18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koń vs. Pit bull

Kebabkillah • 2012-09-20, 10:03
Tak jak w tytule.

Nie powiem - koń bojowy jednym słowem.
Ale pies tez twardy, wciąż miał siłę szczekać.
Dlatego nie wydaje mi się żeby ten koń znęcał się nad martwym, tylko dobijał go kilka razy.
A facet lekko spękany zza winkla nagrywał.



Naprawdę nie wiem czy było?
W tagach nie znalazłem wzmianki o koniu i pit bullu.

Diux

2012-09-20, 20:13
Troche mi szkoda małego sk***iela.. Co nie zmienia faktu że ch*j mu w dupe...

malwa321

2012-09-20, 20:24
Szkoda, że ten koń nie ma kłów i pazurów, bo serce do walki ma wielkie.

wciazszukam

2012-09-20, 20:46
@The Alternative One
Zatrzymałem się na twojej wypowiedzi chwilę dłużej niż na innych, bo za ch*j nie idzie jej odszyfrować po przeczytaniu mimochodem. Trzeba się naprawdę skupić, aby wyraz "pozna" (od razu przychodzi na myśl czasownik "znać/poznać") skojarzyć ze słowem "późno". Jedynie kontekst pozwolił mi po powrocie do wyrazu "pozna" zrozumieć, że chodzi o "do późna". Miałeś czas, aby przeczytać post Pana Mularza, ale zabrakło Ci go na przytrzymanie klawisza prawy alt przez niecałą sekundę. Tak na marginesie, to z pewnością ch*j wiesz o Panu Mularzu, a na założeniu że nie znasz osobiście nikogo z pozwoleniem na broń, oparłeś tezę że w internecie też go na bank nie możesz spotkać. Jesteś chłopie, cytując klasyka, zamknięty jak kupa w klozecie.

Co do materiału, to te psy są tak naładowane agresją, że nie mają nawet resztkowego instynktu samozachowawczego. Jak dla mnie, to mogliby je wszystkie odstrzelić, tak dla pewności.

John Deere

2012-09-20, 20:51
W 2:21 wrzuca go pod koła żeby kolega osioł mógł go przejechać ;d

normale

2012-09-20, 20:51
Ja pie**ole koń z genami T-rexa, pitbull z duszą Spartiaty

Dobra walka, szkoda tylko, że ta małpa z kijem przeszkadzała

krz2

2012-09-20, 20:52
Konie się nie pie**olą

dumad

2012-09-20, 21:17
szkoda że widziałem już kilka miesięcy temu ale na cda.pl

Sparkus666

2012-09-20, 21:35
Najlepsze jest to ,że ten cygan z pałą czy ktokolwiek to jest jeszcze dobija tego psa,może koń mu pomaga w polowaniu co by miał na obiad zjeść?

simek147666

2012-09-20, 22:05
Nie ważne jakiej rasy pies, ważny jest właściciel. Jeżeli kundel nie będzie całe życie na łańcuchu (albo jeśli nawet, tylko byle raz dziennie się z nim przejść), nie będzie bity przez "pana", szczuty przez inne psy, to wszystko będzie w porządku. Generalnie jeśli właściciel nie dopuści do tego, by psu "zaszczepić" agresję, to takich sytuacji nie będzie. Pies nie jest niczemu winien, że tak nękał konia, po prostu tak został ułożony. Dodatkowo właściciel nie pilnował go, tylko puścił samopas po wsi, dlatego tak się to musiało skończyć.

dback

2012-09-20, 22:20
Pierwszy raz nie jest mi szkoda psa :diabel: ten pies był niczym poj***ny :D

wloczyblant

2012-09-20, 22:44
niby to sadistic, ale czuć sk***ielizm w ludziach :-) wrzucacie filmiki o tym, jak przypadkowe osoby bezinteresownie pomagają porzuconym zwierzętom, a cieszycie japy na widok mordowanego psa :-)
jaki w tym sens? niektóre z waszych wypowiedzi powinny trafiać na pierwsze strony w policyjnych kartotekach, bo często jest tak, że sk***ysyństwo języka przechodzi w sk***ysyństwo czynów. nie ma piwa dla nikogo.
co do "znawców" psów i do wiecznych pretensji do właścicieli- nie, połowa sukcesu to temperament psa. matki gwałcicieli też wychowywały swych synów dobrze, po Bożemu :-)

The Alternative One

2012-09-20, 22:49
@wciazszukam: poprostu dbam o to, by osoby tak otwarte jak Ty mialy zapewniony wysilek intelektualny, bo nie wiem co robisz na codzien, ale toczysz piane z ust poniewaz ktos nie uzywa polskich znakow - to nie wrozy dobrze. A wpadles na to ze mozna pisac z telefonu majac jedynie angielski slownik? Z pozwoleniem na bron znam jedna osobe, ale jakos nie zauwazylem zeby chodzil pobiegac do lasu z bronia palna w spodenkach.

Kebabkillah

2012-09-20, 23:05
Olać interpunkcję oraz gramatykę - Koń zagryzł Pit bulla i to się liczy.

Nie ważne czy to był Osioł, Muł czy też Zebra, a co do psa na Jamnika mi nie wygląda.

wciazszukam

2012-09-20, 23:39
@The Alternative One
A wpadłeś na to, że jest taki wynalazek jak kabura na szelkach, a w głębokim lesie lesie można sobie ponapie**alać do puszek? Ponadto można biegać przez cały rok nosząc grubsze niż szorty ubrania, jak na przykład bluza pod którą szelki nie rzucają się w oczy. Oczywiście można sobie gdybać, tylko nie wiem po co. Post w stylu: za dużo GTA, to bezpodstawna próba ośmieszenia drugiej osoby. Aż dziw bierze, że chciało Ci się to pisać na telefonie.

PS: ch*jowy masz telefon.