18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

De...........ct

2013-01-29, 22:01
Kod:
eksperci WHO uznali wegetarianizm za chorobę psychiczną. Ludzie odrzucający zjadanie zwierząt znaleźli się na liście chorych, którzy według WHO powinni być leczeni w pierwszej kolejności – podaje newsland.ru

BartekGonzo

2013-01-29, 22:09
Goście z Pyta.pl często są zabawni, ale w tym przypadku po prostu wykorzystują przekonania większości społeczeństwa żeby kogoś wyśmiać. Był okres w naszej historii, że większość ludzi wierzyła że Ziemia jest płaska, albo że słońce kręci się wokół niej, ale wcale to nie znaczyło że mają racje. Osobiście nie jestem wegetarianinem, ale wiem że dożyję takich czasów że prawdopodobnie będę musiał nim zostać, bo ten kto śledzi obrót żywnością w skali światowej to wie że za ok 50 lat będzie tak dużo ludzi, że nie będzie gdzie sadzić roślin które wykarmią zwierzęta które Ci ludzie będą mogli zjeść. W nie tak dalekiej przyszłości, jeśli chcemy żyć w stabilnie rozwijającym się świecie, gdzie jest miejsce i dla ludzi i zwierząt, to po prostu większość z nas będzie musiała zostać wegetarianami, albo przynajmniej bardzo ograniczyć spożywanie mięsa. Tak czy siak, zawsze szanowałem aktywistów (tych prawdziwych), Ci ludzie mają baaardzo dużo mądrych rzeczy do powiedzenia i chcą coś zmienić na lepsze.

Episkopat

2013-01-29, 22:10
Qwa co za polaczki ci protestujący. Nie jedzą mięsa - ok to ich prywatna sprawa. Mają też prawo do propagowania swoich gustów kulinarnych. Nie mają natomiast prawa zakazywać rytualnego uboju.

To tak jakby zakazać zabijania Bożonarodzeniowego karpia za pomocą np. młotka tylko za pomocą nie wiem, prądu elektrycznego?

Gdzie tutaj sens, gdzie logika.

Poza tym co to za debile co dają się tak nabrać na tak jawną i mizerną prowokację.

Zero_Cool_

2013-01-29, 22:11
Szkoda, że zamiast zakazu tego całego uboju rytualnego, nie zabronią im po prostu egzystencji.

Iga

2013-01-29, 22:12
ta tłusta baba na pewno na pewno nie kupuje mięska z ubojni

Naziolek

2013-01-29, 22:15
siwers3 napisał/a:

I jest dobra Pyta :D

Swoją drogą pokazuje w jakiś sposób jak bardzo nietolerancyjni jesteśmy.
A Ci protestujący są głupi... po pierwsze nie jędzą mięsa i uważają, że to dobrze, a po drugie jak już tak na siłę chcą się wykazać dobrym sercem to niech zapie**alają na jakiś wolontariat pomóc osobą starszym bądź schorowanym czy innym potrzebującym.
Co to za różnica w jaki sposób ginie krowa...no k***a i tak ginie.
Niestety ten świat został stworzony(już pomijając kto brał w tym udział) tak, że człowiek żywi się między zwierzętami i nie bardzo można z tym walczyć.



Wiecie co? Czytam te komentarze, ludzi [o zgrozo!] dorosłych i jedna rzecz mnie powala. Skąd pochodzą takie kulfony? Najczęstszy błąd na jaki można się natknąć, to co widzicie wyżej.
Jakim to trzeba być debilem i by nie umieć napisać "osobom"
KOMU? CZEMU? Pomagam OSOBOM. Odmiana przez przypadki jest w której klasie? Drugiej? Trzeciej!? Ech, szkoda gadać.

toledo

2013-01-29, 22:18
protestujący domagają się zakazu uboju rytualnego różniącego się od tego normalnego tym, że zwierzę musi wykrwawić się całkowicie, dlatego ma podrzynane gardło (bez ogłuszania), aby bijące serce mogło wypompować całą krew po czym najczęściej świadome zwierzę jest obracane łbem do dołu i tak umiera parę minut.

marcinsud

2013-01-29, 23:19
Piwo za SLAYERA k***a! :D

ko...........er

2013-01-30, 00:17
Naziolek napisał/a:



Wiecie co? Czytam te komentarze, ludzi [o zgrozo!] dorosłych i jedna rzecz mnie powala. Skąd pochodzą takie kulfony? Najczęstszy błąd na jaki można się natknąć, to co widzicie wyżej.
Jakim to trzeba być debilem i by nie umieć napisać "osobom"
KOMU? CZEMU? Pomagam OSOBOM. Odmiana przez przypadki jest w której klasie? Drugiej? Trzeciej!? Ech, szkoda gadać.





najlepiej wytykać komuś błędy w pisowni z braku argumentów , teraz weź sobie rozbieg a ściana sama się znajdzie ...

Dragonov

2013-01-30, 03:20
Denerwują mnie wegetarianie i veganie.Jedzą pożywienie mojego pożywienia:C

bloody_john

2013-01-30, 03:51
Ja się nikomu do miski nie wpieprzam, więc miło by było, gdyby oni też tego nie robili. Niech sobie jedzą co tylko chcą, byle nie było tekstów w stylu: "Jesz mięso - jesteś zwyrodnialcem, który krzywdzi biedne zwierzątka!". To nie ja podpieprzam tym kochanym zwierzątkom jedzenie, jak wspomniał Dragonov.

housit

2013-01-30, 09:50
Najzabawniejsze, że wegetarianie uważają swoją dietę za bardziej naturalną. Jeśli jest ktoś tego typu w okolicy, chciałbym zapytać, jak organizm ludzki zareaguje na 1 kg tatara / sushi z tuńczyka (mięsa niepoddanego obróbce termicznej), a jak po zjedzeniu 1 kg surowych ziemniaków / ziaren zbóż?

Nie mogę sobie wyobrazić jaskiniowca liczącego % białka w codziennej diecie, żeby uzupełnić brak mięsa.

siwers3

2013-01-30, 10:03
Naziolek napisał/a:



Wiecie co? Czytam te komentarze, ludzi [o zgrozo!] dorosłych i jedna rzecz mnie powala. Skąd pochodzą takie kulfony? Najczęstszy błąd na jaki można się natknąć, to co widzicie wyżej.
Jakim to trzeba być debilem i by nie umieć napisać "osobom"
KOMU? CZEMU? Pomagam OSOBOM. Odmiana przez przypadki jest w której klasie? Drugiej? Trzeciej!? Ech, szkoda gadać.



KotletyDrobiowe napisał/a:

@siwers3

"pomóc osobą" ?! no k***a :(



O k***a, nie mogę zrobiłem błąd... jaaaa, dobrze, że są tacy ludzie jak Wy - Dziękuje panowie. k***a idealni się znaleźli...