18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korzystanie z Xbox One wg Microsoftu a realia

oc...........an • 2013-05-27, 05:00
Żelazna logika jak zwykle obecna wśród speców od marketingu...




Od siebie powiem tyle:

-granie na konsoli w FPS to pedalstwo
-konsole to ch*j
-to jest Xbox 3, a nie Xbox One
-8GB RAM z czego 3GB na OS...
-VHS strikes back!
-możliwość kupowania subskrypcji telewizji...
-...w czasie kupowania subskrypcji Xbox Live...
-...ale niestety większość nowych usług nie będzie działać poza USA, jebta się cebulaki
-brak wstecznej kompatybilności, choć dobrze wiemy, że dałoby się
-po ch*j mi telewizja i Skype skoro mam kompa i internety?!

Ale i tak kupię najtańszego i używanego Xklotza One jak wyjdzie Alan Wake 2, bo MUSZĘ dowiedzieć się co dalej (a na 100% nie wyjdzie on na PC, bo M$ musi dotrzymać swojej obietnicy 15 exclusivów) , a teraz idę przechodzić po raz drugi American Nightmare... ten klimat (jak ktoś nie grał, to teraz na Humble Weekly Sale można kupić obie części za dolara) :amused:

Dam.ko

2013-05-27, 06:03
Nie chcesz, nie kupuj, na ch*j drażysz temat?

McMenel

2013-05-27, 06:22
Po co kupować wystarczy że poczekasz na emulator i na PC zagrasz.

ZQooS

2013-05-27, 07:23
up. Emulatory na "nowoczesne" konsole, to nie lada wyczyn. Nawet jeśli już zrobią, to będzie trzeba mieć potwora, nie komputer, żeby to jakoś chodziło.

Dz...........ak

2013-05-27, 08:51
Microsoft musi zmiażdżyć Sony na E3, by odwrócić falę internetowego hejtu i (od)zyskać zainteresowanie graczy. Jak nie pokażą Gearsów, Boga Wojny czy nowej odsłony Halo na Unreal Engine 4 to nie mają szans z PS4.

TomdeX

2013-05-27, 09:49
XOne będzie posiadać dodatkowo ESRAM, czego PS4 nie będzie posiadać, więc te 3GB na OS to można wsadzić między bajki, oczywiście nie bronię XOne'a, bo pokazali gówno na prezentacji, ale jeśli już dodajesz swoje zdanie na ten temat to mogłeś się lepiej przygotować.

Konsole to ch*j? - Zobaczymy, jak PCty nie będą wspierane przez nowe silnik, póki co EA zastosuje to z FIFĄ 14, zobaczymy czy inni pójdą w tym kierunku.

Co nie zmienia faktu, że osobiście kupię PS4, mimo że mam x360, XOne ma po prostu za dużo rzeczy, które w Polsce nie będzie dostępnych.

Czary

2013-05-27, 09:52
DUST DEVIL napisał/a:


-to jest Xbox 3, a nie Xbox One




One oznacza jako "jedyny", "wyjątkowy" sam M$ przedstawiał to jako All in One

Echis

2013-05-27, 12:29
PlayStation znowu zniszczy Xboxa. Jedyną zaletą X'a 360 były tanie gry, ale jeśli konsola nie posiada blue-raya to chyba jasne, że płyta mniej kosztuje. Kupię ps4, ale dopiero za jakiś rok, może 2. Bo tak samo kupiłem trójkę, a kilka miesięcy później wyszła wersja slim, za taką samą cenę i z większą pojemnością dysku.

hienamas

2013-05-27, 14:35
do autora granie na pc to pedalstwo
a fpsy i gry moba to ciota i ch*j

majer

2013-05-27, 14:39
te, a autor nie mógłby zrobić lepszej konsoli skoro wie jaka ta ma wady i wydaje mu się że jest ch*jowa :D

ja pie**ole, czy ty sobie zdajesz sprawę z tego ile trzeba zespołów pogodzić, warunków spełnić, certyfikatów kupić aby konsola mogła być wydana? pomijam pierdyliard innych spraw.

co innego gdybyś napisał bez tych pedalskich emocji jaki to M$ jest do dupy :D

P.S. miałem kiedyś tylko nintendo Wii, i najwięcej co grałem to klasyczne mario kupione za Nintendo Coins.

Anders Breivik

2013-05-27, 14:41
Do tego inwigilacja Kinectem gratis. :lol:
Microsoft pod swoimi filmikami wyłączył komentarze, tak ich cisnęli.
Ktoś tu chyba dał Sony'emu łatwą wygraną.

waclawqwe

2013-05-27, 14:46
DUST DEVIL napisał/a:


Ale i tak kupię najtańszego i używanego Xklotza One jak wyjdzie Alan Wake 2, bo MUSZĘ dowiedzieć się co dalej (a na 100% nie wyjdzie on na PC, bo M$ musi dotrzymać swojej obietnicy 15 exclusivów) , a teraz idę przechodzić po raz drugi American Nightmare... ten klimat (jak ktoś nie grał, to teraz na Humble Weekly Sale można kupić obie części za dolara) :amused:



A się koleżko zdziwisz i wydasz pieniążki w błoto skoro kupisz xboxika głownie dla tej giereczki. Po pierwsze studio Remedy już zapowiedziało swoją grę na Xbox One czyli Quantum Break której to gry trailer można było podziwiać na konferencji, studio nie jest tak duże by robić kilka gier na raz co pokazało wcześniej przy długim okresie pisania Alana (chyba koło 7 lat jeżeli się nie mylę wszystko trwało) a druga sprawa.. Remedy nie ma pieniędzy na kolejną część bo jak już to chciało by stworzyć godną kontynuację a obecny stan finansowy na to studiu nie pozwala. Cytuję ,,Alan Wake 2 wyjdzie kiedy będzie na to czas" przykro mi.

P.S. Pierwsza część wyszła na PC ponieważ skończyła się wyłączność czasowa na konsolę MC więc wszelakie prawa do tej marki posiadają panowie pod wodzą Sam'a Lake.

Mom and Death

2013-05-27, 14:48
i tak was nie stac na xboxa wiec po co to pie**olenie.

gr...........og

2013-05-27, 14:48
majer,

Szczerze powiedziawszy: mam wyj***ne na ich trudności. Robią konsole dla konsumentów, a konsument ma totalnie w dupie co oni muszą zrobić by dostarczyć konsumentowi produkt który mu się spodoba. Xkloc One prawdopodobnie nie wyjdzie poza USA z dużą sprzedażą, bo reszta świata z powodu licencjonowania nie będzie mogła korzystać z "dodatków TV" (a po ch*j płacić za coś z czego nie korzystasz).

Co do emulatora, na pewno łatwiej będzie go zrobić z powodu architektury X86. PowerPC w X360 i PS3 może nie tyle nie umożliwiał, ale utrudniał stworzenie takowego. Wydajność to inna sprawa.