18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krewki pirat z autobusu KZK GOP

daymaker • 2014-10-16, 11:12
Podwójna ciągła, wyprzedzanie przed skrzyżowaniem i wymiana uprzejmości... :)



Miejsce akcji: Katowice
Nie moje, nie było i ch*j....

historiofil

2014-10-16, 15:45
Włączył kierunkowskaz, słychać "pykanie".

karinata

2014-10-16, 15:54
Jeśli włączył kierunkowskaz w 10 sekundzie, tak jak ktoś napisał (nie mam dźwięku :szloch: ), to znaczy że jest dupa, a nie szofer. Jedna z najbardziej wk***iających "niewinnych" rzeczy na drodze - p*zdeczki, które najpierw hamują, a dopiero potem włączają kierunek - mowa oczywiście o większości przypadków, gdy za wcześnie włączony kierunkowskaz nie ma szans nikogo zmylić, bo tak też się zdarza, tyle że rzadko.

Co w żaden sposób nie usprawiedliwia kierowcy autobusu. Pozostaje jeszcze sugerowana zabawa w szeryfa po jakimś uprzednim zajściu, ale to by było jeszcze gorsze - z takimi nerwami chyba lepiej sprawdziliby się przy taczkach. :>

MaczoJuh

2014-10-16, 16:15
@karinata
Idz w ch*j, tacy to najgorsi, zwalnia zwalnia... ty juz go chcesz lewym, a ten nagle kierunek... Albo inna sytuacja, jade ostatnio (dozwolone 90) - lekki korek, 10 aut jedzie 70kmh.. noz k***a... po kolei kazde wzialem, zabieram sie za ostatnie winowajce korku, zaczynam wyprzedzac a ta nagle na moj pas i rowerzyste opie**ala, kiedy ja juz wykonywalem manewr! ledwo wyhamowalem... ofc kobieta prowadzila.

gupi_nik

2014-10-16, 17:01
nawet jak nie mial kierunku to ch*j w dupe autobusiarzowi
pozdrawiam

karinata

2014-10-16, 17:15
MaczoJuh, nie chce mi się :P

szefooo

2014-10-16, 17:18
Horendal napisał/a:

Nagranie oczywiście nie pokazuje co się wcześniej działo ale z rozmowy wnioskuje że mieli jakieś spięcie na drodze już wcześniej więc nagrywający postanowił "nauczyć" czegoś kierowcę autobusu i specjalnie jedzie przed nim powoli blokując drogę. W końcu kierowca autobusu nie wytrzymał i postanowił wyprzedzić w dowolnym miejscu gdzie z naprzeciwka nic nie jechało. Oczywiście moim skromnym zdaniem puściły mu nerwy a koleś o tak słabej psychice nie powinien przewozić innych ludzi i pracować za kierownicą.

Z tego samego powodu nie zobaczyliśmy też dalszej części nagrania. Bo policja ustaliła by kim jest kierowca autobusu i chciała by też nagranie wcześniejsze kiedy to on odj***ł coś kierowcy autobusu. Potwierdza naszą tezę fakt że powiedział " Jadę sobie powolutku" właśnie na złość kierowcy autobusu. Moim zdaniem obu ch*j w dupe. Są siebie warci.

monto

2014-10-16, 17:28
ten bloodwar to jakiś k***a kretyn jest bez prawka chyba

picasso

2014-10-16, 18:06
@ szefooo,
Gość z osobówki "... jadę sobie powolutku..." nie mówi do współpasażerki tylko do babki z którą rozmawia przez telefon. Co raczej wyklucza twierdzenie ,że ten jego tekst potwierdza jego powolną jazdę na złość kierowcy autobusu.
Myślę ,że gość szukał jakiegoś miejsca.
A sam manewr skrętu z lewo nie powinien nikogo normalnego zaskoczyć tym bardziej kierowcę autobusu.

Kopalny

2014-10-16, 18:10
gdzieś wyjechaou gdzieś wyjechaou

wich3r

2014-10-16, 18:10
ślunsk ja pie**ole

KaweX

2014-10-16, 19:56
i dobrze... też bym takiego idiote wyprzedzał
jak się jedzie 20km/h to niech sp***ala na rower albo z buta.

kidi1

2014-10-16, 20:28
Katowice całe są tak zasrane reklamami? Czy to tylko jakaś jedna dzielnica?

baztien90

2014-10-16, 20:38
moje osiedle takie piekne

btw. 100m wczesniej jest zatoczka autobusow.
szczerze to czesto tamtedy jezdze i Ci kierowcy z busow uwazaja, ze w tym rejonie to zawsze maja pierwszenstwo

@up
te reklamy sa glownie na plotach firm - jest tam salon opla, stacja i jakis komis

krzysiek0909

2014-10-16, 21:51
Jakie wyprzedzanie? Na filmiku widać tylko że koleś zatrzymał się na skrzyżowaniu i autobus mało nie wjechał mu w tył. Może było inaczej ale z tego urywku więcej nie da się wywnioskować...

ka...........as

2014-10-16, 23:57
@ Atylla
Nie pozdrawiam "opcji niemieckiej"

@wszyscy inni, a więc normalni
Pewnie zasmucę znawców wszelkich przepisów, ale gdyby doszło do kolizji to sprawcą byłby...
pauza budująca napięcie...
.
.
.
.
Kierowca osobówki!
Kto z Państwa odpowiedział poprawnie?
Kierowca autobusu dostałby mandat za:
wyprzedzanie na podwójnej ciągłej itp, itd, ale główną nagrodę zgarnia gość z osobówki.