18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kotecek

ściwanek • 2012-09-30, 14:13
Od paru dni, moją uwagę przykuł kot, który regularnie koczuje przy studzience...Jak to Ja wiadomo, ciekawski, zainteresowałem się poco ten kot tam siedzi,(myślałem że czai się na szczury, bo to plaga ostatnio u mnie na mieście...)Więc postanowiłem podejść i zobaczyć co tam tkwi. Gdy podszedłem zobaczyłem to:


Teraz już wiem, że najprawdopodniej to była matka tego małego kociaka i po prostu pilnowała swojego dziecka.



Napewno nie było, jak się nie spodobało, to wiecie co robić

arthast

2012-09-30, 20:44
babycow napisał/a:

dlaczego ten swiat jest taki okrutny?



Bo takie są prawa natury - słaby osobnik umiera, selekcja naturalna - tego uczą w szkole elementarnej przecież. Że matka kociąt była na tyle tępa aby wj***ć się do kratki ściekowej, to chyba lepiej, że nie spłodzi już więcej równie tępego następnego pokolenia - no chyba, że chcecie więcej takich fotek na sadistic'u. Przypomina mi się wywód Freda o murzynach z "Chłopaki nie płaczą"

ściwanek

2012-09-30, 21:02
Newgate napisał/a:

Nie lubie kotków... Ale za historie dostał byś nominację do Oscar'a !



Naprawdę? :roll:

misiekps

2012-09-30, 21:14
k***a.. wchodzę na harda: masakra zabitych 281782 osób, reakcja - heheheheheh, brutalnie zamordowana dz**ka z dezedorantem w dupe - hohohohohoho. Martwy kotek na głównej i nagle mi się robi smutno.. coś ze mną chyba jest nie tak

Devilyn

2012-09-30, 21:18
arthast napisał/a:



Bo takie są prawa natury - słaby osobnik umiera, selekcja naturalna - tego uczą w szkole elementarnej przecież. Że matka kociąt była na tyle tępa aby wj***ć się do kratki ściekowej, to chyba lepiej, że nie spłodzi już więcej równie tępego następnego pokolenia - no chyba, że chcecie więcej takich fotek na sadistic'u. Przypomina mi się wywód Freda o murzynach z "Chłopaki nie płaczą"




Jakby świat tak działał dawno by Cie już matka zimnego całowała (wiesz - jesień ...zimno trochę... szybko człowiek stygnie)

Jakbyś też czytał ze zrozumieniem to wiedziałbyś że to nie matkę wessało tylko małego. A kotka doglądała czy ma minę tak jak wczoraj.

Resztę dopowiedz sobie sam w/g swojej teorii - czekam na nekrolog od twojej rodziny - będę pewien że nikt więcej takiego tępego kabana jak Ty nie spłodzi ... :>

misiekps napisał/a:

k***a.. wchodzę na harda: masakra zabitych 281782 osób, reakcja - heheheheheh, brutalnie zamordowana dz**ka z dezedorantem w dupe - hohohohohoho. Martwy kotek na głównej i nagle mi się robi smutno.. coś ze mną chyba jest nie tak



Bo człowiek jest podobno myślący. Podobno rządzi tą planetą. A zwierzęta nie z własnej woli zostały "udomowione" więc głupota ludzka potwierdza głupotę. Zaj***ć zwierze żeby jeść ? rozumiem. Zaj***ć żeby się kumplom pochwalić, w necie albo po prostu dla zabicia czasu... cofanie się w rozwoju.

T34v2

2012-09-30, 21:42
Kotek kotek...


a przeciez ten siersciuch to pie**olony morderca, który pastwi się nad swoimi ofiarami, zanim pożre je żywcem.

Dobrze tak ch*jowi.

tosztobartosz

2012-09-30, 21:48
babycow napisał/a:

dlaczego ten swiat jest taki okrutny?

Jak jesteś taki wrażliwy to zgaś ten internet. Animal Planet też nie włączaj bo tam zwierzątka się gryzą. Ten przypadek jest nieszczęśliwy, fakt. Ale okrucieństwo to nie cecha świata tylko człowieka który potrafi zabić nie po to, żeby zjeść.

arthast

2012-09-30, 22:11
Devilyn napisał/a:




Jakby świat tak działał dawno by Cie już matka zimnego całowała (wiesz - jesień ...zimno trochę... szybko człowiek stygnie)

Jakbyś też czytał ze zrozumieniem to wiedziałbyś że to nie matkę wessało tylko małego. A kotka doglądała czy ma minę tak jak wczoraj.

Resztę dopowiedz sobie sam w/g swojej teorii - czekam na nekrolog od twojej rodziny - będę pewien że nikt więcej takiego tępego kabana jak Ty nie spłodzi ... :>



Wybacz przeoczenie - przyznaje się za popełnioną gafę. Ale to nie zmienia stanu rzeczy, że i tak prawa natury zadziałały i jednego głupiego sk***ysyna mniej. Lubie koty, ale za dużo tego się pleni, sra po piaskownicach i piwnicach, a dewoty dokarmiają bo przecie to biedne zwierzątko i urocze.

Pu...........le

2012-09-30, 23:59
Mateusz_stg napisał/a:


Co w tym okrutnego że głupi kot utknął w kratce ściekowej? :roll:



top że to nie byłeś ty, byłoby śmieszniej.

SrogiSrom

2012-10-01, 00:52
Ja pie**ole straszne, kotek biedny kotek. Daj adres a przyjdę i go zgwałcę a potem zjem.