18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korzystanie z Xbox One wg Microsoftu a realia

oc...........an • 2013-05-27, 05:00
Żelazna logika jak zwykle obecna wśród speców od marketingu...




Od siebie powiem tyle:

-granie na konsoli w FPS to pedalstwo
-konsole to ch*j
-to jest Xbox 3, a nie Xbox One
-8GB RAM z czego 3GB na OS...
-VHS strikes back!
-możliwość kupowania subskrypcji telewizji...
-...w czasie kupowania subskrypcji Xbox Live...
-...ale niestety większość nowych usług nie będzie działać poza USA, jebta się cebulaki
-brak wstecznej kompatybilności, choć dobrze wiemy, że dałoby się
-po ch*j mi telewizja i Skype skoro mam kompa i internety?!

Ale i tak kupię najtańszego i używanego Xklotza One jak wyjdzie Alan Wake 2, bo MUSZĘ dowiedzieć się co dalej (a na 100% nie wyjdzie on na PC, bo M$ musi dotrzymać swojej obietnicy 15 exclusivów) , a teraz idę przechodzić po raz drugi American Nightmare... ten klimat (jak ktoś nie grał, to teraz na Humble Weekly Sale można kupić obie części za dolara) :amused:

ki...........lu

2013-05-27, 14:52
Zgadzam się ze wszystkim co napisał autor i scroll-uje dalej.

po...........cz

2013-05-27, 14:52
"brak wstecznej kompatybilności, choć dobrze wiemy, że dałoby się"

Xbox360 to PowerPC, Xbox One to x86. Może wyjaśnisz jak miałoby się dać?

Dz...........ak

2013-05-27, 14:55
Stryjek napisał/a:

Może zbiorczy na gry?



A niby dlaczego? Nie interesuje Cię tematyka danej wstawki, to scrolujesz myszą w poszukiwaniu czegoś innego.

Większość użytkowników Sadistica to byli lub obecni gracze i jako tacy mają prawo wzbogacać portal o treści wpisujące się w ich zainteresowania.

Ciesin

2013-05-27, 14:59
Jak powiedział kiedyś jeden z moich nauczycieli, podczas rozmowy o ZX Spectrum:
Komputer jest dla ludzi, którzy chcą grać, programować i wykorzystywać do innych celów. Konsola jest dla głupków, którzy wydają pieniądze i mogą tylko grać w gry.

I niezależnie co włożą do tego xpudła, zawsze będzie w tyle, bo komputer miał to dawno temu.
No i argument dominujący - do komputera podłączysz pada, do konsoli klawiatury - nie ;)
A kupowanie konsoli dla "exclusive'ów" to już głupota

frytaa

2013-05-27, 15:01
ja sądzę ,że ps4 bedzie lepszy z powodu wstecznej kompatybilności (chociarz mozna bedzie zakupić gre przezz nata i sciagnac) i to jest ogromny plus dla koreanczykow

Vendal

2013-05-27, 15:02
Cytat:

Ale i tak kupię najtańszego i używanego Xklotza One jak wyjdzie Alan Wake 2, bo MUSZĘ dowiedzieć się co dalej



Ogladnij gameplaya i zaoszczedzisz kasę.

methos23

2013-05-27, 15:06
FPS na konsoli jest najlepsze!!
Pograsz tydzień lub dwa i masz skilla jak na myszce.

F-ICE

2013-05-27, 15:29
haha tylko że PC to zaledwie kilka procent rynku na świecie (w Polsce trochę więcej) więc i co z tego że są lepsze jak twórcy niedługo będą mogli je olać bo zyski z nich będą po prostu za małe ( a i tak znaczna część współczesnych gier to po prostu ch*jowe porty z konsol). Ja sam do grania w nowe tytuły używam ps3 ( bo wygodniej) a PC używam do neta i ciut starszych gier w które na ps3 niestety nie zagram (Fallout 1,2; saga heroes czy inne) Nie ma się co spinać niech każdy gra na czym mu pasuje :)

demz

2013-05-27, 15:52
Xbox One, ponieważ jak głosiła grafika z początku prezentacji - All In One. Czyli jedna konsola do gier, muzyki, tv, itp.
Xbox One.

A tak w ogóle to od zawsze wolę Playstation. A teksty "konsole to ch*j" zachowaj dla siebie, fanboyu. PC i konsol nie można porównywać, bo to nie jest to samo.



frytaa napisał/a:

ja sądzę ,że ps4 bedzie lepszy z powodu wstecznej kompatybilności (chociarz mozna bedzie zakupić gre przezz nata i sciagnac) i to jest ogromny plus dla koreanczykow



wut? Przecież w Pleju tak samo nie będzie wstecznej kompatybilności. ;)

kulibuli

2013-05-27, 16:04
@up bedzie, ale trzeba bedzie zaplacic...

Zimny_browar

2013-05-27, 16:21
Nie rozumiem po co to wszystko.
Wasz problem, że ta konsola jest ch*jowa?

stalowyszczur

2013-05-27, 16:21
A na ch*j ta wsteczna kompatybilnosc, mam PS3 od wydania, najpierw duzy, potem slim, i nawet mi nie przeszlo przez glowe zeby cos z PS2 odpalac.

Zreszta nawet jak juz bedzie nowa konsolka, to stara moze mi posluzyc do przechowywania i odpalania filmow, muzyki, zdjec, i jeszcze jako bluray i dvd player. Proste.

T-Will

2013-05-27, 16:58
Ależ żałosny opis, jebnij się ty w łeb.