na widok Krystyny srają wszyscy obrońcy świata, na widok Murasia też, ale ze śmiechu

Hahaha doj***ny tekst kolego :D Poprawiłeś mi humor a za to masz browara :D

2012-06-09, 20:50
piwo za tagi xD

!Timon

2012-06-09, 23:46
"Polacy mają potencjał"... no mają. Tylko do wszystkich obrońców naszych leniwych reprezentantów: to nie jest żaden spisek FIFA, że jesteśmy 'aż' na 62 miejscu. Gramy ch*jowo, a czemu gramy ch*jowo to chociażby to zdjęcie odpowiada. Gdybyśmy grali dobrze trwałyby dyskusje dlaczego jesteśmy na miejscu 10 a nie 9 czy 1. Ja o nic innego nie posądzam naszej reprezentacji jak o zwykłe opie**alactwo. Pracują w ch*j za mało i są efekty.

sadystycznie bolesny

2012-06-10, 00:38
MrHT napisał/a:

Ktoś tu pisał, że nie biega się klatką...

To niech spojrzy na sylwetkę lekkoatletów.

Ale fakt faktem to była kwestia bardziej psychologi niż kondycji. Nasi piłkarze przeprowadzali świetne i dynamiczne akcje skrzydłami, ale do 17 minuty. Później tempo spadło i grecy przejęli inicjatywę.
IMHO nasza reprezentacja ma spory potencjał jak nie teraz to za 4 lata.
Pozdro!

Tempo spadło ok. 50 minuty, Grecy byli ściśnięci do końca pierwszej połowy. Nie oddali ani jednego strzału na bramkę Wojtka, więc o czym Ty mówisz. Za 4 lata na Euro będzie tylko 8 drużyn, z wiarą prosto z serca i tak ciężko mieć nadzieję na awans do tak elitarnego grona. Prędzej w 2014 na mistrzostwach świata w Brazylii. Mecz zaj***ł Smuda, nie reagując na sytuację na boisku. Piłkarze dali z siebie wszystko, mimo że m.in. Kubę spaliła presja od początku spotkania. Jestem z nich zajebiście dumny.

!Timon napisał/a:

jesteśmy 'aż' na 62 miejscu. Gramy ch*jowo,

Nie wiem, może grasz ch*jowo. Jesteśmy aż na 62 miejscu, bo 3 lata nie graliśmy meczu o stawkę, a spotkania towarzyskie mają dużo, dużo mniejszy przelicznik. Remis z Grecją na otwarcie Euro dał nam więcej punktów niż towarzyskie potyczki z Koreą, Niemcami i Portugalią razem wzięte. Poza tym co to za zj***na moda patrzeć na miejsce Polski w rankingu FIFA, skoro to miejsce "wypracowała" kadra, którą pamięta tylko Wasyl, Darek Dudka i ewentualnie Kuba Błaszczykowski? Inne pokolenie, inny poziom.

Pracują w ch*j za mało i są efekty.

Bo zaraz pie**olnę na zgryzotę.

9 z 12 piłkarzy, którzy wystąpili w meczu z Grecją, zagrało praktycznie pełny sezon w swoich klubach (od 35 do 55 spotkań, wraz z pucharami), z mniejszymi lub większymi sukcesami:

- AJ Auxerre (Dudka) pełny sezon w bardzo mocnej lidze

Skąd się w Was bierze ta j***na zawiść, żeby mówić, że "za mało pracują i do tego zarabiają gruby hajs?" Jakim sk***ysynem trzeba być, żeby umniejszać ich sukcesy (tak to trzeba nazwać, dla Lewego i spółki sukcesem jest mistrz Niemiec itd., a dla Polanskiego sukcesem było utrzymanie się w lidze - gra cały zespół, a nie jeden zawodnik), skoro ciężko pracowali przez cały sezon?

Mamy fantastyczną kadrę, w meczu z Grecją wyszedł brak doświadczenia (nieumiejętność dostosowania się do sytuacji na boisku, czynność, którą Grecy wykonali perfekcyjnie) oraz skrajny konserwatyzm Smudy (bał się wygrać, bo mógł przegrać).

njuton

2012-06-10, 00:39
Murawski najpierw masę robi później rzeźba

!Timon

2012-06-10, 01:29
@sadystycznie bolesny
k***a dzięki, właśnie uświadomiłeś mi, że jesteśmy najlepsi na świecie. Nie spojrzałem na to nigdy w ten sposób bo ja głupi zawsze myślałem, że trzeba mecze wygrywać.
Jeśli będziemy się porównywać z San Marino to fakt gramy zajebiście, jeśli z Niemcami to gramy ch*jowo. Nie widzę powodu jarać się tym, że 'ktoś jest gorszy'. Przyznaję, samych piłkarzy też nie można winą w 100% obarczać bo tam całe sztaby tęgich głów siedzą układając taktykę i dając złote rady.
I tak pracują dla reprezentacji w ch*j za mało. Za granicą dają z siebie więcej. Nie bawię się w psychologa i nie zastanawiam 'dlaczego' tylko stwierdzam fakt.

2012-06-10, 01:34
k***a śniadania nie jadłeś dzisiaj, że nie potrafisz ze zrozumieniem czytać?

Cytat:

I tak pracują dla reprezentacji w ch*j za mało.

Na czym opierasz tę błyskotliwą tezę?

Cytat:

stwierdzam fakt

ch*ja w portkach narazie stwierdzasz, widzę k***a kolejny pie**olony kibic-sribic, co się budzi raz na cztery lata i nie ma pojęcia o czym mówi.

