18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka analiza dlaczego dostajemy w pizdę

Towdi • 2012-06-09, 11:24
Jakby jeszcze kogoś dziwiło dlaczego nasze orły mają problem biegać 90min...



:idzwch*j:

Leothyr

2012-06-09, 14:52
Czesiek181 napisał/a:

@up to jest sadol i użytkownicy lecza kompleksy sami są grubasami.I wyzywają kogoś, ze jest pedałem tylko dlatego ze ma mięśnie i formę.


W sumie to masz rację.
Jeśli wrzucisz do internetu swoje zdjęcie z widoczną muskulaturą od razu zostaniesz zjechany - "dres" "p*zda" "laluś" "metro" itd.
j***ne wieszaki :evil:

Marian Pudzianowski

2012-06-09, 14:57
Uwielbiam czytać komentarze sadolowych frustratów, którzy widzą kolesia z lepszą sylwetką.

ł...........na

2012-06-09, 15:00
Czesiek181 napisał/a:

@up to jest sadol i użytkownicy lecza kompleksy sami są grubasami.I wyzywają kogoś, ze jest pedałem tylko dlatego ze ma mięśnie i formę.


Trzeba wam uzmysłowić jedno.Krystyna zachowuje się jak p*zda (biega jak pedałek,dziwnie demonstruje faul) etc.Nie widzę tutaj nikogo,który określa krystynkę za wygląd.A to,że ty nie ogarniasz i widzisz w nim wzór mężczyzny to :idzwch*j:

Czesiek181

2012-06-09, 15:06
łódźpodwodna napisał/a:


Trzeba wam uzmysłowić jedno.Krystyna zachowuje się jak p*zda (biega jak pedałek,dziwnie demonstruje faul) etc.Nie widzę tutaj nikogo,który określa krystynkę za wygląd.A to,że ty nie ogarniasz i widzisz w nim wzór mężczyzny to :idzwch*j:

pie**olnij sie w czolo frustracie.

kordas

2012-06-09, 15:33
Akurat większość piłkarzy w dzisiejszych czasach zachowuje się jak p*zdeczki na boisku przez co coraz mniej interesuje mnie oglądanie tego sportu. Lekko ktoś ich dotknie na boisku, a padają jakby dostali solidnego cepa, jak wchodzą w pole karne to nawet nie trzeba ich dotykać... ale takie czasy, że jak jakaś aktorzyna wymusi karnego symulując faul, albo dzięki talentowi aktorskiemu przeciwnik dostanie czerwoną kartkę to nie zostanie zjechany za to, że jest pie**oloną aktorzyną tylko będzie wyniesiony do rangi bohatera.
ch*j z tym, że C. Ronaldo umiejętnościami zjada większość naszych na śniadanie, ale dzięki talentowi aktorskiemu jest dla mnie jednym z symboli tego co sprawia, że futbol bywa dla mnie czasami żenującym widowiskiem.

PS. Chociaż gdyby mi płacili chociaż połowę tego co jemu to z chęcią byłbym jeszcze lepszym aktorem i miałbym wyj***ne, że ktoś mnie będzie uważał za p*zdę i aktorzynę :P

typo

2012-06-09, 15:42
Nie wiem jak wy, ale ja tu widzę:

1. Świetnie przygotowanego sportowca, ciało-maszyna.
2. Skandalicznie niski poziom masy mięśniowej u Murawskiego jak na piłkarza, do tego jego niedorozwinięte mięśnie są ukryte pod tłuszczem.

Raz nie chodzi tu o twarz (bo Ronaldo faktycznie ma żelusiowatą aparycję), ale o to co jest pod brodą, aż do stóp, a trzeba być skończonym idiotą, żeby twierdzić, że "nie biega się klatką" i tego typu teksty.
pie**olicie na Cristiano, a gość nie wie co to nuda, nie przepie**ala swojego życia pisząc głupoty na sadolu, w wieku 27 lat ma to, czego inni nie osiągną nigdy, ale pewnie, k***a, przez żel na włosach i pajacowanie na trawie zdobył 100 goli w dwa sezony w Realu.

Ronaldo, Messi, Ibrahimovic, Forlan, czy inni piłkarze tego format to pieprzone maszyny, w paszporcie mogą mieć wpisany rok produkcji, a nie urodzenia :) W bezpośrednim starciu bark w bark z nimi Murawski musi wołać fizjoterapeutę, wyżej wymienieni mogę sobie ewentualnie poleżeć na trawie i pościemniać, ale włos z głowy im nie spadnie. A to jest różnica.

Trzeba szanować ludzi, którzy coś osiągneli, bo pie**olić przed kompem każdy może, a na widok Krystyny srają wszyscy obrońcy świata, na widok Murasia też, ale ze śmiechu.

Marshal

2012-06-09, 15:53
Ee tam Cristiano robi rzezbe a Muras idzie w mase :D

PanHT

2012-06-09, 16:09
Ktoś tu pisał, że nie biega się klatką...

To niech spojrzy na sylwetkę lekkoatletów.

Ale fakt faktem to była kwestia bardziej psychologi niż kondycji. Nasi piłkarze przeprowadzali świetne i dynamiczne akcje skrzydłami, ale do 17 minuty. Później tempo spadło i grecy przejęli inicjatywę.
IMHO nasza reprezentacja ma spory potencjał jak nie teraz to za 4 lata.
Pozdro!

Adder

2012-06-09, 17:35
Nie znam się na piłce nożnej absolutnie, nie oglądam meczów, ale wydaje mi się, że tam się głównie używa nóg... ;p

frostborn

2012-06-09, 17:37
gdyby ich karmili oxandrolonem i winstrolem tez by tak wygladali

klombik

2012-06-09, 17:38
To oni w końcu nogami biegają czy klatą.... :facepalm:

Fazer6

2012-06-09, 17:42
trening,trening i jeszcze raz biegać.

Riv3n

2012-06-09, 17:51
Dżamaló napisał/a:

No i ch*j że jest niby przygotowany do fizycznych granic możliwości (?), skoro i tak jest p*zdą? :wtf:


Ale umie grać czego nie można powiedzieć o tym po prawej.

dlugowieczny

2012-06-09, 17:53
Adder napisał/a:

Nie znam się na piłce nożnej absolutnie, nie oglądam meczów, ale wydaje mi się, że tam się głównie używa nóg... ;p


Brak mi normalnie słów. Jeśli w naszej kadrze są sami tacy mędrcy jak ty, to już mnie nie dziwi ich gra. Żaden ze mnie sportowiec, ale piłkarze oprócz kopania piłki biegają, ale widzę, że trochę jesteś, jak to się poprawnie mówi, opóźniony, więc obrazowo będzie. Na początek biegnij ile sił w nogach z rękami wzdłuż ciała, a następnie przebiegnij ten sam odcinek normalnie machając rękami. To samo zrób kopiąc piłkę. Mam nadzieje, że masz wystarczająco zwojów by to zrozumieć. Na koniec taka mała uwaga, moim zdaniem w każdej dyscyplinie mimo wszystko, przede wszystkim używa się mózgu.