18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kręgle wersja hard

pa...........ny • 2012-09-07, 08:53
A mogło być tak fajnie :D , akcja od 0:33.

uladrakula

2012-09-07, 10:12
I to już? Nie no, sadystyczne w ch*j

pa...........ny

2012-09-07, 10:26
uladrakula napisał/a:

I to już? Nie no, sadystyczne w ch*j



A jednak :D .

killerZeWsi

2012-09-07, 11:29
Co to za idioci? Jeżdżą pod domami pierdzącymi Enduro, rozjeżdżają drogi pod domem (popatrzcie jak zawracają, bynajmniej nie delikatnie) i się jeszcze dziwią, że ludzie każą im wypie**alać...

endriu5517

2012-09-07, 14:25
panpowazny napisał/a:



A jednak :D .



A jednak co? Bo jakoś k***a nic nie zauważyłem. Rozj***ł się któryś na płocie? Chłop im w szprychy kijki powkładał i się pozabijali? Weź może panie autor opisz nam co miałeś na myśłi.

Mar0

2012-09-07, 16:49
@up's
Te wypowiedzi są tak idiotyczne, że nie wiem jak to skomentować. Chłopaki jechali po lesie, a to, że ktoś mieszka w lesie i jest dzikusem rzucającym pustakami w kogoś/coś to ma problem z głową, bo ewidentnie widać jak chłopaki jadą i wjechali w ślepą 'uliczkę" a to, że motor 'pierdzi' normalna rzecz [u mnie sąsiadka co dziennie rano do roboty jeździ skuterem i nikomu to nie przeszkadza, a pierdzi jak żaden inny, tak mieszkam na wsi a w 'podwórku' mieszka jakieś 20 rodzin] co do tematu sam bym poszalał na takim crossie jak za łepka na etz'tce.

uladrakula

2012-09-07, 16:54
@up
To, że ktoś mieszka w lesie, to może też znaczyć, że chciał mieć święty spokój. Zwróć uwagę, że to jakiś starszy koleś jest i mogło go to wk***ić do tego stopnia, że pie**olnął pustakiem, zwłaszcza jeśli, na przykład mu piąty raz tamtędy zapie**alali. A to, że Twoja sąsiadka codziennie jeździ skuterem i nikogo to nie wk***ia, to akurat jest niecodzienne, ja bym zaj***ła, jakby mi coś co rano pierdziało pod oknem.

pkh

2012-09-07, 18:30
A co, to jest ich k***a prywatna droga, że zabraniają tam jeździć? Wątpię. A nawet jeśli jest to teren prywatny, to jakim trzeba być bezmózgiem, prostakiem i chamem, żeby rzucać pustakiem w motocyklistę? Rozumiem, że hałasują i może się to nie podobać. I zaorają piasek.. straszne. Na pewno jechali tamtędy pierwszy raz, bo widać, że nie planowali wjechać w ślepą uliczkę. I to jest powód żeby chcieć komuś zrobić krzywdę?
Widać, że to jakiś j***ny oderwany od pługa dziad, który umie tylko jeździć traktorem i karmić kury.

k***a no ludzie! Jak też mieszkam w lesie, przy piaskowej drodze po której często jeżdzą crossami, które brzmią jakby nie miały tłumików. I kurde, ch*j mi do tego, przecież nie jadą po mojej prywatnej drodze, tylko publicznej.

mare30ks

2012-09-08, 14:37
@ up jak bedziesz mial dzieciaka ktory na kazdy obcy dzwiek bedzie reagowal 2godzinnym rykiem, albo bedziesz chcial odpoczac po ciezkim tygodniu tyrania to zmienisz zdanie :)

JezusToŻyd

2012-09-08, 14:40
@up: I posiadanie dziecka usprawiedliwia przyj***nie w kogoś pustakiem? To ja lecę dziecko zrobić będę mógł każdemu przyj***ć!

Panfel

2012-09-08, 14:47
Temu sk***ysynowi z 0:32 co ryje komuś pod płotem to by się należało.

Devon1c

2012-09-08, 14:47
też bym zaj***ł cegłą w takiego, wyrównany podjazd a ci orają

Saint Spear

2012-09-08, 14:48
Ona ma racje, pierdzace enduro z pseudo sportowym tlumikiem, nieraz jeszcze przebitym dla lepszego efektu to nie jest drace jape dziecko. Pozatym ci "kozacy" specialnie tam pojechali go wk***iac, starego dziada, a skonczylo sie tak ze ten garbaty dziad wyszedl z pustakiem a kozaki posp***alaly.

okar19

2012-09-08, 14:48
Jeżeli o kręglach mowa



Sl...........nx

2012-09-08, 14:55
Mar0 napisał/a:

@up's
Te wypowiedzi są tak idiotyczne, że nie wiem jak to skomentować. Chłopaki jechali po lesie, a to, że ktoś mieszka w lesie i jest dzikusem rzucającym pustakami w kogoś/coś to ma problem z głową, bo ewidentnie widać jak chłopaki jadą i wjechali w ślepą 'uliczkę" a to, że motor 'pierdzi' normalna rzecz [u mnie sąsiadka co dziennie rano do roboty jeździ skuterem i nikomu to nie przeszkadza, a pierdzi jak żaden inny, tak mieszkam na wsi a w 'podwórku' mieszka jakieś 20 rodzin] co do tematu sam bym poszalał na takim crossie jak za łepka na etz'tce.



Zacznijmy od tego, że gdyby im zmierzyć poziom decybeli, to każdy z nich ma dowód rejestracyjny do zatrzymania. No chyba, że te pojazdy są niezarejestrowane, to w takim razie, nie mieli prawa się tam poruszać, bo pojazdy nie są dopuszczone do ruchu.

Tak czy inaczej, z ich strony bezprawie, a bezprawie trzeba tępić. Choćby i pustakiem.