Marshal

2012-06-10, 01:37

Przyszlosc z przeszloscia Ci sie miesza :P
8 druzyn to kiedys bylo teraz beda 24 druzyny czyli 8 wiecej :P

Jak dla mnie to czego brakowala to zmiany i tych "ludzi z charakterem" i tyle.
Ale Dyzma wie lepiej i to on bedzie rozliczany z tego jak zagraja nasze orly.

Jak dla mnie tak im siadlo bo zle ich przygotowal do tego - innymi slowy zajechal
Np. Wawszyniak zagral chyba z 50+ meczy w tym sezonie - zdarzylo mu sie to po raz pierwszy bo tyle to nasi ligowcy maja na koncie po 2 sezonach w Ekstraklasie...

A wracajac do porownania to pilkarze z zachodu sa lepiej przygotowani fizycznie i to jest fakt a do tego ci najlepsi sa profesjonalistami.. Spojrzmy na Giggsa - ma 36-37 lat a zawala lepiej ode mnie po boisku wydolnosciowo.

2012-06-10, 01:43
Fakt, poj***ło mi się z tymi drużynami. Co do tego:

Cytat:

1. Zwiększenie dystansu (w 1 połowie spokojnie grali klepką, teraz jakieś długie podania ch*je muje, dużo biegania)
2. Duchota na stadionie
3. Zakładam, że nieumyślne, ale rozluźnienie po zdobytej bramce, kontroli nad spotkaniem i gry w przewadze.
4. Znakomita zmiana Salpindigisa i Papadoupulosa
5. Od 60 minuty wypompowani fizycznie, w tym momencie powinny się zacząć zmiany, aby odciążyć środek pola.

W meczu z Rosją dach będzie otwarty, a i presja mniejsza. IMO będzie dużo żwawiej. I generalnie patrząc na pierwszą połowę w wykonaniu biało-czerwonych (specjalnie ponownie obejrzałem dzisiaj), to bardzo dobry poziom, gra podobna jak dzisiaj Holendrów - mimo, że ścisnęli przeciwnika, to byli nieskuteczni. Myślę, że we wtorek mając już jakiś tam bagaż doświadczeni turniejowych, orły Smudy pokażą dwie równorzędne połowy i ugrają przynajmniej jeden punkt.

Marshal

2012-06-10, 01:49
No dobrze ale skoro sami pilkarze z Bundesligi narzekali, ze sa przemeczeni to o czyms to swiadczy.

Z tym dachem pewny? Bo to w koncu UEFA decyduje w zaleznosci od prognoz

Czyli przygotowanie mentalne - akurat tego zapomnialem napisac tam wyzej.
Generalnie chodzi o mentalnosc zwyciezcy - nie wazne jaki przeciwnik my gramy swoje i chcemy im wpakowac jak najwiecej goli. Poki sa w "szoku" po stracie bramki cisniemy bardziej, zeby strzelisc nastepnego - tak grali Ruscy i bylo 4-1 bo chcieli wygrac od samego poczatku.

No i tak jak pisalem ze Dyzma winny. Jak byla kartka to dlaczego Rybus a nie Muras na przyklad. Gdzie Grosicki, Wolski (chociaz tu ostroznie) i Mierzejewski

Ale coz jest jak jest i duza czesc winy jest po stronie PZPN, a tego betonu to sie nie da rozwalic bez wykluczenia Nas z rezgrywek FIFA

2012-06-10, 01:56
Piłkarze z Bundesligi byli przemęczeni ale na zgrupowaniu w Austrii, po powrocie do Polski niejednokrotnie mówili, że są w swojej optymalnej formie. UEFA zezwoliła na otwarcie dachu w momencie, gdy nie pada deszcz. Prognozy pogody są niezłe, więc raczej nie będzie problemu. Nasi wyszli z założeniem, że chcemy od początku wygrać, było to znakomicie widać przecież. Grecy od pierwszej minuty nie wiedzieli co się dzieje, przytłoczeni dopingiem desperacko próbowali odpierać ataki Polaków. Niestety tak agresywna gra naszych reprezentantów niosła za sobą konsekwencje, to jeszcze nie ten poziom, żeby biegać z takim natężeniem przez 90 minut. 75 minut to jest maksimum dla białoczerwonych grających na zachodzie, a co dopiero miał zrobić Murawski czy Boenisch, po godzinie gry byli jak dętka. Jak już mówiłem, wina moim zdaniem leży w 100% po stronie Smudy i sztabu, za brak działań w trakcie gry. Nie wiem co piłkarzom Franz powiedział w przerwie, ale myślę, że to było coś w stylu "utrzymajmy ten wynik". Smutne ale prawdziwe, mieliśmy grać ofensywnie od początku do końca, a Smuda po prostu nie wytrzymał presji, tak bał się przegrać, że nie widział jakie atuty ma na ławce obok siebie.

Marshal

2012-06-10, 02:05
Ogladalem tylko 2 polowe, tak wiec wybacz brak wiedzy odnosnie pierwszej polowy.
No ale skoro ladnie w 1. to w 100% zgodze sie na temat presji - chociaz bardziej moze "balon" napompowany przez "ekspertow" i ogolnie media - brak meczow o stawke zrobil swoje - co z tego ze bylo 0-1 ze Slowacja czy 0-0 z Portugalia jesli (przynajmniej tak mi sie wydaje) bylyby to mecze o punkciki to by nas rozjechali :)

Dyzma psychologa nie potrzebuje bo "on wariatow w kadrze nie ma" - i mamy jego podejscie :)