18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Re...........ms

2013-01-30, 13:51
banda pojebów w jednym miejscu i tyle... niedługo każda debilna grupa będzie protestować w każdej kretyńskiej sprawie.

pocominick

2013-01-30, 13:56
Zwierzęta mają jedno prawo. Mają prawo być smaczne.

pi73rmaster

2013-01-30, 15:16
Banda pojebów to są wszyscy wypowiadający się w tym temacie, gdy nawet nie potrafią wysłuchać ze zrozumieniem przeciwko czemu ci ludzie protestują. Nie, nie jestem wegetarianinem, wpie**alam mięso i mam wyj***ne w zwierzęta, po prostu chciałem zwrócić uwagę na to jakimi debilami jesteście, hejtując ludzi nawet nie wiedząc za co.

boski_adonis

2013-01-30, 15:52
Wy wszyscy jesteście niedorozwinięci, nie chodzi o samo jedzenie mięsa, tylko sposób uboju, żydowskie i muzłumańskie k***y nie ogłuszają zwierząt przez co zwierzęta są brutalnie zabijane, nie chodzi zatem o to żeby nie jeść mięsa, a jeść normalnie zabite zwierze.

trane1

2013-01-30, 16:47
-"ta krowa wykrawawia sie przez dwie minuty to takie straszne"
Pozwólmy tym zydom miec cos od zycia oni wytrzymywali obozy koncentracyjne gdzie bylo gorzej to jakas glupia kroawa nie wytrzymie poderzniecia gardla

ALCOFATHER

2013-01-30, 20:43
JEBAC ŻYDÓW CO ON SIE PANOSZY PO POLSCE NIECH WYpie**alA

Szron

2013-03-29, 23:09
trane1 napisał/a:

-"ta krowa wykrawawia sie przez dwie minuty to takie straszne"
Pozwólmy tym zydom miec cos od zycia oni wytrzymywali obozy koncentracyjne gdzie bylo gorzej to jakas glupia kroawa nie wytrzymie poderzniecia gardla



A weź Ty się człowieczyno pie**olnij młotkiem w łepetynę.

Dla żydów coś od życia?! Dla tych żydów?!
Napisałeś to tak jakby ta pokraka i pozostałe robaki siedziała w obozie do DZIŚ! O zgrozo! Nie umieć w duch zaj***nych zdaniach się określić! Swoją nie wiedzą o tych gadach i o obozach napędzasz holobiznes. Prymitywie.

Co do samego "uboju rytualnego" to ktoś z was czytał co to jest?
Bo po wcześniejszych komentarzach tego nie widać.

SZECHITA - http://pl.wikipedia.org/wiki/Szechita

Filmik dobry bo obnaża żydowską pokrętność i umiejętność odwracania kota ogonem.
"Możemy zapłacić żebyście nie demonstrowali"- 1:42

2:22 - Sk***iele po zjedzeniu mięska koszernego są doskonalsi. No i to tłumaczy ich wielkie EGO i MEGALOMANIĘ.
5:01 - Dobrze typ prawi. Do momentu aż palnął " Mięso nie jest zdrowe".
Co za dużo to nie zdrowo to fakt, ale chyba ciężko zastąpić niektóre minerały, witaminy. Nie wiem, nie znam się. Ale wydaję się ze poleciał za daleko.


5:52 - " Ale ja jestem zgodny więcej zapłacić" - KASA!
8:38 - " Podbija pani taki stereotyp że żydom chodzi tylko o pieniądze" - JUŻ NIE KASA!?

8:43 - "Proszę panią wygania mnie pani do Izraela, głodzi mnie pani, zarzuca mi pani stereotypy" - jeszcze baba by coś kłapneła dziobem i podała jakiś argument nie leżący żydoklexowi a na 100% dostała by łatkę ANTYSEMITKI!!!

10:31 - " To nie jest prawda. Tam Pan profesor może panu udzielić bardziej fachowych informacji. Ale czy ja znam tego pana profesora? Skoro ten pan profesor gada takie głupoty to co mi może zaproponować?". - I mordkoi zrobiło się nie fajnie. Raz że przemówiło żydoklexowe EGO, a dwa nie zwęszył mamony u profesora, a trzy to okazać by się mogło że jego "prawda" nie jest mojsza.
Książkowy przykład żydoklexowego cykora i tchórza.

Tak mnie zastanawia jak i po co, ci z pyty.pl dorwali tego żydoklexa. Na hooy im taki żydoklexowy "przyjaciel" ?

bestkrz

2013-03-31, 13:20
tez jak nie lubię żydków to musze przyznac ze nam niewolno im to zabronic co Bóg im nakazał