sytuacja, gdy los rządu uzależniony jest od wyników meczów, nie jest komfortowa. Zimne poty muszą oblewać pierwszego piłkarza III RP. A jeszcze większe koszmary muszą mu się śnić w związku z pytaniem, które padnie po Euro: a gdzie chleb, panie premierze?

Złość ludu to kiepska sprawa, a Unia Europejska może nie chcieć ratować słabego i skorumpowanego cesarzyny, który nie był w stanie nawet spełnić odwiecznego zawołania „Panem et circenses".

iHadToGo

2012-06-09, 12:39
ZareFF napisał/a:

Specjalisci sie k***a znalezli, wydolność tlenowa a otyłosc to dwie inne sprawy? A skad sie czerpie energie aby nosic ten wielki beben i dostarczac mu tlen? Z dupy ?




:shock:
Weź ogarnij dupę, patrząc na twój tok myślenia koleś z nad wagą 5 kilo jest grubasem? Mam nadzieje laleczko, że ci taki koleś z "WIELKIM BĘBENEM" obije kiedyś ryja.