18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koniec Świata

2013-01-29, 20:08
Zajebiste. Mam po obejrzeniu rozterki moralne. :)

siwers3

2013-01-29, 20:44
I jest dobra Pyta :D

Swoją drogą pokazuje w jakiś sposób jak bardzo nietolerancyjni jesteśmy.
A Ci protestujący są głupi... po pierwsze nie jędzą mięsa i uważają, że to dobrze, a po drugie jak już tak na siłę chcą się wykazać dobrym sercem to niech zapie**alają na jakiś wolontariat pomóc osobą starszym bądź schorowanym czy innym potrzebującym.
Co to za różnica w jaki sposób ginie krowa...no k***a i tak ginie.
Niestety ten świat został stworzony(już pomijając kto brał w tym udział) tak, że człowiek żywi się między zwierzętami i nie bardzo można z tym walczyć.

Koniec Świata

2013-01-29, 21:06
Wganizm i wegetarianizm to dobre idee, ale protestowanie przeciwko ubojowi nie ma żadnego sensu. Jeśli ktoś nie chce jeść mięsa to niech nie je. Wtedy ma czyste sumienie, że nie przyczynia się do zabijania zwierząt. Podobnie jest w przypadku futer itd.

q_arek_p

2013-01-29, 21:13
jakie kur*a tortury, od tysiacleci ludzie zabijali zwierzeta, w dupach sie przewraca z tego bezrobocia,

Aberworthy

2013-01-29, 21:41
Co jak co ale pajaców z pyta.pl nie zdzierżę, wypie**alać mi z tym.

vandamme1

2013-01-29, 21:49
j***ni wegetarianie " nie zjem mięsa to swiat bedzie lepszy" . Ich sie powinno wyslac do Izraela

Fifrucz

2013-01-29, 21:53
Nie lubie gości z pyta.pl ... wk***iający, szukający zwady i dziwię się że nikt im nie wyj***ł jeszcze.

Travis18

2013-01-29, 21:53
Dzień bez mięsa to dzień stracony

straatveger

2013-01-29, 21:54
Skąd to wziąłeś przecież na kanale pyty na YT nic nie ma nowego :)

aprpop jedzenia mięsa to jezus też kazał jeść mięso z ryby, rybie udka zawierają b12, co pie**oli że weganini nie mają witamin, lepsze mają niż te żydostwo z tvn u prof grossa :///

wzl00

2013-01-29, 21:54
Aberworthy, ok, wypie**alaj

grzeslaw8

2013-01-29, 21:54
każdy pomysł który zaszkodzi żydkom jest dobry :mrgreen:

Deemx

2013-01-29, 21:58
straatveger napisał/a:

Skąd to wziąłeś przecież na kanale pyty na YT nic nie ma nowego :)

aprpop jedzenia mięsa to jezus też kazał jeść mięso z ryby, rybie udka zawierają b12, co pie**oli że weganini nie mają witamin, lepsze mają niż te żydostwo z tvn u prof grossa :///



Oni współpracują teraz z rebel.tv i też na ich kanale zamieszczane są materiały, bodajże raz na 2 tyg czy tam tydzień.

kamiljan

2013-01-29, 21:59
Przy takim zakazie jesteśmy chyba jedyni w europie i straci na tym tylko nasze państwo, ci co jedli takie mięso, będą jedni je dalej ale nie już od naszych rolników i przetwórców, a jak widzę tych wielkich obrońców zwierząt to płakać się chce, byczka nożem zabić nie wolno, ale za to za aborcją i związkami pedalskimi to już są, wartości się przewróciły do góry nogami! Całe szczęście chyba nie utrzyma się długo zakaz albo już nie ma go, nie jestem na bierząco. Ale beka i tak niezła z tego "rabina".

Gonczor

2013-01-29, 22:00
Zwierzę ma prawo być smaczne